Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

VÝVOJ OSMÉ GENERACE MODELU PHANTOM POKROČIL O VELKÝ KUS KUPŘEDU.

Vývojový program osmé generace Rolls-Royce Phantom, který je považován za „Nejlepší vůz na světě“, pokročil o další významný krok vpřed. Fotky zcela nové celohliníkové platformy, která se vyvíjí v hlavním sídle Rolls-Royce v Goodwoodu, ukazují, jakým způsobem projekt postupuje a jak nový Phantom vzniká. Tato zcela nová hliníková platforma se stane základem nejen nového modelu Phantom, který na trh dorazí v roce 2018, ale také budoucích modelů Rolls-Royce.

RR1
·
Phantom
·
Products
·
Phantom Family
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~114,12 KB)
  
Photos(1x, ~5,71 MB)

Vývojový program osmé generace Rolls-Royce Phantom, který je považován za „Nejlepší vůz na světě“, pokročil o další významný krok vpřed. Fotky zcela nové celohliníkové platformy, která se vyvíjí v hlavním sídle Rolls-Royce v Goodwoodu, ukazují, jakým způsobem projekt postupuje a jak nový Phantom vzniká. Tato zcela nová hliníková platforma se stane základem nejen nového modelu Phantom, který na trh dorazí v roce 2018, ale také dalších budoucích modelů Rolls-Royce.

 

Poptávka po všech čtyřech modelech současného Phantomu VII zůstává od letošního únorového oznámení, že bude nahrazen novou generací, i nadále vysoká. Příznivci značky a znalci skutečného luxusu, kteří nehodlají slevovat ze svých vysokých požadavků na unikátní super-luxusní automobil, si rozebrali všech zbývajících 50 kusů modelů Phantom Coupé a Drophead Coupé z kolekce Zenith Collection.

 

Kromě toho si tito lidé a mnozí prodejci Rolls-Royce po celém světě žádají další zakázkové kolekce a jedinečné kusy špičkové limuzíny Phantom ještě před tím, než bude 31. prosince 2016 uzavřena výrobní linka. Jako projev uznání automobilka Rolls-Royce připravuje vysoce individualizované vozy, které budou až do konce roku 2017 nabízeny s cílem uspokojit vysokou poptávku.

 

Torsten Müller-Ötvös, generální ředitel Rolls-Royce Motor Cars, k tomu řekl: „Abych parafrázoval Marka Twaina, zprávy o skonu Phantomu jsou značně přehnané. Obrovská poptávka po Phantomu VII, kterou budeme schopni uspokojit až do konce roku 2017, zcela jasně dokazuje, že pokud jde o nákup super-luxusního vozu, zákazníci Rolls-Royce a příznivci skutečného luxusu nehodlají akceptovat žádné kompromisy a nenechají se zlákat výrobci běžných luxusních vozů. Jsem hrdý a nadšený, že mohu oznámit, že nový Phantom je na cestě – a půjde o moderní a nádherný Phantom, který bude těžit ze své role vlajkové lodi celosvětového luxusu.“

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified.

Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the guideline "Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from all dealerships, from Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen and at http://www.dat.de.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit