Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group na autosalonu Mondial de l’Automobile Paris 2016.

Pařížský autosalon Mondial de l’Automobile Paris 2016 se koná od 1. do 16. října 2016. BMW Group na něm představuje novou studii BMW Concept X2, v premiéře představí také nové BMW řady 3 Gran Turismo a BMW i3 s výkonnějším akumulátorem, které rozšíří nabídku stávajících verzí. BMW Motorrad poprvé ukáže světu elektroskútr BMW C evolution, taktéž vybavený akumulátorem s větší kapacitou a prodlouženým dojezdem.

F34
·
I01
·
I12
·
Řada 3
·
Gran Turismo
·
BMW i3
·
BMW i Automobile
·
BMW i8 Coupé
·
Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Skútr
·
Řada C
·
C evolution
·
Společnost
·
Autosalony
·
BMW
·
Brands
·
BMW i
·
Design, koncepty a studie
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~86,25 KB)
  
Photos(124x, ~722,66 MB)
  
Videos(1x, ~553,4 MB)
Update of the presskit now with the new BMW Concept X2.
 • Pařížský autosalon Mondial de l’Automobile Paris 2016 se koná od 1. do 16. října 2016. BMW Group na něm představuje novou studii BMW Concept X2, v premiéře představí také nové BMW řady 3 Gran Turismo a BMW i3 s výkonnějším akumulátorem, které rozšíří nabídku stávajících verzí. BMW Motorrad poprvé ukáže světu elektroskútr BMW C evolution, taktéž vybavený akumulátorem s větší kapacitou a prodlouženým dojezdem. Pařížský autosalon je pro BMW Group příležitostí, jak předvést nový osobní asistent BMW Connected.

  BMW Concept X2 nová dimenze pro radost.
  Světová premiéra: BMW Group zvolilo autosalon v Paříži 2016 pro prezentaci studie BMW Concept X2. Pro nový přírůstek do kompaktního segmentu je charakteristický výrazný design, kterým se odlišuje od ostatních X modelů a navazuje na bohatou tradici BMW Group ve stavbě automobilů s karoserií Coupé. Výsledkem je kompaktní koncepční vůz s neopakovatelným metropolitním sportovním stylem. Osobitost BMW Concept X2 je zřejmá již z jeho proporcí. Velká kola spolu s dvouprostorovou karoserií ladí s praktičností obvyklou u X modelů BMW; dlouhý rozvor náprav, nízká střecha, krátké převisy karoserie a výrazně vpřed skloněný C-sloupek dodává karoserii sportovnost a dojem malé výšky. Tento výraz podtrhují také plastové lemy spodní části vozu a výrazná červená barva.

  Nové BMW řady 3 Gran Turismo: sportovní gran turismo s excelentní každodenní praktičností a komfortem na dlouhých cestách.
  Výstavní premiéra: BMW představí nové provedení BMW řady 3 Gran Turismo, které kombinuje eleganci vozů coupé s prostorností luxusní limuzíny a zavazadlovým prostorem vozu kombi. To vše je zabalené do karoserie s nezaměnitelným sportovním stylem. Trojice zážehových a pětice vznětových motorů dosahuje zvýšených výkonů a současně nižší spotřeby paliva. Všechny zážehové motory a jeden vznětový (BMW 325d) jsou u nového provedení zcela nové. Uvnitř zaujme nové BMW řady 3 Gran Turismo prvotřídními materiály, stejně jako například Navigačním systémem Professional s novým uživatelským rozhraním převzatým z luxusního segmentu a propracovanější konektivitou s chytrými telefony. Během tří let výroby si BMW řady 3 Gran Turismo vybudovalo svébytné postavení ve střední třídě, jeho hlavními trhy jsou Čína, Německo a USA. Pro většinu z jeho zákazníků jde o první vůz značky BMW.

  BMW i3 (94 Ah): až o 50 procent prodloužený dojezd, možnost výměny akumulátoru, rychlejší nabíjení a výkonnější nabíječky BMW i Wallbox.
  Výstavní premiéra: nejnovější varianta BMW i3 má na jedno nabití o 50 procent delší dojezd. Větší hustota energie lithium-iontového akumulátoru BMW i3 (94 Ah) zajistila zvětšení jeho kapacity na 33 kWh. Ve standardním evropském cyklu NEDC to znamená dojezd 300 km ve srovnání s předchozími 190 km. V každodenním běžném provozu s používáním topení či klimatizace dosahuje dojezd 200 km bez nutnosti nabíjení. I při dosahování takových parametrů je samozřejmostí dynamika obvyklá pro vozy BMW, takže i BMW i3 (94 Ah) stanovuje v tomto ohledu měřítka pro celý svůj segment. Kromě jiného BMW i nyní nově nabízí výkonnější domácí nabíječky BMW i Wallbox. U starších vozidel lze akumulátory zaměnit za nové, výkonnější, v rámci speciálního programu. Původní BMW i3 s akumulátorem 60 Ah, představené před třemi roky, je stále v nabídce.

  Na autosalonu v Paříži představí BMW také speciální edici plug-in hybridního sportovního BMW i8 Protonic Dark Silver Edition.

  Nové BMW C evolution: BMW Motorrad odhaluje nový elektroskútr s prodlouženým dojezdem a novými barvami.
  Světová premiéra: BMW Motorrad se novým BMW C evolution dále etabluje v segmentu elektroskútrů. Vyrábět jej bude ve dvou verzích – s prodlouženým dojezdem a také ve verzi, kterou mohou evropští řidiči používat s řidičským průkazem skupiny A1. Nový akumulátor si články s nábojem 94 Ah (stejný druh jako u nejnovějšího BMW i3) zajistil prodloužení dojezdu. Verze navržená pro evropské jezdce s řidičským průkazem skupiny A1 dosahuje dojezdu předchozí verze, přibližně 100 km. Provedení s prodlouženým dojezdem ujede na jedno nabití až 160 km. Díky tomu vznikl praktický dopravní prostředek s nulovými lokálně produkovanými emisemi i pro rozsáhlejší zastavěná území. Nové provedení je nyní vybaveno přepracovaným nabíjecím kabelem s menším průřezem. Nové příslušenství, k němuž patří třeba držák chytrých telefonů, nabízí široké možnosti pro individualizaci nového BMW C evolution. Obě verze nového elektroskútru C evolution jsou k dispozici v novém barevném provedení: metalická barva Ionic Silver/Electric Green ve spojení s černou barvou Black Storm pro vytvoření potřebného kontrastu. Středový tunel verze s dlouhým dojezdem je pokrytý novou grafikou.

  BMW Connected: osobní digitální asistent od BMW.
  BMW propojuje svého řidiče s okolím již mnoho let prostřednictvím rozsáhlého programu BMW ConnectedDrive. Tento srpen jsme představili BMW Connected, což je komplexní koncept služeb a funkcí pro zcela přirozenou pomoc zákazníkům při řešení všech aspektů souvisejících s jejich osobní dopravou. Základem je flexibilní platforma Open Mobility Cloud, jež zcela přirozeně propojuje automobil a další prvky do digitálního světa svého majitele, který je představován především telefonem iPhone a hodinkami Apple Watch. Představená úvodní verze BMW Connected se zpočátku soustředí zejména na plánování cest, upozornění na vhodný čas odjezdu a další úkony každodenního života, stejně jako zjednodušení používání různých digitálních služeb v automobilu. BMW Connected pomáhá uživatelům s tím, aby do cílů svých cest dojížděli včas a bez stresu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE.

Wednesday, 21. March 2018.
Here you will see the full-length live transmission of the BMW Group Annual Accounts Press Conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit