Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Severní Amerika vyhrálo zakázku na dodávku 100 elektromobilů BMW i3 pro policii v Los Angeles.

BMW Severní Amerika oznámilo, že vyhrálo tendr na dodávku 100 plně elektrických vozů BMW i3 pro policii v Los Angeles, kde budou sloužit ve flotile služebních vozů.

I01
·
BMW i3
·
BMW i Automobile
·
Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing
·
Sales North America
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~69,98 KB)
  
Photos(12x, ~34,71 MB)

BMW Severní Amerika oznámilo, že vyhrálo tendr na dodávku 100 plně elektrických vozů BMW i3 pro policii v Los Angeles, kde budou sloužit ve flotile služebních vozů.

Toto oznámení přišlo po testování v reálném provozu, jehož se v ulicích Los Angeles kromě BMW i3 zúčastnily další elektromobily. Nakonec padla volba na BMW i3 kvůli kombinaci nejvyššího ocenění EPA v oblasti hospodárnosti, spolehlivosti a špičkových služeb ConnectedDrive, které lze používat jako podporu aplikací pro správu vozového parku. Svou roli sehrály také rozsáhlé znalosti BMW v oblasti dobíjecí infrastruktury a dostupnost velké servisní sítě BMW i s nízkými servisními náklady pro fleetové zákazníky.

„Ve všem, co děláme, bychom měli myslet na ekologii – a tyto nové elektromobily ukazují směr, kterým by se vedení města mělo vydat,“ řekl starosta Garcetti. „Náš plán na trvalou udržitelnost tlačí na město Los Angeles, aby urychlilo přijímání ekologičtějších postupů a technologií, které rovněž šetří peníze a přírodní zdroje.“

„BMW i3 je ideálním nástrojem pro komunální organizace. Výkon a technické schopnosti, jako je například akcelerace BMW i3, a začlenění jeho služeb ConnectedDrive jsou ideální pro transformaci budoucí mobility losangeleského policejního oddělení, a zároveň budou také snižovat dopad na životní prostředí,“ uvedl Ludwig Willischem, prezident a generální ředitel BMW Severní Amerika.

Policejní vozy BMW i3 s označením LAPD začaly po ulicích Los Angeles jezdit na jaře letošního roku. Jako vozy z oddělení, v němž neslouží zásahová vozidla, budou BMW i3 využívána napříč oddělením jakožto služební vozy pro policejní úředníky a komunitní informační iniciativy.

Softwarový datový systém BMW bude integrován se systémem správy vozového parku, jenž umožní získávat důležité údaje pro jeho efektivní údržbu. BMW také připravuje webový nástroj, díky němuž bude policejní oddělení mít možnost sledovat svoji flotilu téměř v reálném čase, což přispívá k lepšímu nasazení vozů, jejich využití a efektivnímu dobíjení.

Greenlots, globální poskytovatel komplexních řešení pro distribuci zdrojů elektrické energie, dodá LAPD sto nabíječek druhé úrovně a čtyři stejnosměrné rychlonabíječky.

Zejména kvůli kompaktním rozměrům a vysokému podílů uhlíkových kompozitů se trvale udržitelné, plně elektrické BMW i3 vyznačuje malým poloměrem otáčení a obratností potřebnou pro jízdu v ulicích přetížených velkoměst.

Informace o BMW i3, prvním sériově vyráběném elektromobilu automobilky BMW.
BMW i3 je první sériově vyráběný elektromobil, jehož nosná struktura je vyrobena z uhlíkových kompozitů. Elektromotor BMW i3 dosahuje výkonu 170 k a točivého momentu 250 N.m, čerpá energii z 22kWh li-ion akumulátoru, který vystačí na dojezd 130 až 160 bezemisních kilometrů. Obratné a zábavné BMW i3 se ideálně hodí do hustě osídlených městských oblastí. Uhlíková vlákna určená pro BMW i3 jsou vyráběna pomocí energie získané z vodní elektrárny. Výrobní linka BMW v německém Lipsku čerpá elektrickou energii z větrných elektráren.

O BMW i.
Společnost BMW i je progresivní a trvale udržitelná odnož BMW Group, která se kreativně snaží vyřešit mnoho problémů spojených s mobilitou, jimiž trpí nejlidnatější světové metropole. Komplexní přístup BMW i zahrnuje kromě mimořádně hospodárné výrobní metody také rozsáhlé využívání recyklovaných, obnovitelných surovin a přirozeně zpracovávaných materiálů.

BMW Group v Americe.
BMW North America, LLC působí ve Spojených státech od roku 1975. BMW Group ve Spojených státech rozšířila svoji působnost na marketing, prodej a organizaci finančních služeb pro automobilku BMW, kam se řadí také motocykly BMW Motorrad, vozy MINI a Rolls-Royce. Pod značku BMW spadá také DesignWorks, strategické konzultačně designové centrum založené v Kalifornii, technologická kancelář v Silicon Valley a různé další organizace po celé zemi. BMW Manufacturing Co., LLC v Jižní Karolíně je součástí celosvětové výrobní sítě BMW Group a výhradním výrobním závodem pro všechny SAV (Sports Activity Vehicle) modely X5 a X3 a SAC (Sports Activity Coupe) modely X6 a X4. Prodejní složka BMW Group je v USA zastoupena prostřednictvím sítě 341 prodejen osobních a SAV vozů, 153 prodejen motocyklů BMW Motorrad, 126 dealerství automobilů značky MINI a 36 prodejců vozů značky Rolls-Royce.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit