Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Modelová nabídka BMW řady 6: To nejlepší z luxusní elegance.

Nové prvky volitelné výbavy zdůrazní dynamický charakter BMW řady 6 Coupé, Cabrio a Gran Coupé. Číslo 6 již 40 let vyzdvihuje sportovní radost z jízdy, exkluzivitu a inovace.

F13 LCI
·
F12 LCI
·
F06 LCI
·
Coupé
·
Řada 6
·
Cabrio
·
Gran Coupé
·
BMW
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~76,89 KB)
  
Photos(9x, ~42,64 MB)

Mnichov. Do seznamu volitelné výbavy BMW řady 6 přibude na jaře 2017 řada nových atraktivních prvků. Volitelné prvky, připravené exkluzivně pro BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé, přinesou pozoruhodné exteriérové a interiérové doplňky, které u těchto tří luxusních modelů ještě posílí jejich sportovní charakter.

Zákazníci si mohou dopřát metalický lak karoserie Sonic Speed Blue, který v nabídce zatím nebyl. Pokud je specifikován M sportovní paket – jejž lze konfigurovat ke každé ze tří modelových variant – je možné BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé objednat s novými dvoubarevnými 20palcovými M koly z lehkých slitin se specifickým M designem double-spoke a kombinovanými pneumatikami typu runflat. Součástí M sportovního paketu se navíc stanou i karbonové lišty interiéru, které v kokpitu dokreslí atmosféru skutečně charismatického sportovního vozu. Tyto volitelné prvky byly dříve k dispozici pouze pro tři vysokovýkonné sportovní varianty BMW M6.

Číslo 6: 40 let sportovního charakteru, luxusu, elegance a inovací.
Už před 40 lety znamenalo číslo 6 v označení modelů BMW zkratku pro kombinaci výjimečné dynamiky a luxusu. První generace BMW řady 6 Coupé byla představena v roce 1976 a zajistila si pozornost nejen svými elegantními liniemi a sportovními jízdními vlastnostmi, ale i výjimečnými technologickými inovacemi; dvoudveřový vůz byl například prvním sériově vyráběným modelem vybaveným systémem Check Control. Přímý nástupce vyjel na silnice v roce 2003 a premiéra BMW řady 6 Cabrio o rok později znamenala v segmentu luxusních GT první verzi nabízející neředěné zážitky i při jízdě bez střechy nad hlavou. Nejnovější generace nabízí zákazníkům tři výrazně odlišné variace na téma vrcholného luxusu se zaměřením na dynamický výraz, eleganci a jedinečnost.

BMW řady 6 Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 9,3 – 5,4 l/100 km, kombinované emise CO₂: 217 – 143 g/km), BMW řady 6 Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 9,5 – 5,6 l/100 km, kombinované emise CO₂: 221 – 149 g/km) a BMW řady 6 Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 9,4 – 5,5 l/100 km, kombinované emise CO₂: 219 – 147 g/km) lze objednat se zážehovým řadovým 6válcem o výkonu 235 kW/320 k, zážehovým 8válcem disponujícím výkonem 330 kW/450 k nebo vznětovým řadovým 6válcem 230 kW/313 k. Všechny tři motory jsou standardně spojeny s 8stupňovou převodovkou Steptronic Sport. Verze se zážehovými motory jsou vybaveny sportovním výfukovým systémem, který neustávající příval síly podkreslí velmi výraznou zvukovou kulisou. Alternativou k osvědčenému a pro BMW tradičnímu pohonu zadních kol je inteligentní pohon všech kol BMW xDrive, kterým lze vybavit všechny verze BMW řady 6.

Luxusní aura sálající z BMW řady 6 je ještě podpořena velmi stylovým interiérem a komplexním rozšířením standardní výbavy. Řidič a spolujezdec se usadí do odlehčených vyhřívaných sedadel s integrovaným systémem bezpečnostních pásů a elektrickým nastavením (včetně paměťové funkce). Ve všech verzích BMW řady 6 je nově standardně dodávané kožené čalounění Dakota, elektricky nastavitelný multifunkční volant, navigační paket ConnectedDrive včetně WiFi hotspotu a telefonu s bezdrátovým dobíjením, systém Hi-Fi reproduktorů, LED světlomety a alarm.

Zákazníci, kteří chtějí svému automobilu dodat extra porci individuality, mohou sáhnout po výbavových liniích Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Citlivě vybrané designové prvky interiéru a exteriéru podle přání zákazníka zvýrazní buď sportovní charakter automobilu, nebo jeho jedinečný luxusní styl. Díky výbavovým prvkům BMW Individual je možné BMW řady 6 nakonfigurovat přesně dle osobního stylu zákazníka, a přitom se od ostatních odlišit jedinečným designem, vybranými materiály a úžasným řemeslným zpracováním. M sportovní paket, poskládaný na míru pro každou ze tří modelových variant, poskytne vozidlu jedinečný dynamický výraz a s tím související úpravy vnějšího vzhledu, designu interiéru a jízdních vlastností.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit