Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2017.

Oficiální vůz festivalu, BMW Lounge a nový reklamní slogan JE TO MOC.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Autosalony
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~57,59 KB)
  
Photos(13x, ~22,09 MB)

Praha. Již dnes, v pátek 30. června 2017 začal 52. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který potrvá až do příští soboty 8. července. Tradiční svátek všech fanoušků kinematografie předvede mnoho filmových premiér, festival otevře netradiční romantická komedie Pekně Blbě (The Big Sick) režiséra Michaela Showaltera. Hosty festivalu jsou například herečka a producentka Uma Thurmanová a herec a hudebník Jeremy Renner. Tyto osobnosti a další hosty festivalu vozí automobily BMW. BMW Group Česká republika je již čtvrtým rokem v řadě Oficiálním vozem festivalu. Celkem je pro dopravu hostů i členů organizačního týmu připraveno více než šedesát vozů BMW různých modelových řad, včetně nejnovějšího BMW řady 5.

V rámci Mezinárodního hudebního festivalu má BMW svoji unikátní prezentaci v těsné blízkosti budovy Lázně I. Jde o originální expozici BMW Lounge od studií Olgoj Chorchoj a CMC Architects. Nedílnou součástí velkolepé stavby z ocelových profilů a kontejnerů jsou automobily a motocykly značek BMW, MINI a BMW Motorrad. K vidění je například vizionářský plug-in hybridní sportovní vůz BMW i8, výkonný sedan BMW M550i xDrive nebo výjimečné BMW X5 M.

BMW se v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech prezentuje ve své expozici formou důvtipného sloganu JE TO MOC. Toto sebevědomé vyjádření, které je na první pohled viditelné na stavbě BMW Lounge, je v jejích útrobách doplněno o další přívlastky. Proto na různých místech a při různých příležitostech následují slogany jako například MOC STYLOVÉ, MOC INTENZIVNÍ, MOC VÝKONNÉ, MOC VÝJIMEČNÉ nebo MOC VZRUŠUJÍCÍ. Takto originální forma komunikace se bezpochyby skvěle hodí do výstředního světa filmu, jehož je BMW v Karlových Varech součástí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit