Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW oznamuje integraci BMW Connected s Alexou ve Velké Británii a Německu.

Osobní asistent mobility BMW Connected bude k dispozici na všech zařízeních používajících elektronickou asistentku Alexa od okamžiku, kdy bude dostupná ve Velké Británii a v Německu.

BMW
·
Brands
·
Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~59,39 KB)
  
Photos(6x, ~9,24 MB)

Osobní asistent mobility BMW Connected bude k dispozici na všech zařízeních používajících elektronickou asistentku Alexa od okamžiku, kdy bude dostupná ve Velké Británii a v Německu. BMW je prvním výrobcem automobilů, který oznámil integraci asistentky Alexa a umožnil ovládání funkcí automobilu z domova uživatele. Pro BMW Connected je to další způsob, kterým se po telefonu iPhone, hodinkách Apple Watch, chytrých telefonech se systémem Android a chytrých hodinkách integruje do digitálního světa svých uživatelů. Jak již bylo oznámeno, BMW bude se zařízeními Alexa na americkém trhu propojeno od konce září.

Alexa přináší BMW Connected do obývacího pokoje.
První verze BMW Connected, která byla v USA uvedena v březnu 2016 a v Evropě v srpnu, se primárně soustředí na správu cest svého majitele a na funkce vzdálené obsluhy vozu. S nadsázkou lze říci, že v září se BMW Connected dostane až domů. Alexa totiž umožní pomocí hlasu zjistit například úroveň nabití akumulátoru nebo na dálku uzamknout vozidlo. Prostřednictvím Alexy se uživatelé dozvědí podrobnosti o své další cestě a kdy budou muset opustit domov, případně si budou moci nechat poslat cílovou destinaci přímo do vozu.

Relevantní funkce související s BMW se vyvolají slovem „Alexa“ doplněným „BMW“, například: „Alexa, zeptej se BMW, kdy musím vyrazit na svoji další schůzku.“ Vize integrace BMW Connected s Alexou byla představena na výstavě Consumer Electronic Show (CES) 2016 v Las Vegas. Od konce září se tato vize stává pro uživatele v USA realitou a jejich BMW Connected bude k dispozici prostřednictvím této populární služby. Zákazníci ve Velké Británii budou mít přístup k novým schopnostem BMW v průběhu několika týdnů, němečtí zákazníci budou následovat příští měsíc.

 

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit