Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group na autosalonu NAIAS 2017 v Detroitu.

BMW vybralo k prezentaci některých svých novinek autosalon North American International Auto Show (NAIAS), který se koná 8. až 22. ledna 2017. Ve světové premiéře zde vystaví nové BMW řady 5 Sedan, v severoamerické premiéře pak BMW Concept X2. Na stánku BMW bude také plug-in hybridní BMW 530e iPerformance, sportovní BMW M550i xDrive a luxusní modely BMW řady 6. V rámci BMW ConnectedDrive budou představeny některé nové služby.

G30
·
F13 LCI
·
F12 LCI
·
F06 LCI
·
Sedan
·
Řada 5
·
Coupé
·
Řada 6
·
Cabrio
·
Gran Coupé
·
BMW
·
Design, koncepty a studie
·
BMW M
·
Automobily BMW M Performance
·
BMW i
·
BMW iPerformance Automobile
·
Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Výstavy, autosalony
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~76,19 KB)
  
Photos(76x, ~439,76 MB)
  
Videos(1x, ~358,28 MB)

Mnichov/Detroit. BMW vybralo k prezentaci některých svých novinek autosalon North American International Auto Show (NAIAS), který se koná 8. až 22. ledna 2017. Ve světové premiéře zde vystaví nové BMW řady 5 Sedan, v severoamerické premiéře pak BMW Concept X2. Na stánku BMW bude také plug-in hybridní BMW 530e iPerformance, sportovní BMW M550i xDrive a luxusní modely BMW řady 6. V rámci BMW ConnectedDrive budou představeny některé nové služby.

Světová premiéra: Nové BMW řady 5 Sedan.
Sedmá generace BMW řady 5 Sedan dorazí na silnice v únoru 2017. Mezi její nejvýznamnější inovace patří především vylepšená dynamika, nepřekonatelná řada asistenčních systémů, nejvyšší možná úroveň konektivity a nový ovládací systém. Má všechno, čím může navázat na úspěch předchozích generací, kterých se prodalo téměř 7,9 milionu. „Nové BMW řady 5 ukazuje cestu do budoucnosti naší strategií NUMBER ONE ˃ NEXT. Nemám pochybnosti o tom, že nejen nastaví měřítka v oblasti technologií, ale nabídne i velmi emocionální zážitky,“ říká Harald Krüger, předseda představenstva BMW AG.

BMW 530e iPerformance.
Hybridní varianta nejúspěšnějšího business sedanu světa dorazí v březnu 2017. BMW 530e iPerformance umožňuje jízdu čistě na elektrickou energii a přináší spotřebu pouze 1,9 l/100 km při emisích CO₂ 44 g/km. Současně nabízí celou řadu asistenčních systémů, a to i v režimu eDrive.

Nové BMW M550i xDrive.
BMW M GmbH přináší pod hlavičkou BMW M Performance svoji zatím nejsportovnější verzi nového BMW řady 5. Vyniká použitím výkonného motoru V8 s technologií M Performance TwinPower Turbo, inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive a podvozkem M Performance. Je zároveň nejdynamičtějším business sedanem i sportovním čtyřdveřovým vozem.

Modelová nabídka BMW řady 6: nejvyšší luxus.
BMW řady 6 dostane na jaře 2017 řadu nových volitelných prvků. Sportovní charakter luxusních modelů BMW řady 6 Coupé, Cabrio a Gran Coupé dokreslí přitažlivé exteriérové a interiérové doplňky. V nabídce se objeví nový metalický lak Sonic Speed Blue a do M sportovního paketu přibydou 20palcová kola M z lehkých slitin. V interiéru dotvoří atmosféru karbonové dekorační lišty.

Severoamerická premiéra: BMW Concept X2 – nová dimenze radosti.
Ve formě koncepčního vozu Concept X2 předvádí BMW nový přírůstek do kompaktního segmentu. Od ostatních modelů X ho odděluje výrazný design, který přináší do světa městských automobilů svěží sportovní nádech. Charakter BMW Concept X2 je patrný už z jeho proporcí – dvouprostorový design a velká kola odkazují na funkčnost modelů X, zatímco dlouhý rozvor, protažená linie střechy, krátké převisy a sešikmený C-sloupek dodávají s nízkým profilem velmi sportovní nádech.

BMW Connected: nové funkce pro asistenci v běžném životě.
BMW s pomocí technologie ConnectedDrive již řadu let vylepšuje spojení mezi řidičem, automobilem a okolním světem. S představením BMW Connected v USA v březnu 2016 a v Evropě v srpnu 2016 společnost nabízí komplexní digitální platformu navrženou k asistenci v oblasti osobní mobility. BMW řady 5 Sedan vyniká řadou nových funkcí: zmiňme BMW Connected Onboard (personalizovaná úvodní obrazovka) nebo Remote 3D View, umožňující sledování vozu na dálku pomocí chytrého telefonu. BMW Connected nově zahrnuje i službu Real Time Traffic Information (RTTI).

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit