Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí.

BMW Lifestyle na jaře 2017 představilo nové kolekce Motorsport Heritage, BMW Motorsport, Golfsport, Yachtsport a Active, které jsou ideálními společníky pro sportovní životní styl, naplněný energií a aktivitou.

Sport
·
Golf
·
BMW Golf Sport
·
Sailing
·
BMW Yacht Sport
·
BMW
·
Brands
·
BMW M
·
Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
BMW Design
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~70,12 KB)
  
Photos(25x, ~91,49 MB)

Mnichov. BMW Lifestyle na jaře 2017 představilo nové kolekce Motorsport Heritage, BMW Motorsport, Golfsport, Yachtsport Active, které jsou ideálními společníky pro sportovní životní styl, naplněný energií a aktivitou.

Městský uvolněný styl s BMW Active.
Atraktivní maskování, kterým jsou zakryty předprodukční vozy BMW, již není určeno výhradně na silnici. Charakteristický vzor se stává jedinečným designovým prvkem všech položek sportovní a urbanistické kolekce BMW Active. Modré a olivové odstíny, plus žluté designové akcenty a reflexní plochy, vnášejí do palety barev moderní nádech.

Kolekce Active nevyniká pouze městským volnočasovým vzhledem, ale také lehkým, rychle schnoucím a prodyšným materiálem, který se ideálně hodí na výlety a sportovní aktivity. Prakticky řešené prvky, včetně zvýšeného límečku kolem krku mikiny BMW Active a kapuce se zatahovacími šňůrkami a vnitřní všitou vrstvou, zaručují nepřekonatelný komfort a maximální volnost pohybu.

Kolekce nezahrnuje pouze užitečné doplňky pro volný čas, jako je třeba funkční ručník BMW Active a odolná sada zavazadel, ale také vybrané příslušenství pro psy, například vodítko BMW Active. Takže vaši čtyřnozí přátelé se mohou na nová dobrodružství vydat s tím správným vybavením.

Od historických knih po současnost – kolekce BMW Motorsport Heritage a BMW Motorsport.
Kolekce BMW Motorsport Heritage je inspirována duchem 70. let a stylově reflektuje dlouhou tradici značky BMW v motoristickém sportu. Kožená bunda BMW Motorsport z vysoce kvalitní jehněčí kůže je skutečnou kultovní záležitostí a zachycuje duch původní závodní bundy.

Ostatní kusy kolekce Heritage se také pyšní historickým logem BMW Motorsport, působivými grafickými linkami a poutavým barevným schématem. Pro fanoušky BMW Motorsport a všechny, kdo mají slabost pro kulturu 70. let a klasická BMW, vyzařují tyto kusy zvláštní auru a jsou prostě nutností.

Milovníci současného motorsportu s nadšením přivítají novou kolekci BMW Motorsport, jež nabízí hned několik stylů – řeč je o výrazných pruzích BMW Motorsport, dynamickém stylu a vysoce kvalitních materiálech, které jsou navrženy tak, aby navodily časem prověřenou závodní atmosféru BMW. Nejvýraznější položkou této kolekce je bunda BMW Paper Jacket. Je vyrobena z inovativního materiálu Tyvek®, který se podobá papíru a lze na něj psát voděodolnými fixami, což z ní dělá naprostou nutnost v šatníku všech lovců podpisů na závodních okruzích.

Kolekce BMW Golfsport – na greenu v tmavě modré a ohnivě červené.
Pro ty, kteří raději relaxují odpalováním míčku či dvou, nabízí kolekce BMW Golfsport exkluzivní výběr elegantních sportovních oděvů, mezi něž patří například polo triko BMW Golfsport, funkční bunda BMW Golfsport a další vybavení plné promyšlených detailů.

Například ultralehký golfový bag BMW Golfsport neohromuje pouze svými inteligentně strukturovanými vnitřními a vnějšími kapsami a sedmi oddíly na hole, ale také lehkými hliníkovými nožičkami (s manuálním mechanismem vyklápění), jež zaručují optimální kontakt s podkladem. Technologie OGIO, kterou tvoří odnímatelný, tvar držící deštník a voděodolné zipy a stehování, společně zabraňují navlhnutí golfového vybavení bez ohledu na počasí.

Tmavě modré a ohnivě červené barevné schéma této kolekce přinese více stylistické potence do švihu každého hráče bez ohledu na jeho handicap.

Dárkovou sadu BMW Golfsport ocení stejnou měrou profesionálové i golfoví začátečníci. Po odklopení vrchní části dárkového boxu, který má podobu velkého golfového míčku, se ukáže dvojice vysoce kvalitních golfových míčků Pro V1 od firmy Titleist, vypichovátko a kšiltovka BMW Golfsport. Kšiltovka má na vrcholu praktický magnet, takže golfové balonky jsou vždy dobře dosažitelné.

Kolekce BMW Yachtsport.
BMW Lifestyle vnáší svěží vánek také do světa jachtingu. Úspěšná kolekce BMW Yachtsport zahrnuje zavazadlo, příslušenství a oblečení, které ohromuje sportovním a elegantním designem a vysokou kvalitou. Zatímco větru a vodě odolné materiály reagují na specifické požadavky jachtingu, neformální střih a sofistikované detaily poskytují nepřekonatelný komfort. Příslušenství této kolekce také kombinuje funkční materiály a elegantní námořní designové prvky.

Kolekce BMW Lifestyle jsou dostupné od dubna 2017 na internetové adrese shop.bmw.com, stejně jako ve vybraných BMW centrech a prodejnách.

Výrobcem doporučované maloobchodní ceny:

Mikina BMW Active, pánská a dámská: 2 575 Kč

Funkční ručník BMW Active: 1 302 Kč

Vodítko pro psa BMW Active: 1 154 Kč

Dárková sada BMW Golfsport: 1 621 Kč

Polo triko BMW Golfsport, pánské a dámské: 1 916 Kč

Funkční bunda BMW Golfsport: pánská a dámská: 3 833 Kč

Kožená bunda BMW Motorsport Heritage, pánská: 17 071 Kč
Kožená taška BMW Motorsport Heritage: 3 472 Kč

Papírová bunda BMW Motorsport, pánská: 1 418 Kč

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit