Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Start sezony 2017 s BMW Motorrad. Speciální stránka představuje novinky BMW Motorrad a zve na návštěvu dealerů.

V roce 2017 BMW Motorrad uvedlo na trh několik nových motocyklů, stejně jako nové položky výbavy motorkáře, z nichž většina již dorazila k dealerům.

BMW Motorrad
·
Značky
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 58,23 KB)
  
Photos(8x, 60,61 MB)

Start sezony 2017 s BMW Motorrad.
Speciální stránka představuje novinky BMW Motorrad a zve na návštěvu dealerů.

Praha. V roce 2017 BMW Motorrad uvedlo na trh několik nových motocyklů, stejně jako nové položky výbavy motorkáře, z nichž většina již dorazila k dealerům.

Řada motocyklů Heritage se rozšířila o model R nineT Pure, který je skvělým základem pro různé individualizace, zmínit musíme také R nineT Racer s duchem a pocitem z jízdy jako se sportovním motocyklem 70. let. Nejoblíbenější motocykl kategorie Adventure – BMW R 1200 GS – je nyní k dispozici ve dvou speciálních edicích. Rallye je určena pro jezdce s terénními ambicemi, Exclusive se zaměřuje na elegantní vzhled a komfortní cestování.

Zásluhou řazení Shifter Pro a zpětného chodu je nové K 1600 GT připraveno svým jezdcům poskytnout ještě více komfortu při sportovním cestování. Také řada čtyřválcových motocyklů byla zdokonalena. Kromě nového designu a zvýšení výkonu vykazuje nové S 1000 R rovněž snížení hmotnosti o 2 kg zásluhou standardně dodávaného HP titanového tlumiče výfuku. S 1000 XR má výkon zvýšený o 5 k a o 10 kg zvětšenou užitečnou hmotnost. I přes plnění emisní normy EU4 zůstal výkon motocyklu S 1000 RR na úrovni 199 k.

Výbava pro motorkáře od BMW Motorrad přichází s rozšířenou nabídkou kolekce Enduro, a to v podobě nového obleku EnduroGuard, stejně jako s další úrovní bezpečnosti zásluhou nové technologie Street Air, kombinující vestu s airbagem a bundu, které jsou nezávislé na motocyklu, a lze je proto použít na jakémkoliv motocyklu.

Pro oslavu příchodu nové motocyklové sezony přivítá BMW Motorrad motorkáře ve svých prodejnách, aby poznali všechny novinky. Z tohoto důvodu jsme vytvořili speciální stránku, na níž získáte informace, nebo si můžete domluvit testovací jízdu u svého vybraného nebo nejbližšího dealera BMW Motorrad.

Stránka věnovaná startu sezóny: https://cze.motobmw.com.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit