Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

BMW Lifestyle a výrobce špičkových kol SPECIALIZED představují exkluzivní edici elektrického horského kola.

G01
·
Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
X3
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~67,08 KB)
  
Photos(15x, ~176,29 MB)

Mnichov. BMW Lifestyle a výrobce špičkových kol SPECIALIZED společně přicházejí s ideálním cestovním společníkem pro každého, kdo chce objevovat nové cesty, otestovat své limity a vychutnat si nespoutaný pocit nezávislosti a svobody v jakémkoli terénu – s limitovanou edicí kola SPECIALIZED Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

SPECIALIZED for BMW – společná vášeň pro revoluční sportovní charakter.
Zatímco značka BMW nedávno ohromila segment vozidel SAV (Sports Activity Vehicle) novou generací modelu X3 s vrozenou sportovností, úchvatným designem a příkladnou všestranností, společnost SPECIALIZED zase výrazně posouvá laťku jednostopých strojů svým modelem Turbo Levo FSR 6Fattie. Tyto dvě prémiové značky spojuje intenzivní vášeň pro sportovní dynamiku, láska k průkopnickým konstrukcím a technologiím, jakož i nekonečná snaha stále překonávat samy sebe.

Integrální konstrukce a optimální funkčnost.
To vše se jasně projevuje i ve speciální edici kola SPECIALIZED Turbo Levo FSR 6Fattie ze série SPECIALIZED for BMW. Toto horské kolo zaujme bezkonkurenční kombinací sportovního designu s nejmodernějšími technologiemi, které jsou společně zárukou nekonečné radosti z jízdy.

Zatímco umístění středového složení, 2,8palcové pneumatiky, automaticky nastavitelná teleskopická sedlovka a mimořádně krátká zadní stavba dodávají kolu výbornou ovladatelnost, motor s nominálním výkonem 250 W vydatně podporuje pohon pedály, aniž by ho bylo slyšet. To vše jsou správné předpoklady pro zdolání dlouhých terénních tras a prudkých stoupání, které by se standardním horským kolem byly příliš namáhavé.

Kromě zaručení optimální ochrany má plná integrace modulu pohonu do speciálně vyvinutého hliníkového rámu zásadní vliv i na sportovní vzhled a rychlost kola.

Díky inspiraci nejnovější generací automobilu BMW X3 se kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie vyznačuje úchvatným, exkluzivním modrým lakem v barvě Phytonic Blue, která je zároveň oficiální barvou modelu X3. Nepřehlédnutelný nápis „SPECIALIZED for BMW“ na zadní stavbě ladí s designovými doplňky na rámu a sedlové trubce, který ještě podtrhuje sportovní a dynamický charakter tohoto kola.

Jeho integrální konstrukce přináší další výhody v podobě optimálního rozložení hmotnosti, a to i při náročné jízdě.
Baterie s kapacitou 504 Wh je vybavena praktickým nabíjecím mechanismem, který ji umožňuje vyjmout z kola a nabíjet nezávisle. Nabíjecí kabel, který speciálně vyvinula společnost BMW, má důmyslné provedení a umožňuje pohodlné nabíjení z 12V zásuvky v zavazadlovém prostoru automobilu bez negativního vlivu na funkčnost jeho akumulátoru.

Specializovaná aplikace Mission Control.
Kromě toho, že jasně dokazuje nevídané možnosti v oblasti propojení mobilních technologií, aplikace SPECIALIZED Mission Control, speciálně vyvinutá pro tento účel a dodávaná přímo s jízdním kolem, představuje praktický nástroj, který posouvá intenzitu radosti z jízdy na zcela novou úroveň. A to navíc způsobem, který se dokonale přizpůsobí osobitým zvyklostem a schopnostem jednotlivých cyklistů.

Tato aplikace umožňuje upravit technické parametry elektromotoru na míru dle individuálních požadavků každého jezdce a terénu. Optimální podpora pedálového pohonu se vypočítá na základě přesně zadané vzdálenosti a času, čímž zaručí optimální činnost baterie po celou plánovanou trasu.

Horské kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je tedy ideální volbou na auto-cyklistické výlety pro všechny, kteří rádi naplňují své cíle se sportovním nadšením a vášní.

Model SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie v kompletním provedení i s barevně sladěnou lahví na vodu bude v prodeji od konce srpna 2017 u vybraných Autorizovaných Dealerů BMW a vybraných maloobchodních prodejců značky SPECIALIZED.

Cena kola SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je 146 000 Kč.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit