Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW i kolekce 2016 – Inovativní luxus.

Stylovým oblečením a prémiovými doplňky BMW i, vyrobenými s odpovědností k využívání zdrojů z recyklovaných materiálů, se lifestyle posouvá na novou úroveň.

BMW
·
Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
BMW i
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~85,49 KB)
  
Photos(33x, ~58,69 MB)

S příchodem nového BMW i3 s výrazně vyšší kapacitou akumulátoru značka BMW opět demonstruje, jak se vysoké nároky na kvalitu a design mohou optimálním způsobem doplňovat  s trvalou udržitelností. Toto pojetí prémiovosti, které je silně definováno odpovědností k životnímu prostředí, je ústředním prvkem nové kolekce BMW i.

Módní oblečení, vyznačující se pokrokovými materiály a elegantními střihy, a také zručně zhotovené kožené zboží a doplňky jedinečným způsobem kombinují smysl pro odpovědnost s prémiovou kvalitou.

Trvalá udržitelnost kombinovaná s módou.
Kromě mnoha nejrůznějších stylů sportovního střihu, jaký reprezentují pánská a dámská bunda pro volný čas z přírodní bavlny, zahrnuje nová kolekce BMW i vůbec poprvé také luxusní oblečení, jehož inovativní materiály a střihy zaručují nenucený a stylový vzhled.

Díky postranním zipům a volnému střihu lze dámský BMW i Top kombinovat s velkým množstvím oblečení různého stylu. Nádherně splývavý materiál, vytvářející hedvábný a elegantní vzhled, je vyroben z materiálů lyocell a Cupro. Tato recyklovatelná vlákna se vyrábějí ze surových přírodních obnovitelných materiálů prostřednictvím chemických procesů.

Stejná kombinace špičkových textilií byla použita pro jeden z vrcholů kolekce – dámský overal BMW i Jumpsuit. Karbonově šedý overal se vyznačuje sportovním vzhledem s neskrývanou nadčasovou elegancí, které budou vždy vytvářet mimořádný dojem. Kromě toho, že je tento overal vyrobený z pružného, mírně třpytivého materiálu, nabízí také důmyslně propracovanou stylovou stránku: skrytý zip v pase umožňuje rozdělení overalu na bundu a kalhoty, čímž nabízí další možnosti přizpůsobení stylu.

Také svetr BMW i Cardigan nabízí víc, než napovídá jeho název: kaskádovitý klopový límec asymetrického střihu a pečlivě olemované vnitřní modré švy promění tento svetr ve stylovou alternativu klasického sportovní saka.

Bunda BMW i Jacket, která se ideálně hodí pro chladnější počasí, dává jasně na odiv prémiovou udržitelnost. Kombinace jemných a hrubých látek, vyrobených z přírodní bavlny a recyklovaného polyesteru, ladným způsobem tvoří propracovaný vzhled. Podšívka vypasované dámské verze i pánské varianty do pasu se vyznačuje jemnými barevnými akcenty ve světle modré barvě Electric Blue.

Odpovědnost v rukách.
Kolekce BMW i dále obsahuje řadu luxusních cestovních zavazadel, jejichž design a výroba vyznává trvale udržitelný přístup. Například vysoce kvalitní kůže Nappa, z níž je vyrobená brašna BMW i Weekend Bag, prochází v německé koželužně, jež se specializuje na trvale udržitelnou výrobu, náročným procesem činění, který je v souladu s nejnovějšími standardy udržitelnosti. Tato zavazadla jsou následně ručně vyráběna mistry v italském koženém ateliéru.

Kromě exkluzivních materiálů a precizního zpracování je karbonově šedá víkendová brašna BMW i s ručním lemováním v modré barvě Electric Blue vybavena několika praktickými integrovanými kapsami na psací potřeby, mobilní telefony a drobné předměty či vnitřní koženou kapsou na zip. Pokud potřebujete dostatek prostoru na notebook, ale zároveň žádáte unikátní vzhled, nehledejte nic jiného než koženou tašku BMW i Leather Bag, vyrobenou z vysoce kvalitní kůže Nappa.

Batoh BMW i Backpack a brašna BMW i Bag jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a udržitelně vyrobené kůže. Vyznačují se funkčním řešením, díky čemuž se ideálně hodí pro každodenní použití. Zatímco brašnu BMW i Bag lze použít buď jako tašku do ruky nebo přes rameno, batoh se jednoduše promění ve vak na všechno s šikovnými vnitřními prostory, jež nabídnou dostatek úložného prostoru. Prošití zadních partií našlo inspiraci v designu sedadel BMW i3.

Udržitelnost pro příští generace.
Dokonce i ti mladší mohou díky interaktivnímu dětskému triku BMW i Interactive Kids T-Shirt objevit zábavnost trvalé udržitelnosti. Triko z přírodní bavlny je nabízeno se sadou textilních fixů, takže si na něj může každý namalovat vlastní obrázek, a s malými kartonovými vystřihovánkami modelů BMW i3 a BMW i8, s nimiž si děti mohou hrát.

Výše uvedené a další výrobky z kolekce BMW i jsou k dostání na internetové adrese www.bmw.cz a u vybraných prodejců BMW.

Doporučené maloobchodní ceny:

Dámský BMW i Top:                                                                4 547 Kč

Dámský overal BMW i Jumpsuit:                                              8 487 Kč

Dámský svetr BMW i Cardigan:                                                4 547 Kč

Pánská a dámská bunda BMW i Jacket:                                   9 700 Kč

Víkendová brašna BMW i Weekend Bag:                                 20 914 Kč

Kožená brašna BMW i Leather Bag:                                        13 034 Kč

Batoh BMW i Backpack:                                                           3 637 Kč

Brašna BMW i Bag:                                                                  3 001 Kč

Interaktivní dětské tričko BMW i Interactive Kid`s T-Shirt:          1 209 Kč

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit