Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

HOUSE OF ROLLS-ROYCE PŘEDSTAVUJE KOLEKCI JARO/LÉTO 2017

House of Rolls-Royce představuje svoji kolekci Couture Jaro/Léto 2017. Nezaměnitelné detaily v jasných barvách doplní paletu klasické bílé – to jsou speciální provedení „Dawn – Inspired by Fashion“.

Lifestyle
·
Products
·
Dawn
·
Bespoke Cars
·
Rolls-Royce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~135,45 KB)
  
Photos(9x, ~149,04 MB)

Rolls-Royce a svět Haute Couture jsou už odedávna svázány společnou filozofií – používat ty nejvytříbenější materiály a vytvořit z nich to nejznamenitější a nejpřitažlivější luxusní zboží, které je vyjádřením výjimečného vkusu a životního stylu klientů.

Pod vedením designového ředitele Gilese Taylora pracuje pro House of Rolls-Royce tým talentovaných designérů, jako je specialistka na textil Cherica Haye, která studovala na Royal College of Art, nebo designérka barev a materiálů Michelle Lusby, jež získala své zkušenosti prací pro Mulberry. Mezi jejich dosavadní práce patřilo zapracování jemného hedvábí a nečekaných textur do prostředí interiéru skutečně odvážných a výjimečných zakázkových vozů z programu Bespoke. Navrhly a zpracovaly tyto zakázkové vozy s neobyčejnou důmyslností, odpovídající přední světové luxusní značce.

Při navrhování modelu „Dawn – Inspired by Fashion“ tyto designérky zvolily neutrální bílé plátno, na němž charakter kolekce Jaro/Léto 2017 rozehrávají tři výrazné barvy: červená Mugello, modrá Cobalto a oranžová Mandarin. Elegantní doplňky v těchto barvách zdobí interiér každého ze speciálních vozů Dawn, zatímco „tichý balet“ střechy, která se zvedá, aby poskytla úkryt před čočkami paparazziů, odhalí další záblesk jasné barvy, jež uchvátí oko módních znalců.

„Naši klienti jsou skuteční arbitři módy a tvůrci vkusu, kteří sedí v předních řadách špičkových módních přehlídek, a jsou to právě oni, kdo ovlivňují vyvíjející se trendy,“ komentuje Giles Taylor, ředitel designu společnosti Rolls-Royce Motor Cars. „Pro tyto zákazníky představuje objednávka špičkového luxusního zboží hluboce prožívaný tvůrčí proces – a různé formy luxusního designu, řemesla a zpracování slouží jako inspirace sobě navzájem. ,Dawn – Inspired by Fashionʻ je nádherným vyjádřením myšlenky, že skutečně osobní předměty se rodí z vášní, vkusu a životního stylu jejich zadavatele.“

Stejně jako u těch nejlepších, na míru šitých oděvů, je i zde individualita vytvořena z těch nejjemnějších detailů. Po otevření masivních, v protisměru ukotvených dveří modelu Dawn se objeví moderní barevné schéma kombinující bílou barvu Arctic s černou, které jsou doplněné o akcenty v jedné z trojice výrazných barev: červená Mugello, modrá Cobalto nebo oranžová Mandarin. Kůže v bílé barvě Arctic na sedadlech je zdobena výšivkami na opěrkách hlavy, stejně jako prošíváním a kédry v čalounění sedadel. Na volantu je použito bezešvé čalounění, neobyčejně složitá technika ze světa špičkového krejčovství, která zaručuje, že dvě barvy kůže na jeho věnci jsou odděleny perfektní linkou.

Mezi důležité atributy tohoto díla patří na omak příjemný pocit, komfort a kvalita. Designéři Rolls-Royce se tu nechali inspirovat a použili na přední i zadní kapsy dveří nejjemnější hedvábí, ozdobené abstraktním ztvárněním postavy Spirit of Ecstasy. Každý emblém je přitom nakloněn přesně v úhlu 55 stupňů, aby byl sladěn s liniemi dveří.

Legendární zpracování a pozornost k detailu značky Rolls-Royce jsou patrné i v překrásně zpracované palubní desce provedené v odstínu bílá Piano. Hliníkové částečky přitom dodávají povrchu hedvábný vzhled. Jen samotné lakování si vyžádalo devět dní pečlivé práce. Celek je elegantně završen vestavěnými hodinami Bespoke, vytvořenými jako šperk a exkluzivně navrženými tak, aby vytvářely efekt stříbra na stříbře evokující metalické tkaniny, které se objevují na přehlídkových molech jako součást příprav na příští sezónu.

Vnější barevné schéma je tvořeno bílým lakem Andalucian, který je působivě doplněn o ručně malovanou linku vedoucí přes křivku boků od přídě k zádi. Odráží tak identicky barevnou plochu, kterou tvoří plátěná střecha (pokud je zavřená).

Klienti jsou více než vítáni, aby si počínaje letošním listopadem objednávali jejich vlastní vyjádření stylu. Zajistí si tak, že se příští rok již na začátek nové sezóny vydají obklopeni nejnovějšími módními trendy od jednoho z předních světových výrobců luxusního zboží.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit