Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Produkty BMW Péče o vůz – speciální nabídka se slevou 20 %.

BMW připravilo pro své zákazníky speciální akci Produkt měsíce, v jejímž rámci jsou pro období květen/červen 2017 všechny produkty z nabídky BMW Péče o vůz k dispozici se slevou 20 %.

Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~58,99 KB)
  
Photos(1x, ~4,11 MB)

Praha. Produkty z nabídky BMW Péče o vůz jsou součástí Originálního příslušenství BMW. Produkty určené pro pečování o vozy BMW jsou mimořádně kvalitní a navržené tak, aby dokonalost vozů BMW byla patrná ještě dlouho poté, co automobil opustí showroom. Aby bylo možné kvalitu těchto produktů snadněji vyzkoušet, připravila BMW Group Česká republika pro květen a červen speciální nabídku 20% zvýhodnění celého portfolia nabídky BMW Péče o vůz. Toto zvýhodnění nabízejí v rámci akce Produkt měsíce květen/červen 2017 všichni BMW Autorizovaní Dealeři.

Do portfolia produktů BMW Péče o vůz patří více než 300 položek, rozdělených do několika podskupin. Speciální produkty jsou připraveny pro péči o karoserii, interiér, okna a kola. Samozřejmostí jsou speciální přípravky například na matné laky nebo jemnou kůži Merino. Součástí nabídky jsou také špičkové produkty BMW Pure, navržené s cílem maximální ohleduplnosti k životnímu prostředí. Kromě samotných čisticích a konzervačních produktů je součástí zvýhodněné nabídky také příslušenství pro správnou aplikaci všech prostředků a jejich uskladnění. Zvýhodnění 20 % je připraveno i pro kompletní sety čisticích prostředků, stejně jako pro nabídku vůní pro interiér.

Stejná speciální nabídka je připravena také pro produkty MINI Péče o vůz.

Více informací na http://www.bmw.cz/produktmesice nebo u některého z BMW Autorizovaných Dealerů.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Cabrio, platné od září 2018.
Sat Sep 01 00:01:00 CEST 2018
MINI
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit