Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Ceny „Resale Value Giants“: MINI vyhrává ve dvou kategoriích.

Aktuální žebříček zůstatkových hodnot na německém trhu: MINI One vede v kategorii malých vozů, MINI One Clubman je číslo jedna v kompaktním segmentu.

MINI Clubman
·
MINI 3 door
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 237,56 KB)
  
Photos(2x, 10,73 MB)

Mnichov. Pořízení vozu prémiové britské značky MINI je dobrou investicí. Kupující si může být jistý potěšením z jízdy, individualistickým stylem, prémiovou kvalitou a v neposlední řadě i vysokou zůstatkovou hodnotou. Po mnoho let jsou vozy MINI vítězi svých kategorií v žebříčku „Resale Value Giants“ publikovaném ve „Focus Online“. Aktuálně je značka MINI na prvním místě ve dvou kategoriích. Nové 3dveřové MINI One (75 kW/102 k; kombinovaná spotřeba paliva: 4,8 – 4,7 l/100 km; kombinované emise CO2: 111 – 109 g/km) získalo certifikaci na nejmenší procentuální ztrátu hodnoty v segmentu malých vozů. Nové MINI One Clubman (75 kW/102 k; kombinovaná spotřeba paliva: 5,3 – 5,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 124 – 119 g/km) dosáhlo stejného výsledku v segmentu kompaktních vozů. Tento žebříček je sestaven na základě výzkumného institutu Bähr & Fess Forecasts ze Saarbrückenu. Studie se zaobírá předpovídáním cen aktuálně nových vozů v průběhu následujících čtyř let.

Kvalita a enormní popularita dvojice „obrů“ v zůstatkových hodnotách jsou zárukou také vysoké poptávky na trhu ojetých vozů. U 3dveřového MINI One experti na vývoj trhu očekávají zůstatkovou hodnotu za čtyři roky ve výši 56,5 procenta z aktuální ceny nového vozu. Nejnovější generace prémiového segmentu malých vozů se v žebříčku „Resale Value Giants“ umístila na prvním místě již v minulosti. I proto není překvapením, že „Focus Online“ tento vůz zhodnotil slovy: „MINI One je skutečnou investicí.“

Nové MINI Clubman dosáhlo v aktuální analýze ještě lepšího výsledku. Po čtyřech letech činí jeho predikovaná zůstatková hodnota 58 procent aktuální prodejní ceny. Moderní interpretace automobilu typu „shooting brake“ se čtveřicí bočních dveří a párem křídlových dveří do zavazadlového prostoru poskytuje praktický interiér ve svém segmentu kompaktních vozů. „Focus Online“ k tomu dodává: „Tento vůz si pro sebe okamžitě zabral první příčku.“

Také v letošním žebříčku „Resale Value Gient“ byly automobily rozděleny do 16 kategorií. Do svých předpovědí brali odborníci na automobilový trh v potaz nejen vlastnosti samotných automobilů, ale také image značky, výsledky srovnávacích testů, srovnání v různých segmentech, výsledky spokojenosti zákazníků a vývoj celkové ekonomiky. Srovnání zůstatkové hodnoty je důležitým ukazatelem při koupi nového vozu. Rozdíl mezi pořizovací cenou a zůstatkovou hodnotou je zásadním prvkem nákladů. Nová generace vozů MINI dosahuje vynikajících výsledků v otázce hospodárnosti, potěšení z jízdy a také nákladů.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEXT 100 YEARS WORLD TOUR - LOS ANGELES.

Follow the transmission of the press conference "Iconic Impulses. The BMW Group Future Experience." in Los Angeles.

Visit the official press streaming portal of the BMW Group. We provide live and on demand streams of the BMW Group free of charge and at first hand.

OPEN PAGE

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5.
Thu Nov 03 08:30:00 CET 2016
G30
Ceny
Ceníky vozů BMW, platné od 7/2016.
Fri Jul 01 12:30:00 CEST 2016
BMW
Ceníky vozů MINI, platné 7/2016.
Fri Jul 01 12:29:00 CEST 2016
MINI
Technické údaje BMW X1 sDrive 20d, platné od 07/2016.
Tue May 31 10:14:00 CEST 2016
F48
X1
Technické údaje BMW i3 (94Ah), platné od 07/2016.
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016
I01
BMW
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit