Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nová motocyklová sezóna začne již počátkem ledna zásluhou BMW R 1200 GS Adventure od LEGO® Technic.

Od 1. ledna 2017 se začne prodávat BMW R 1200 GS Adventure. Model vytvořený z 603 dílů vznikl společným vývojem LEGO Technic a BMW Motorrad. Nejprodávanější produkt BMW Motorrad je tak nyní k dispozici pro nadšence všech věkových kategorií. Jde o první spolupráci společnosti LEGO a výrobce motocyklů.

BMW Motorrad
·
Brands
·
Řada R
·
R 1200 GS/GS Adventure
·
Motorrad Design
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,94 KB)
  
Photos(14x, ~84,16 MB)

Od 1. ledna 2017 se začne prodávat BMW R 1200 GS Adventure. Model vytvořený z 603 dílů vznikl společným vývojem LEGO Technic a BMW Motorrad. Nejprodávanější produkt BMW Motorrad je tak nyní k dispozici pro nadšence všech věkových kategorií. Jde o první spolupráci společnosti LEGO a výrobce motocyklů.

„BMW Motorrad je velmi potěšeno, že může sdílet motocyklové nadšení s komunitou LEGO Technic. Jde o spolupráci dvojice společností, které mají dlouhou tradici s výrobou vysoce emotivních produktů,“ vysvětluje Heiner Faust, ředitel prodeje a marketingu BMW Motorrad.

Autentické zpracování mnoha detailů.
LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure je navrženo s důrazem na věrné provedení všech detailů. Typické jsou nejen charakteristické tvary, ale také nastavitelná řídítka či větrný štítek. Znalci rozpoznají například zavěšení předního kola BMW Telelever, spojovací hřídel, stejně jako pohyblivý 2válec boxer od BMW Motorrad, který se roztočí, jakmile se s motocyklem pohne. Originálu jsou věrná také kola s černými paprsky a terénními pneumatikami.

Model je vysoký 18 cm, dlouhý 33 cm a široký 10 cm. Pro jeho stavbu je v rámci aplikace LEGO k dispozici také 3D interaktivní návod na skládání. LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure nabízí pro sběratele v obchodech jedno překvapení: LEGO Group příští rok oslaví 40 let divize LEGO Technic a k této příležitosti připravila jeden speciálně navržený díl LEGO Technic.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified.

Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the guideline "Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from all dealerships, from Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen and at http://www.dat.de.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit