Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Ceny Excellence in Sales v ČR. Výsledky za rok 2016.

Kvalitní dealerská síť je základem dlouhodobého úspěchu. BMW o své Autorizované Dealery pečuje a připravuje jim podmínky pro úspěšný rozvoj prodejů nových i ojetých vozů, stejně jako servisních a dalších služeb. Jako ocenění nejlepších dealerů BMW každoročně vyhlašuje ceny Excellence in Sales.

Společnost
·
Lidské zdroje
·
Ocenění společnosti
·
Globální položky
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, ~102,32 KB)
  
Photos(1x, ~7,03 MB)

Mnichov. Kvalitní dealerská síť je základem dlouhodobého úspěchu. BMW o své Autorizované Dealery pečuje a připravuje jim podmínky pro úspěšný rozvoj prodejů nových i ojetých vozů, stejně jako servisních a dalších služeb. Jako ocenění nejlepších dealerů BMW každoročně vyhlašuje ceny Excellence in Sales.

Jde o globální cenu, její vítěz vzejde z národních a regionálních kol. Nedávno byly vyhlášeny výsledky českého kola Excellence in Sales za rok 2016. Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií. Primárním hodnotícím nástrojem byla kombinace kvantitativních kritérií v každé kategorii s definovanou váhou. Výsledky národního kola za rok 2016 byly vyhlášeny v květnu na britském závodním okruhu Brands Hatch při příležitostí dealerské konference.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Cabrio, platné od září 2018.
Sat Sep 01 00:01:00 CEST 2018
MINI
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit