Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Doplňková nabídka pro novináře: nejnovější zprávy MINI jsou nyní k dispozici také na Instagramu.

Při příležitosti premiéry nového MINI Countryman spouští MINI další informační kanál, tentokrát na platformě Instagram. Na http://www.instagram.com/mini.news najdou nadšení příznivci značky informace o všem, co se kolem MINI děje. Další novinkou u MINI jsou nové digitální produktové informace, které od sebe již nerozdělují texty, fotografie a videa, ale kombinují je v harmonickém celku.

MINI
·
Značky
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~303,07 KB)
  
Photos(1x, ~862 KB)

Značka MINI rozšiřuje svůj výrobní program a také kanály, jejichž prostřednictvím komunikuje s veřejností. Současně se zveřejněním prvních údajů, faktů, fotografií a videí o novém MINI Countryman byl spuštěn také nový kanál na Instagramu. Na adrese www.instagram.com/mini.news oddělení komunikace MINI postuje nejnovější novinky ze světa MINI. Na tomto otevřeném kanále sociálních médií jsou připraveny fascinující fotografie, vzrušující videa a informace nejen o automobilech, ale také o akcích, designu, životním stylu, umění, sportu a mnoha další tématech. Odběratelé nového kanálu na Instagramu poznají značku MINI z mnoha různých perspektiv, a to zblízka a vždy aktuálně.

Svěží vizuální styl informací prezentovaných na Instagramu doslova vyzývá k dalším interakcím. Tato sociální platforma vznikla v roce 2010 a nyní má více než 500 milionů uživatelů.

Současně MINI pokračuje v digitalizaci své značky prostřednictvím nových technologií na tradičním kanále, kterým je BMW Group PressClub na adrese https://www.press.bmwgroup.com. V minulosti byly texty, fotografie a videa poskytovány odděleně, to se ale změnilo. Nyní jsou tyto informace prezentovány společně, takže je lze snadněji nalézt a jejich zprostředkování je přehlednější. Když například vychází informace o designu, automaticky jsou k ní přiřazeny fotografie týkající se designu, když se prezentuje například nová technologie světlometů, přidruží se k tomuto textu také odpovídající fotografie a videa.

Pro sledování MINI na sociálních médiích a získávání všech dostupných informací použijte následující odkazy:
Facebook:        www.facebook.com/mini

YouTube:         www.youtube.com/mini

Twitter:             www.twitter.com/mini

Instagram:         www.instagram.com/mini a

www.instagram.com/mini.news

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit