Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové BMW G 310 GS.

Pro značku BMW Motorrad je GS ztělesněním příslibu dokonalé funkčnosti, spolehlivosti a robustnosti. G 310 GS přináší tyto kvality i do třídy pod 500 cm3 a přistupuje k nim se svou jedinečnou a vyzrálou interpretací.

BMW Motorrad
·
Brands
·
Řada G
·
G 310 GS
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~79,91 KB)
  
Photos(35x, ~182,08 MB)

Pro značku BMW Motorrad je GS ztělesněním příslibu dokonalé funkčnosti, spolehlivosti a robustnosti. G 310 GS přináší tyto kvality i do třídy pod 500 cm3 a přistupuje k nim se svou jedinečnou a vyzrálou interpretací.

Model G 310 GS je poctivé GS: zcela moderní produkt, jehož míře všestrannosti se v tuto chvíli v daném segmentu nic nevyrovná. Je obratné a agilní v městském provozu a zároveň neobyčejně robustní v lehkém terénu. To z něj dělá perfektního společníka pro každodenní ježdění. Extrémně kompaktní a přitom dospělé a komfortní GS otevírá v rámci své třídy zcela nový svět jízdních zážitků. A právě tato všestrannost je tím, co dělá z G 310 GS mezi začátečnickými motocykly jedinečnou nabídku.

Typický design GS.
BMW G 310 GS je na první pohled rozpoznatelné jako pravé GS. Se svým charakteristickým vysokým předním blatníkem, působivou linií boků a krátkou a vysokou zádí se může G 310 GS pochlubit klasickými prvky sesterských modelů GS. Se svými kompaktními proporcemi a krátkým rozvorem, 19“ předním kolem a prodlouženým zdvihem odpružení nabízí typicky vzpřímenou pozici za řídítky a slibuje agilní a obratné chování na silnici.

Doma na cestách celého světa.
Stejně jako G 310 R, i G 310 GS je navrženo pro trhy celého světa. Poradí si s různou kvalitou paliva a splní i všechny emisní předpisy a lokální požadavky. Je doma na cestách celého světa a přináší prémiové aspirace značky BMW do segmentu pod 500 cm3.

Inovativní jednoválcový motor pro radost z dynamické jízdy i všestrannost kdekoliv na světě.
Srdcem nového BMW G 310 GS je kapalinou chlazený jednoválcový motor o objemu 313 cm3, známý již z modelu G 310 R. Má čtyři ventily a dvě vačky, umístěné spolu s elektronickým vstřikováním paliva v hlavě válců. Objem 313 cm3 je výsledkem vrtání 80 milimetrů a zdvihu 62,1 milimetru.

Charakteristickým znakem jednoválcového motoru, pohánějícího G 310 GS, je fakt, že jeho válec je nakloněn směrem vzad a hlava válce je otočená o 180 stupňů se sáním vpředu a výfukem vzadu. Tato konfigurace sleduje logiku přímého přísunu čerstvé směsi vzduchu a paliva, což pomáhá zlepšit výkon, a má také pozitivní vliv na architekturu motocyklu. S výkonem 25 kW (34 k) při 9500 1/min a maximálním točivým momentem 28 Nm při 7500 1/min je motor nového G 310 GS ideálním partnerem pro potěšení z dynamické jízdy, zvláště v kombinaci s nízkou pohotovostní hmotností jen 169,5 kg dle metodiky DIN.

Perfektně navržená ergonomie BMW GS pro uvolněné ježdění na silnicích i v lehkém terénu.
Nové G 310 GS nabízí jezdci pohodlnou pozici, která mu umožní užívat si bezstarostného potěšení z jízdy jak na silnici, tak i během výletů po lesních či polních cestách. Jak je pro BMW Motorrad typické, všechny přepínače a ovladače jsou jednoduché a snadno ovladatelné. Velká důležitost byla přikládána jednoduchému a bezpečnému zacházení s motocyklem, přičemž byl brán ohled na osoby s různými tělesnými konstitucemi.

Trubkový rám, obrácená vidlice a dlouhá kyvná vidlice vzadu nabízejí vysokou úroveň stability, precizní reakce na řízení a snadnou ovladatelnost.
Pokud jde o podvozek, je nové G 310 GS podobné roadsteru G 310 R, s nímž sdílí využití trubkového prostorového rámu s přišroubovanou zadní sekcí, který kombinuje torzní tuhost s robustností. Ve spojení s dobře vyladěnou tuhostí to představuje základ pro vynikající jízdní stabilitu a precizní ovladatelnost. Přední zavěšení je řešeno obrácenou vidlicí, zatímco vzadu je hliníková kyvná vidlice s přímo připevněnou vinutou pružinou.

Vysokovýkonný brzdný systém ABS jako standard a multifunkční přístrojový panel.
Stejně jako všechny motocykly BMW, i nové G 310 GS je standardně dodáváno s ABS. Kombinuje vysokovýkonný brzdový systém s dvoukanálovým ABS, které zaručuje efektivní deceleraci a krátkou brzdou dráhu. Pro použití v lehkém terénu může být ABS u nového G 310 GS pohodlně deaktivováno jediným stiskem tlačítka. Přístrojový panel G 310 GS je tvořen velkým displejem z tekutých krystalů, který nabízí výjimečnou přehlednost a širokou škálu informací.

Skutečné BMW.
Stejně jako G 310 R, i G 310 GS je ztělesněním všeho, co značka BMW představuje: moderní konstrukce, výjimečné kvality a samozřejmě také mnoha let bezproblémového partnerství se svým majitelem. Špičkové komponenty a materiály se spojují dohromady, aby vytvořily skutečně všestranný celek. G 310 GS je GS s objemem pod 500 cm3, které je na celém světě pomyslnou vstupní branou do prémiového světa BMW Motorrad.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit