Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Modelová nabídka BMW řady 6: To nejlepší z luxusní elegance.

Nové prvky volitelné výbavy zdůrazní dynamický charakter BMW řady 6 Coupé, Cabrio a Gran Coupé. Číslo 6 již 40 let vyzdvihuje sportovní radost z jízdy, exkluzivitu a inovace.

F13 LCI
·
F12 LCI
·
F06 LCI
·
Coupé
·
Řada 6
·
Cabrio
·
Gran Coupé
·
BMW
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~76,89 KB)
  
Photos(9x, ~42,64 MB)

Mnichov. Do seznamu volitelné výbavy BMW řady 6 přibude na jaře 2017 řada nových atraktivních prvků. Volitelné prvky, připravené exkluzivně pro BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé, přinesou pozoruhodné exteriérové a interiérové doplňky, které u těchto tří luxusních modelů ještě posílí jejich sportovní charakter.

Zákazníci si mohou dopřát metalický lak karoserie Sonic Speed Blue, který v nabídce zatím nebyl. Pokud je specifikován M sportovní paket – jejž lze konfigurovat ke každé ze tří modelových variant – je možné BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé objednat s novými dvoubarevnými 20palcovými M koly z lehkých slitin se specifickým M designem double-spoke a kombinovanými pneumatikami typu runflat. Součástí M sportovního paketu se navíc stanou i karbonové lišty interiéru, které v kokpitu dokreslí atmosféru skutečně charismatického sportovního vozu. Tyto volitelné prvky byly dříve k dispozici pouze pro tři vysokovýkonné sportovní varianty BMW M6.

Číslo 6: 40 let sportovního charakteru, luxusu, elegance a inovací.
Už před 40 lety znamenalo číslo 6 v označení modelů BMW zkratku pro kombinaci výjimečné dynamiky a luxusu. První generace BMW řady 6 Coupé byla představena v roce 1976 a zajistila si pozornost nejen svými elegantními liniemi a sportovními jízdními vlastnostmi, ale i výjimečnými technologickými inovacemi; dvoudveřový vůz byl například prvním sériově vyráběným modelem vybaveným systémem Check Control. Přímý nástupce vyjel na silnice v roce 2003 a premiéra BMW řady 6 Cabrio o rok později znamenala v segmentu luxusních GT první verzi nabízející neředěné zážitky i při jízdě bez střechy nad hlavou. Nejnovější generace nabízí zákazníkům tři výrazně odlišné variace na téma vrcholného luxusu se zaměřením na dynamický výraz, eleganci a jedinečnost.

BMW řady 6 Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 9,3 – 5,4 l/100 km, kombinované emise CO₂: 217 – 143 g/km), BMW řady 6 Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 9,5 – 5,6 l/100 km, kombinované emise CO₂: 221 – 149 g/km) a BMW řady 6 Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 9,4 – 5,5 l/100 km, kombinované emise CO₂: 219 – 147 g/km) lze objednat se zážehovým řadovým 6válcem o výkonu 235 kW/320 k, zážehovým 8válcem disponujícím výkonem 330 kW/450 k nebo vznětovým řadovým 6válcem 230 kW/313 k. Všechny tři motory jsou standardně spojeny s 8stupňovou převodovkou Steptronic Sport. Verze se zážehovými motory jsou vybaveny sportovním výfukovým systémem, který neustávající příval síly podkreslí velmi výraznou zvukovou kulisou. Alternativou k osvědčenému a pro BMW tradičnímu pohonu zadních kol je inteligentní pohon všech kol BMW xDrive, kterým lze vybavit všechny verze BMW řady 6.

Luxusní aura sálající z BMW řady 6 je ještě podpořena velmi stylovým interiérem a komplexním rozšířením standardní výbavy. Řidič a spolujezdec se usadí do odlehčených vyhřívaných sedadel s integrovaným systémem bezpečnostních pásů a elektrickým nastavením (včetně paměťové funkce). Ve všech verzích BMW řady 6 je nově standardně dodávané kožené čalounění Dakota, elektricky nastavitelný multifunkční volant, navigační paket ConnectedDrive včetně WiFi hotspotu a telefonu s bezdrátovým dobíjením, systém Hi-Fi reproduktorů, LED světlomety a alarm.

Zákazníci, kteří chtějí svému automobilu dodat extra porci individuality, mohou sáhnout po výbavových liniích Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Citlivě vybrané designové prvky interiéru a exteriéru podle přání zákazníka zvýrazní buď sportovní charakter automobilu, nebo jeho jedinečný luxusní styl. Díky výbavovým prvkům BMW Individual je možné BMW řady 6 nakonfigurovat přesně dle osobního stylu zákazníka, a přitom se od ostatních odlišit jedinečným designem, vybranými materiály a úžasným řemeslným zpracováním. M sportovní paket, poskládaný na míru pro každou ze tří modelových variant, poskytne vozidlu jedinečný dynamický výraz a s tím související úpravy vnějšího vzhledu, designu interiéru a jízdních vlastností.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS

Here you can see the full-length transmission of the BMW Group Annual Accounts Press Conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit