Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Flotila vozů BMW pro společnost ESSENS EUROPE SE.

BMW Group Česká republika ve spolupráci s dealerem ACR Auto slavnostně předala 22. 4. 2017 svému dlouholetému tradičnímu zákazníkovi, společnosti ESSENS, 20 vozů. Nové vozy BMW 320d xDrive v provedení Touring doplní již stávající automobily BMW využívané touto společností, jež se zabývá výrobou kosmetiky a potravinových doplňků.

Řada 3
·
Corporate
·
Výročí
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~57,78 KB)
  
Photos(3x, ~15,55 MB)

Praha. BMW Group Česká republika ve spolupráci s dealerem ACR Auto slavnostně předala 22. 4. 2017 svému dlouholetému tradičnímu zákazníkovi, společnosti ESSENS, 20 vozů. Nové vozy BMW 320d xDrive v provedení Touring doplní již stávající automobily BMW využívané touto společností, jež se zabývá výrobou kosmetiky a potravinových doplňků. Mezi již provozované vozy patří například plug-in hybridní sportovní vůz BMW i8, stejně jako elektrické BMW i3. Dosud společnost ESSENS používala 18 vozů značky BMW. Dalších 30 vozů BMW plánuje společnost ESSENS ještě do konce roku 2017.

Ředitel společnosti ESSENS Michal Kovář k volbě vozů BMW říká: „Při budování ESSENS klademe důraz především na exkluzivitu projektu samotného a nejvyšší možnou kvalitu nabízených produktů. Stejnou péči jsme tedy věnovali i výběru automobilové značky pro naše nejúspěšnější partnery, kteří se rozhodli s ESSENS spojit svůj život. A protože každý od svého života očekává jen to nejlepší, spolupráce ESSENS a BMW byla jedinou možnou variantou.“

Šestá generace BMW modelové řady 3 přináší neodolatelnou kombinaci dynamického designu, unikátních jízdních vlastností a excelentní každodenní praktičnosti. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň.

O společnosti ESSENS.
ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Cabrio, platné od září 2018.
Sat Sep 01 00:01:00 CEST 2018
MINI
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit