Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Unikátní BMW Lounge na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary.

Olgoj Chorchoj autorem jedinečné prezentace budoucnosti BMW.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~57,77 KB)
  
Photos(11x, ~215,11 MB)

V letošním roce bude spolupráce společnosti BMW Group Česká republika a Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary zcela výjimečná! Kromě zajišťování přepravy významných hostů a protagonistů festivalu se bude značka BMW na této nejvýznamnější kulturní události České republiky prezentovat unikátní stavbou BMW Lounge, situovanou v těsné blízkostí budovy Lázně I. Architektonický koncept BMW Lounge navrhlo studio Olgoj Chorchoj, designér roku 2015, nedávno oceněné prestižní cenou Red Dot Award, ve spolupráci se studiem CMC Architects. Cílem konceptu je zaměření na budoucnost. V expozici BMW Lounge bude možné v České republice poprvé vidět kromě jiného vrcholné dvanáctiválcové BMW M760Li Individual, BMW i8 Protonic Red, automobily BMW M, stejně jako koncept motocyklu BMW Concept 101.

Tradiční místo prezentace BMW na MFF KV před historickou budovou Lázní I bude letos obohaceno o masivní industriální konstrukci z ocelových profilů a kontejnerů. Monumentální geometrická struktura se tyčí před budovou lázní a vyčnívá do zeleného parku. Třípatrový ocelový skelet je osazený aktuálními vozy značky a šikmými prosklenými boxy. Celý objekt je přístupný po kovovém schodišti tak, aby bylo možné přiblížit se k limuzínám vystaveným v horních patrech nebo navštívit kavárnu v nejvyšším podlaží s krásným výhledem do okolí. Syrové materiálové zpracování vyzdvihuje eleganci a dokonalost křivek vystavených vozů.

BMW nově v prostorách Lázní I otevírá exkluzivní VIP Lounge ve spolupráci se slavným barem PUBLIC INTEREST. Zde bude každý den probíhat speciální program a vstup je možný jen na pozvání.

S příchodem nového BMW i3 s výrazně vyšší kapacitou akumulátoru značka BMW opět demonstruje, jak se vysoké nároky na kvalitu a design mohou optimálním způsobem doplňovat s trvalou udržitelností. Toto pojetí prémiovosti, které je silně definováno odpovědností k životnímu prostředí, je ústředním prvkem nové kolekce BMW i.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit