Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zahájení zkušebního provozu nové nejmodernější lakovny dealerství BMW Group – společnosti Invelt Praha.

BMW Group je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily. Jejich unikátní používané konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení. Nejvyšší opravárenský standard zajišťuje svým zákazníkům celkem 11 dealerů BMW rozmístěných po celé republice.

Společnost
·
Továrny a objekty
·
Životní prostředí
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~66,27 KB)
  
Photos(2x, ~15,43 MB)

Praha. BMW Group je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily. Jejich unikátní používané konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení. Nejvyšší opravárenský standard zajišťuje svým zákazníkům celkem 11 dealerů BMW rozmístěných po celé republice. Nedílnou součástí komplexního přístupu k opravám prémiových vozidel jsou ekologicky šetrné barvy BMW ColorSystem vyvinuté společností BMW Group tak, aby dokonale splynuly se stávající barvou vozidla. Celoživotní systém vzdělávání pracovníků karosáren jen doplňuje celkovou snahu společnosti o prvotřídní opravy vozidel BMW po dopravních nehodách.

Všechny BMW Autorizované karosárny a lakovny podléhají roční certifikaci nezávislým auditem. Pro letošní rok budou certifikováni další dva dealeři BMW. Celkové pokrytí Autorizovaných karosáren a lakoven je tak nejvyšší mezi importéry zastoupenými na českém trhu, což se mimo jiné, pozitivně projevuje při spolupráci s pojišťovnami.

Nová karosárna a lakovna společnosti Invelt Praha.
V těchto dnech byl zahájen zkušební provoz nové karosárny a lakovny společnosti Invelt Praha. Lakovna a karosárna společnosti Invelt Praha je v současnosti nejmodernějším provozem svého druhu v České republice. Celá rekonstrukce proběhla v rekordně krátkém čase tří měsíců. Na více než 700 m2 se nachází několik unikátních technologii, mezi něž patří zejména dvě lakovací kabiny SAICO ZERO s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem využívající  produkty nejvyšší kvality, které se aplikují rychleji, šetří čas zákazníka a zároveň splňují nejvyšší ekologické standardy. Samozřejmostí kvalitního servisu jsou čtyři přípravné stanoviště s technologií robotického infrazářiče SYMACH FLY. V této modernizované karosárně spolu s lakovnou pracuje 10 specialistů, měsíční kapacita střediska je 120 zakázek. Ostrý provoz bude zahájen začátkem dubna 2017.

Více informací.
http://www.bmw.cz/cs/topics/offers-and-services/personal-services/bodywork-paint.html

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:00 CST / 04:00 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit