Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Mezinárodní reklamní kampaň na nové BMW řady 5 Sedan vstupuje do závěrečné etapy. V televizní reklamě a online filmu hraje Scott Eastwood.

BMW vstupuje do závěrečné fáze mezinárodní komunikační kampaně na nové BMW řady 5. Nová generace tohoto vozu díky jízdní dynamice, nabídce asistenčních systémů a intuitivnímu ovládání vnáší do automobilového světa zcela nové standardy.

G30
·
Sedan
·
Řada 5
·
Společnost
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,93 KB)
  
Photos(3x, ~84,09 MB)

BMW vstupuje do závěrečné fáze mezinárodní komunikační kampaně na nové BMW řady 5. Nová generace tohoto vozu díky jízdní dynamice, nabídce asistenčních systémů a intuitivnímu ovládání vnáší do automobilového světa zcela nové standardy.

Současná komunikační kampaň je tvořena ze široké palety aktivit, probíhajících již před samotným uvedením vozu na trh. Zaměřuje se přitom zejména na digitální kanály. Zdůrazňuje průkopnickou pozici BMW řady 5 v otázce konektivity a digitalizace. Už pár úvodních příspěvků z aktuální kampaně přineslo více než 18 milionů kontaktů na Facebooku a přes 24 milionů na Instagramu.

Další součástí kampaně je znovuzrození filmové série The Hire na BMWFilms.com. Po 15leté přestávce se nejčerstvějším přírůstkem stal titul The Escape z dílny na Oscara nominovaného režiséra Neilla Blomkampa. Tento online film zachycuje akční scény s novým BMW řady 5, za jehož volant se opět posadil kultovní Clive Owen. Krátce po uvedení si novinku na YouTube prohlédlo více než 5,5 milionu fanoušků.

V nedigitálním světě zase akce na představení novinky za „zavřenými dveřmi“ ve více než 70 městech po celém světě přilákaly přes 70 000 návštěvníků, kteří design a technické prvky nového business sedanu poznali na vlastní oči.

Komunikační kampaň nyní vstupuje do rozhodující fáze. Nové BMW řady 5 Sedan přináší vzrušení z nevídaných možností konektivity a jízdní dynamiky. Kampaň se soustředí na inovace, dynamiku, business třídu a radost z jízdy. Klíčovou součástí kampaně je herec Scott Eastwood. Scott je ztělesněním svěží mladé energie, přičemž jeho ambicióznost a dynamika dokonale ladí s novým BMW řady 5.

V televizních reklamách projevuje BMW řady 5 houževnatou osobnost tím, že následuje svou zvolenou životní cestu. Automobil i jeho řidič se vytrvale ženou vpřed za jasnou vidinou svého cíle. Poselství těchto reklam doplňuje zmínka o plug-in hybridní verzi, jejím udržitelném charakteru a technologiích.

„Ústřední poselství našich reklam je jasné: úspěch si třeba zasloužit. Nikdy neusínejte na vavřínech,“ vysvětluje Hildegard Wortmann, ředitelka značky BMW. „To platí stejně pro nové BMW řady 5, jakož i pro Scotta Eastwooda. Zároveň je to jedním z důvodů, proč se k sobě tak skvěle hodí.“

Kampaň bude po adaptacích nasazena ve více než 40 zemích po celém světě.

Slova z televizního spotu:
„Život mě naučil, že úspěch vyžaduje tvrdou práci. Jinak to nejde. Vždy měj jasnou představu. Uvědom si, že načasování je klíčové. Buď ochoten posouvat své hranice. Hýbej se vpřed. Důvěřuj technologiím, které tě podporují. Buď si jistý, že máš stále vše pod kontrolou. A pamatuj, tvůj největší soupeř jsi ty sám.“

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit