Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI LIVING – Breathe. MINI představuje na výstavě Salone del Mobile 2017 vizionářský koncept bydlení.

MINI spojilo své síly s newyorskými architekty ze studia SO-IL a na letošní výstavě Salone del Mobile v Milánu odhaluje instalaci MINI LIVING – Breathe. MINI LIVING – Breathe je progresivní interpretací městského bydlení s minimálními nároky na zdroje a fyzické úsilí. Instalace zpochybňuje konvenční představy o bydlení a ukazuje, jak může architektura kreativně reagovat na stále se zmenšující prostor k bydlení a omezené zdroje v městských oblastech.

MINI
·
Brands
·
Lifestyle
·
Lifestyle akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~187,99 KB)
  
Photos(2x, ~4,17 MB)

Mnichov/Milán. MINI spojilo své síly s newyorskými architekty ze studia SO-IL a na letošní výstavě Salone del Mobile v Milánu odhaluje instalaci MINI LIVING – Breathe. MINI LIVING – Breathe je progresivní interpretací městského bydlení s minimálními nároky na zdroje a fyzické úsilí. Instalace zpochybňuje konvenční představy o bydlení a ukazuje, jak může architektura kreativně reagovat na stále se zmenšující prostor k bydlení a omezené zdroje v městských oblastech.

Tato instalace představuje v souladu s dodržováním principů MINI „Kreativní využití prostoru“ a „Minimální ekologická stopa“ atraktivní obytný prostor až pro tři osoby na pět metrů širokém a deset metrů vysokém prostoru. MINI LIVING – Breathe se současně zaměřuje na myšlenku „aktivního prožití“, v tomto případě prostřednictvím povědomí o životním prostředí. Tento koncept vidí domov jako aktivní ekosystém, který může mít pozitivní vliv na okolní prostředí – zde vyjádřený prostřednictvím inteligentního využívání zdrojů potřebných k životu, například vzduchu, vody a světla. Průhledný a flexibilní vnější plášť filtruje vzduch a zaplavuje instalaci přírodním světlem, a zajišťuje tak prosvětlené a příjemné vnitřní prostředí. Navíc střešní zahrádka osázená odolnými, kyslík produkujícími rostlinami svou měrou přispívá ke zlepšování kvality ovzduší a okolního mikroklimatu. Inteligentní konstrukce střechy také shromažďuje dešťovou vodu pro pozdější využití. Základní struktura instalace se vyznačuje opakovaně zužitkovatelnými, ekologickými a recyklovatelnými materiály a uzavírá promyšlený všestranný koncept použitých materiálů.

Breathe je třetí instalací, jež byla vytvořena jako součást MINI LIVING – kreativní a nápady sdílející iniciativy, kterou MINI odstartovalo v roce 2016 a jejímž hlavním tématem jsou architektonická řešení budoucích městských prostorů k bydlení. V loňském roce MINI LIVING představilo vizionářské koncepty pro sdílené bydlení/životní styl/práci v městských oblastech v podobě instalací MINI LIVING – Do Disturb (v Miláně) a MINI LIVING – Forests (na londýnském festivalu designu).

Návštěvníci výstavy Salone del Mobile, konané na adrese Via Tortona 32 v italském Miláně, mohou instalaci spatřit ve dnech 4. až 9. dubna 2017 včetně. Designová a výzkumná platforma A/D/O z newyorského Brooklynu si pro výstavu Salone připravila doprovodný program.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit