Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Způsob, jak se lépe soustředit v otevřeném pracovním prostředí moderních kanceláří open space.

Designové studio Designworks se spojilo se společností Allsteel s cílem nabídnout nová řešení sezení v kancelářích typu open space.

BMW Group Design
·
Designworks
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,56 KB)
  
Photos(11x, ~18,65 MB)

Rozptýlení a neschopnost soustředit se jsou nejen hlavním problémem souvisejícím s produktivitou v moderních kancelářích open space, ale také hnacím motorem vývoje dvou nových řešení sezení Allsteel, která studio Designworks vyvinulo ve spolupráci se společností HOK. Řešení Reflect a Clubhouse jsou součástí kolekce Gather Collection, jež nabízí jednoduchý recept, jak podnítit vzájemnou spolupráci, ať už se setkání odehrává v kavárně, firemní kuchyňce nebo více formální konferenční místnosti. Každý kus tohoto řešení lze použít a upravit v závislosti na prostoru, osobě a účelu, jemuž bude sloužit.

Křeslo Reflect: Určené k debatě.
Reflect je pohodlné křeslo, které se ideálně hodí ve chvílích, kdy se potřebujete plně soustředit. Opěradlo a bočnice tvoří vysoké a čalouněné krytí, jež nabízí nejen dostatečný stupeň soukromí, ale zároveň také signalizuje, že osoba sedící v křesle je zaneprázdněná. S širokým a hlubokým sedákem a měkkým opěradlem, které umožňují uživateli zvolit pozici, jaká mu při dlouhé sedavé práci vyhovuje nejvíce, poskytuje křeslo Reflect velkorysý prostor. Jedna loketní opěrka je širší než druhá, což křeslu propůjčuje příjemně asymetrický vzhled, který je hravý a profesionální současně. Širší loketní opěrka nabízí vysoce funkční pracovní plochu, jež se ideálně hodí pro notebooky, elektroniku a papírování. Krytí křesla je čalouněno látkou pohlcující hluk, což zlepšuje akustickou izolaci a současně nabízí možnost zvolit barevný kontrast křesla, jeho sedáku a opěradla.

Díky otočnému podstavci lze křeslo Reflect jedním otočením proměnit z chráněného místa pro jednu osobu v prostor pro vícero jedinců. „Křeslo Reflect je studií prostoru a množství lidí,“ říká Johannes Lampela, designový ředitel losangeleského studia Designworks, spadajícího pod společnost BMW Group. „Křeslo Reflect se podle potřeby svému okolí otevírá, nebo před ním naopak chrání. A když jsou dvě křesla umístěna proti sobě, vytvářejí uzavřený prostor, jakousi bublinu soustředění.“

Clubhouse: Prostor uvnitř prostoru.
Clubhouse je volně stojící konstrukce, sloužící jako místnost v místnosti, jež jednotlivci či malé skupince lidí umožňuje provádět ten druh práce, který vyžaduje hluboké a nepřetržité soustředění, prosté rušivých elementů kanceláře open space. Nabízí klidné, oddělené mikroprostředí bez nutnosti investovat do sádrokartonových konstrukcí. Vzhledem k tomu, že se jedná o volně stojící konstrukci, Clubhouse nenarušuje systémy topení, ventilace a klimatizace, ani hasicí zařízení, díky čemuž ho lze podle potřeby jednoduše instalovat a přemisťovat. Flexibilita umístění z něj dělá ideální způsob, jak ve velkých kancelářích open space najít vlastní prostor.

Clubhouse tvoří měkké sedačky na nízkém soklu, lemované průsvitnými clonami. Volitelná výbava zahrnuje pracovní desky, mediální stěny, konzole, úložné prostory a elektrické zásuvky. Mezi další prvky výbavy patří otevřené úložné prostory ve velkém množství barevných provedení a částečně nebo plně čalouněné konzole mezi jednotlivými sedáky.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit