Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Garage Italia Customs na návštěvě u BMW Group.

Lapo Elkan, prezident a zakladatel společnosti Garage Italia Customs, navštívil BMW Group a jejímu šéfdesignérovi Adrianu van Hooydonkovi představil BMW i8 Futurism Edition.

I12
·
Značky
·
BMW i
·
BMW i8
·
Společnost
·
BMW Group Design
·
BMW Design
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~57,9 KB)
  
Photos(10x, ~33,21 MB)

Lapo Elkan, prezident a zakladatel společnosti Garage Italia Customs, navštívil BMW Group a jejímu šéfdesignérovi Adrianu van Hooydonkovi představil BMW i8 Futurism Edition.

„Garage Italia Customs a značka BMW společně sdílejí veškeré hodnoty spojené s vývojem technologií a s neustálým hledáním inovací v konkrétních odvětvích,“ uvedl Lapo Elkan.

BMW Italia a Garage Italia Customs vytvořily BMW i8 Futurism Edition jako oslavu výročí 50 let historie značky BMW v Itálii. Model Edition kombinuje ikonu budoucí mobility s italským uměním Giacoma Bally.

Automobil zdobí replika díla Giacoma Bally „Lampada ad Arco“. Původní obraz visí v Muzeu moderního umění v New Yorku. Zobrazuje elektrickou pouliční lampu za svitu měsíce. Revoluční barevná technika a příchod elektřiny počátkem 19. století jsou přímo spojeny s budoucí technologií, kterou představuje BMW i8. Čalounění v interiéru je vyrobeno z tkaniny Solaro používané pro šití obleků a mění svoji barvu podle dopadajících slunečních paprsků.

BMW i ztělesňuje vizionářské koncepty a technologie, stejně jako nové chápání prémiovosti, která je silně definována trvalou udržitelností. Společnost BMW i prodává model i3 (elektromobil pro metropolitní oblasti) a model i8 (plug-in hybridní sportovní automobil) v 50 zemích světa. BMW i8 je nejprodávanější plug-in hybridní sportovní automobil na světě a ztělesňuje vizi budoucí mobility.

„Jakmile jsme se s BMW Italia poprvé sešli nad projektem i8 Futurism Edition, okamžitě jsme si zanotovali. BMW i8 Futurism Edition je ztvárněním stylu v praxi. Dalo mistrům ze společnosti Garage Italia Customs šanci oslavit automobil, který je navržen s ohledem na budoucí mobilitu. Zároveň oslavuje italské umění Giacoma Bally, jenž je výraznou postavou hnutí Futurism,“ řekl Lapo Elkan. 

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit