Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Designworks – dceřiná společnost BMW Group –spolupracuje se společností Shell na zpříjemnění plnění vodíkem poháněných vozidel.

Představení konceptu stojanu pro plnění vodíku.

Společnost
·
BMW Group Design
·
Designworks
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~55,15 KB)
  
Photos(5x, ~8,71 MB)

Mnichov. Designworks – dceřiná společnost BMW Group – spolupracuje se společností Shell na vývoji inovativního stojanu pro plnění vodíkem poháněných vozidel. Právě vodíková vozidla jsou dnes považována za nejpokrokovější a není pochyb o tom, že v budoucnu budou mít na dopravě významný podíl. Nová plnicí pistole má za cíl zpříjemnit a zjednodušit doplňování vodíku do těchto vozidel.

Designérské studio Designworks, které je dceřinou společností BMW Group, se specializuje na návrhy různých produktů souvisejících s dopravou. Společnost Shell jej oslovila v souvislosti s vývojem nové vodíkové plnicí pistole Oasis. Aktuální plnicí stojany na vodík technicky vycházejí z řešení pro konvenční paliva. Designworks proto plnič Oasis navrhlo nově ve tvaru písmene „I“ s velmi přátelským designem. Na Oasisu je jasně patrná inspirace přírodními tvary, přitom je ale navržen jako vztyčený maják, jasně rozpoznatelný i při pohledu z dálky.

Nový plnič společnosti Shell vypadá velmi jednoduše, jeho mechanické části jsou zcela ukryté. Uživatel si jednoznačně všimne naváděcího systému plniče s velkým informačním displejem a osvětlenou plnicí pistolí. Obsluha se značně zjednodušuje také například informací o zbývajícím čase pro naplnění nádrže, ale třeba rovněž o ceně načerpaného paliva. Během čerpání jsou na displeji k dispozici i různé informace týkající se vodíku jako takového, včetně možností jeho využití. Designéři navrhli nový systém držení plnicí pistole, který se velmi snadno obsluhuje a poskytuje značný komfort. Displej integrovaný přímo do plnicí pistole intuitivně navádí uživatele, jak bezpečně pistoli spojit s vozem.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit