Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad RR Days 2017 se konají na okruhu v Brně.

Možnost vyzkoušení nového BMW S 1000 RR na závodním okruhu.

K46
·
BMW Motorrad
·
Značky
·
Trénink jezdců, cestování, akce
·
Řada S
·
S 1000 RR
·
S 1000 R
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 57,61 KB)
  
Photos(4x, 34,13 MB)

Praha. BMW Motorrad pro region střední a jihovýchodní Evropy pořádá již po šesté akci RR Days. Akce, jejíž součástí jsou volné jízdy na okruhu, se letos uskuteční ve dnech 10. až 11. května na tradičním místě, Autodromu Brno v České republice. Kromě možnosti zajezdit si na svém vlastním motocyklu budou mít účastnící příležitost na závodním okruhu otestovat nové BMW S 1000 RR, které je dobře známé jak ze závodů Moto GP, tak podniků série Superbike. Jedním z instruktorů bude také novinář a testovací jezdec Karel Táborský, alias Carlos se svým BMW S 1000 R.

Cena za jednodenní vstupenku činí podle data přihlášky 169/180 eur, dvoudenní vstup stojí 315/330 eur. Vstupné zahrnuje 5 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s vlastním motocyklem a 1 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s novým BMW S 1000 RR (podle dostupnosti testovacích strojů). Součástí je rovněž občerstvení včetně nápojů a povinná časomíra (záloha za transpondér se platí zvlášť).

Účastnící se musí registrovat a zaplatit registrační poplatek. Vstup na závodní okruh je dovolen pouze jezdcům s příslušným motocyklovým vybavením. Organizátoři doporučují uzavřenou helmu s DD kroužky, jednodílnou koženou kombinézu s chrániči, kožené rukavice a vhodné jezdecké boty. Na vlastní odpovědnost je dovoleno použít normální helmu, motocyklovou bundu a kalhoty s chrániči.

Přihlásit se mohu majitelé motocyklů všech značek. Podrobnější informace a registrační formulář najdete v případě zájmu na této internetové stránce: http://bmw-rrdays.com/

Video a fotografie z loňského ročníku jsou dostupné zde:
http://bmw-rrdays.com/media

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit