Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Ceny „Resale Value Giants“: MINI vyhrává ve dvou kategoriích.

Aktuální žebříček zůstatkových hodnot na německém trhu: MINI One vede v kategorii malých vozů, MINI One Clubman je číslo jedna v kompaktním segmentu.

MINI Clubman
·
MINI 3 door
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~237,02 KB)
  
Photos(2x, ~10,81 MB)

Mnichov. Pořízení vozu prémiové britské značky MINI je dobrou investicí. Kupující si může být jistý potěšením z jízdy, individualistickým stylem, prémiovou kvalitou a v neposlední řadě i vysokou zůstatkovou hodnotou. Po mnoho let jsou vozy MINI vítězi svých kategorií v žebříčku „Resale Value Giants“ publikovaném ve „Focus Online“. Aktuálně je značka MINI na prvním místě ve dvou kategoriích. Nové 3dveřové MINI One (75 kW/102 k; kombinovaná spotřeba paliva: 4,8 – 4,7 l/100 km; kombinované emise CO2: 111 – 109 g/km) získalo certifikaci na nejmenší procentuální ztrátu hodnoty v segmentu malých vozů. Nové MINI One Clubman (75 kW/102 k; kombinovaná spotřeba paliva: 5,3 – 5,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 124 – 119 g/km) dosáhlo stejného výsledku v segmentu kompaktních vozů. Tento žebříček je sestaven na základě výzkumného institutu Bähr & Fess Forecasts ze Saarbrückenu. Studie se zaobírá předpovídáním cen aktuálně nových vozů v průběhu následujících čtyř let.

Kvalita a enormní popularita dvojice „obrů“ v zůstatkových hodnotách jsou zárukou také vysoké poptávky na trhu ojetých vozů. U 3dveřového MINI One experti na vývoj trhu očekávají zůstatkovou hodnotu za čtyři roky ve výši 56,5 procenta z aktuální ceny nového vozu. Nejnovější generace prémiového segmentu malých vozů se v žebříčku „Resale Value Giants“ umístila na prvním místě již v minulosti. I proto není překvapením, že „Focus Online“ tento vůz zhodnotil slovy: „MINI One je skutečnou investicí.“

Nové MINI Clubman dosáhlo v aktuální analýze ještě lepšího výsledku. Po čtyřech letech činí jeho predikovaná zůstatková hodnota 58 procent aktuální prodejní ceny. Moderní interpretace automobilu typu „shooting brake“ se čtveřicí bočních dveří a párem křídlových dveří do zavazadlového prostoru poskytuje praktický interiér ve svém segmentu kompaktních vozů. „Focus Online“ k tomu dodává: „Tento vůz si pro sebe okamžitě zabral první příčku.“

Také v letošním žebříčku „Resale Value Gient“ byly automobily rozděleny do 16 kategorií. Do svých předpovědí brali odborníci na automobilový trh v potaz nejen vlastnosti samotných automobilů, ale také image značky, výsledky srovnávacích testů, srovnání v různých segmentech, výsledky spokojenosti zákazníků a vývoj celkové ekonomiky. Srovnání zůstatkové hodnoty je důležitým ukazatelem při koupi nového vozu. Rozdíl mezi pořizovací cenou a zůstatkovou hodnotou je zásadním prvkem nákladů. Nová generace vozů MINI dosahuje vynikajících výsledků v otázce hospodárnosti, potěšení z jízdy a také nákladů.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit