Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Modní návrhářky Felder Felder odhalují karbonové šaty. Oslavují jimi 10leté jubileum.

Kolekce na téma elektřiny je druhou spoluprací mezi Felder Felder a BMW – vedoucí společností v automobilovém průmyslu pro odpovědný přístup k životnímu prostředí.

BMW i
·
Brands
·
BMW i Beyond Automobiles
·
Společnost
·
Product placement
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~70,32 KB)
  
Photos(13x, ~49,77 MB)

Německá dvojčata Daniela a Annette Felderovi, tvořící pod pseudonymem Felder Felder, oslavují 10leté jubileum trvale udržitelnými látkami a materiály. Vrcholem nové kolekce jsou „karbonové šaty“, inspirované stylem BMW i a využívající uhlíková vlákna z programu elektrických vozů BMW.

Právě uhlíková vlákna tvoří 97 procent materiálu použitého na propracované kovově šedé šaty, jejichž výroba zabrala více než 100 hodin. Unikátní textura a odrazivost dodává tomuto materiálu velmi futuristický vzhled. Současně je tento odvážný materiál lehčí, trvanlivější a na omak příjemnější než současné materiály. Tyto vlastnosti spolu s originálním střihem vytvořily právě z těchto šatů hlavní hvězdu kolekce.

K životnímu prostřední odpovědný materiál, který se v módním průmyslu dosud příliš nepoužil, vznikl na stejném místě, kde BMW vyrábí uhlíkové tkaniny pro své průkopnické elektrické a plug-in hybridní vozy.

Daniela a Annette Felderové šaty komentují: „Uhlíková vlákna jsou fantastická a na rozdíl od všech materiálů, které jsme kdy používaly, jsme vděčni za to, že jsme se k nim jako vůbec první dostaly. Tkaná vlákna nám dala více volnosti a umožnila nám bořit hranice při návrhu skutečně udržitelné módy. Mají fantastickou strukturu a karbonový vzhled. Těšíme se, že budeme moci svou kolekci ukázat co možná největšímu množství lidí.“

Široká nová kolekce se v duchu značky opírá o styl rock ‘n‘ rollu, který doplňují elektrické motivy a nově pojaté prvky z celé minulé dekády. Daniela a Annette Felderové svoji výroční kolekci prezentovaly během exkluzivní VIP večeře v Londýně v pátek 16. září.

Letos je to již druhý rok spolupráce značky Felder Felder s průkopníkem na poli elektromobility – BMW i. Cílem spolupráce je vznik udržitelných a k životnímu prostředí odpovědných kolekcí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified.

Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the guideline "Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from all dealerships, from Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen and at http://www.dat.de.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit