Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Cestovatelský tip: MINI a první restaurace Jamieho Olivera ve střední a východní Evropě.

Jamie Oliver a gastronomická skupina Zsidai otevřeli v Budapešti první restauraci Jamie’s Italian ve střední a východní Evropě. Partnerem je MINI.

MINI
·
Brands
·
Lifestyle
·
Lifestyle akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~269,73 KB)
  
Photos(3x, ~5,94 MB)

Restaurace Jamie’s Italian, která vznikla na základě spolupráce Jamieho Olivera a jeho italského mentora, šéfkuchaře Gennara Contalda, propaguje jednoduchou a nevázanou italskou kuchyni a po celém světě si získala přízeň milionů lidí díky kvalitním, jednoduchým, lehkým a cenově dostupným pokrmům a přátelské atmosféře.

Oblíbená italská jídla se v restauraci Jamie’s Italian připravují z pečlivě vybíraných surovin, jejichž vysokou kvalitu, naturalismus, udržitelnost, jakož i etický původ – včetně původu zajišťujícího vhodné zacházení se zvířaty – garantuje vlastní přísný systém kontroly. Budapešťská restaurace Jamie’s Italian pracuje s nejlepšími surovinami z Itálie a regionu: restaurace si vyhradila pro výběr dodavatelů a pěstitelů více než 10 měsíců. Při výběru se ve většině případů přiklonili k partnerům provozujícím volný chov a pěstování v bio kvalitě, protože jen ti vyhověli přísným mezinárodním předpisům.

Na základě receptů vyzkoušených a otestovaných v Jamie’s Italian se do menu dostávají fantastická, tradiční jídla s autentickými kořeny, která vytvořil Jamie spolu s Gennarem. V této jedinečné italské restauraci čeká na hosty kromě každodenně čerstvě připravovaných těstovin i zážitková kuchyně a dech vyrážející terasa.

„Velmi se těším a jsem nadšen, že v Maďarsku otevíráme restauraci Jamie’s Italian. Budapešť je překrásné město se stále se rozšiřujícím výběrem restaurací – nemohu se dočkat, až budu i já součástí tohoto dění. V Jamie’s Italian budeme nabízet jednoduchá italská jídla s dobrým poměrem ceny a kvality z nejkvalitnějších surovin. Jsem si jistý, že budapešťská restaurace bude fantastickým prvkem naší neustále se rozrůstající rodiny Jamie’s Italian,“ řekl Jamie Oliver při otevření své restaurace.

Před oficiálním otevřením restaurace fungovala v testovacím provozu, a tak mohli hosté, které pozvala gastronomická skupina Zsidai, vyzkoušet moderní italskou kuchyni mezi prvními. MINI se do tzv. období soft-opening zapojilo také jako britská značka mladistvé a výrazné identity, když pro hosty restaurace nabídlo službu MINI Drive Me Home. Po obědě nebo večeři v restauraci čekalo na hosty 10 vozů MINI Clubman, MINI 5door a MINI Countryman, přičemž mnozí hosté s radostí tuto službu využili.

„Klasické Mini, které debutovalo v roce 1959, a jeho další generace, které se od roku 2001 objevují již pod záštitou BMW Group, výtečně reprezentují energický a mladistvý britský styl. Tyto vozy se vždy soustředily na podstatu, na nejlepší zážitek z jízdy a na co nejindividuálnější styl. Podobně jako MINI, i Jamie Oliver bude v Maďarsku představovat podobné hodnoty. Za posledních 15 let se z MINI stalo vyspělé vozidlo, jeho styl je vytříbenější a charakter uvolněnější a současně uvědomělejší. Model Clubman, který měl premiéru koncem minulého roku, otevírá svoji značku pro ni dosud novým cílovým zákazníkům prémiového segmentu. Velmi nás tedy těší, že i hosté Jamie’s Italian viděli v naší myšlence spolupracovat podobnou fantazii jako my,“ řekl při zahajovacím ceremoniálu Attila Oros, vedoucí značky MINI.

www.jamiesitalian.hu
www.facebook.com/JamiesItalianBudapest
https://www.instagram.com/jamiesitalianbudapest/

O gastronomické skupině Zsidai.
Rodina Zsidaiů hraje rozhodující roli v maďarské gastronomii od roku 1982. Vedoucí skupiny, Roy Zoltán Zsidai, je členem Magyar Bocuse D’or Akademie, která hraje dominantní roli v maďarské gastronomii a restauračním stravování, je předsedou akademie Pannon Gasztronómiai, jež sdružuje celé odvětví. Jejich restaurace pravidelně oceňuje Michelin Guide a Gault Millau Guide. Hotel Baltazar, který patří do skupiny, dostal v roce 2014 a 2015 na stránce TripAdvisor cenu za nejlepší boutique hotel v Budapešti.

O Jamie s Italian.
Jamie Oliver a jeho italský mentor, šéfkuchař Gennaro Contaldo, otevřeli první restauraci Jamie’s Italian, zaměřenou na italskou kuchyni, v roce 2008 v anglickém Oxfordu. V současnosti mají po celém světě více než 60 restaurací. Svými kvalitními jídly, nabízenými za dostupné ceny, a přátelskou obsluhou si už získaly řadu příznivců.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit