Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zdarma, transparentní a platné po dobu 36 měsíců. Nové pojištění pneumatik BMW a MINI.

Nákupem originálních pneumatik nebo kompletní sady kol BMW a MINI s označením hvězdy zákazníci automaticky zdarma získají nové pojištění pneumatik BMW a MINI po dobu 36 měsíců. Pojištění v prvních 12 měsících kryje 100 % nákladů v případě poškození. Tímto přístupem BMW Group stanovuje na trhu nové standardy.

Společnost
·
Prodej a marketing
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~61,43 KB)
  
Photos(3x, ~12,21 MB)

Nákupem originálních pneumatik nebo kompletní sady kol BMW a MINI s označením hvězdy zákazníci automaticky zdarma získají nové pojištění pneumatik BMW a MINI po dobu 36 měsíců. Pojištění v prvních 12 měsících kryje 100 % nákladů v případě poškození. Tímto přístupem BMW Group stanovuje na trhu nové standardy.

Pojištění pneumatik získá zákazník automaticky nákupem nové sady pneumatik nebo kompletní sady kol BMW či MINI. Datum nákupu značí začátek pojištění. Po dobu 36 měsíců jsou zákazníci pojištěni proti všem formám poškození ostrými předměty, jako hřebíky nebo rozbitým sklem, proti poškození způsobeným při parkování, proti vandalismu či krádeži.

Proto pojištění pneumatik BMW a MINI nevyžaduje složitý katalog kritérií, určující způsobilost. Pojistné krytí ovlivňuje pouze začátek pojištění, díky čemuž je celý proces transparentní a pro zákazníka snadno pochopitelný. První rok po zakoupení je hrazeno 100 % z pořizovací částky. Druhý rok BMW Group hradí 75 % nákladů a ve třetím roce polovinu. BMW Group tak zaručuje bezstarostnou „radost z jízdy“ a bezpečné cestování bez dodatečných nákladů.

„Naše pojištění pneumatik zákazníkům nabízí kompletní balíček služeb bez dalších nákladů. Pro naše zákazníky to je další důvod navíc, proč koupit originální pneumatiky nebo kompletní sady kol BMW a MINI,“ vysvětluje Christian Mück, viceprezident Marketing Management Products & Services společnosti BMW Group. „Tímto způsobem BMW Group opět dokazuje, že spokojenost zákazníků a poskytování prémiových služeb je její hlavní prioritou.“

Při vývoji nového modelu BMW nebo MINI společnost BMW Group pracuje v úzké kooperaci s různými mezinárodními výrobci pneumatik. Pneumatiky jsou testovány v nejrůznějších simulacích a zatěžkávacích zkouškách na přibližně 50 různých faktorů, včetně opotřebení, brzdné vzdálenosti, vysokého výkonu a komfortu. Výsledkem jsou originální pneumatiky BMW a MINI, které mají na bočnicích symbol hvězdy. Tyto pneumatiky jsou přizpůsobeny konkrétnímu modelu a pohonnému systému, například pohonům všech kol BMW xDrive nebo MINI ALL4, což zaručuje vynikající ovladatelnost vozu, jeho stabilitu a kontrolu za všech okolností a v jakékoliv dopravní situaci. Pneumatiky BMW a MINI také vykazují nízký valivý odpor, který snižuje spotřebu paliva. Pneumatiky BMW a MINI s dojezdovou technologií run-flat ujedou v případě nutnosti dalších 80 km při rychlosti 80 km/h. Originální sady kol s dojezdovými pneumatikami run-flat nabízejí významnou výhodu v oblasti bezpečnosti, a to především v zimě, kdy zákazníkům v případě problému umožní dojet bez zastavení do nejbližšího servisu BMW.

Nové pojištění pneumatik BMW a MINI je k dispozici v Německu, Švédsku, Norsku, Finsku a Dánsku, stejně jako Španělsku, Itálii a Portugalsku. V březnu 2017 začali pojištění pneumatik svým zákazníkům nabízet také prodejci BMW a MINI v Rakousku, Polsku, České republice a Rumunsku. Pojištění zahrnuje celou Evropu, a proto platí i pro cesty do zahraničí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:20 CST / 04:20 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit