Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Connected – vize osobního digitálního společníka se stává realitou.

Vstupuje na americký trh v rámci exkluzivní prezentace na konferenci BUILD vývojářů společnosti Microsoft Corporation.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Infotainment a ovládací koncepty
 

Press Contact.

Vlad Carcudobrin
BMW Group

Tel: +40-268 400 530

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,3 KB)
  
Photos(4x, ~4,87 MB)

Na konferenci vývojářů Microsoft BUILD v San Franciscu se představuje BMW Connected pro operační systém iOS. Tato služba je dostupná pouze pro americké uživatele BMW Connected Drive. BMW Connected otevírá propojený svět mimořádně individualizovaných služeb zaměřených na osobní dopravu uživatelů v USA. Tyto služby jsou přizpůsobené přímo na míru jednotlivých řidičů a jejich požadavků, a to ať už jsou uvnitř nebo vně vozu. BMW Group tímto krokem uvádí svoji vizi BMW Connected, představenou na veletrhu CES v roce 2016, do reality. Jde o přímé a kompletní propojení různých funkcí a událostí, jež jsou důležité pro jednotlivé uživatele.

Tento koncept, který propojuje různé platformy, je postaven na extrémně flexibilní infrastruktuře známé jako Open Mobility Cloud. Tato nově vzniklá architektura využívá mimořádnou flexibilitu, integrované nástroje a služby konceptu Microsoft Azure. Inteligentní systém sbírá data a informace z různých zdrojů, což je základ pro individualizovaný obsah různých služeb pro jednotlivé uživatele. Kromě toho Open Mobility Cloud poskytuje také zcela nové možnosti v oblastech analýzy dat a samoučících funkcí jednotlivých strojů.

První verze BMW Connected, která se právě představila v USA, přináší takové funkce osobní dopravy, jež budou obvyklé až v budoucnosti. V praxi to znamená, že posádka dojede do cíle své cesty vždy na čas. BMW Connected například propojí zvyklosti řidiče, cílovou adresu a aktuální informace o dopravní situaci. Na základě těchto údajů vypočítá přesný čas dojezdu do cíle a ve správný okamžik pošle řidiči upozornění, že je čas vyrazit. Po usednutí do vozu lze snadno stiskem jediného tlačítka přenést adresu z chytrého telefonu přímo do navigačního systému vozidla. Schopnost učení se je zřejmá třeba z příkladu, kdy si automobil přidá často navštěvovaná místa do svého adresáře, kde je lze v budoucnu snadno najít. Pod hlavičku BMW Connected jsou nyní nově zahrnuté také služby vzdálené obsluhy BMW Remote Services.

Aplikace BMW Connected pro telefony iPhone je od 31. března 2016 k dispozici ke stažení v Apple App Store výhradně pro americké zákazníky. Její používání vyžaduje výbavu „ConnectedDrive Services“. BMW Connected se samozřejmě ještě v letošním roce rozšíří i na další světové trhy.

Více informací o uvedení služby BMW Connected v USA je k dispozici na http://www.bmwusa.com.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit