Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

BMW Lifestyle a výrobce špičkových kol SPECIALIZED představují exkluzivní edici elektrického horského kola.

G01
·
Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
X3
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~67,08 KB)
  
Photos(15x, ~176,29 MB)

Mnichov. BMW Lifestyle a výrobce špičkových kol SPECIALIZED společně přicházejí s ideálním cestovním společníkem pro každého, kdo chce objevovat nové cesty, otestovat své limity a vychutnat si nespoutaný pocit nezávislosti a svobody v jakémkoli terénu – s limitovanou edicí kola SPECIALIZED Turbo Levo: SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie.

SPECIALIZED for BMW – společná vášeň pro revoluční sportovní charakter.
Zatímco značka BMW nedávno ohromila segment vozidel SAV (Sports Activity Vehicle) novou generací modelu X3 s vrozenou sportovností, úchvatným designem a příkladnou všestranností, společnost SPECIALIZED zase výrazně posouvá laťku jednostopých strojů svým modelem Turbo Levo FSR 6Fattie. Tyto dvě prémiové značky spojuje intenzivní vášeň pro sportovní dynamiku, láska k průkopnickým konstrukcím a technologiím, jakož i nekonečná snaha stále překonávat samy sebe.

Integrální konstrukce a optimální funkčnost.
To vše se jasně projevuje i ve speciální edici kola SPECIALIZED Turbo Levo FSR 6Fattie ze série SPECIALIZED for BMW. Toto horské kolo zaujme bezkonkurenční kombinací sportovního designu s nejmodernějšími technologiemi, které jsou společně zárukou nekonečné radosti z jízdy.

Zatímco umístění středového složení, 2,8palcové pneumatiky, automaticky nastavitelná teleskopická sedlovka a mimořádně krátká zadní stavba dodávají kolu výbornou ovladatelnost, motor s nominálním výkonem 250 W vydatně podporuje pohon pedály, aniž by ho bylo slyšet. To vše jsou správné předpoklady pro zdolání dlouhých terénních tras a prudkých stoupání, které by se standardním horským kolem byly příliš namáhavé.

Kromě zaručení optimální ochrany má plná integrace modulu pohonu do speciálně vyvinutého hliníkového rámu zásadní vliv i na sportovní vzhled a rychlost kola.

Díky inspiraci nejnovější generací automobilu BMW X3 se kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie vyznačuje úchvatným, exkluzivním modrým lakem v barvě Phytonic Blue, která je zároveň oficiální barvou modelu X3. Nepřehlédnutelný nápis „SPECIALIZED for BMW“ na zadní stavbě ladí s designovými doplňky na rámu a sedlové trubce, který ještě podtrhuje sportovní a dynamický charakter tohoto kola.

Jeho integrální konstrukce přináší další výhody v podobě optimálního rozložení hmotnosti, a to i při náročné jízdě.
Baterie s kapacitou 504 Wh je vybavena praktickým nabíjecím mechanismem, který ji umožňuje vyjmout z kola a nabíjet nezávisle. Nabíjecí kabel, který speciálně vyvinula společnost BMW, má důmyslné provedení a umožňuje pohodlné nabíjení z 12V zásuvky v zavazadlovém prostoru automobilu bez negativního vlivu na funkčnost jeho akumulátoru.

Specializovaná aplikace Mission Control.
Kromě toho, že jasně dokazuje nevídané možnosti v oblasti propojení mobilních technologií, aplikace SPECIALIZED Mission Control, speciálně vyvinutá pro tento účel a dodávaná přímo s jízdním kolem, představuje praktický nástroj, který posouvá intenzitu radosti z jízdy na zcela novou úroveň. A to navíc způsobem, který se dokonale přizpůsobí osobitým zvyklostem a schopnostem jednotlivých cyklistů.

Tato aplikace umožňuje upravit technické parametry elektromotoru na míru dle individuálních požadavků každého jezdce a terénu. Optimální podpora pedálového pohonu se vypočítá na základě přesně zadané vzdálenosti a času, čímž zaručí optimální činnost baterie po celou plánovanou trasu.

Horské kolo SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je tedy ideální volbou na auto-cyklistické výlety pro všechny, kteří rádi naplňují své cíle se sportovním nadšením a vášní.

Model SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie v kompletním provedení i s barevně sladěnou lahví na vodu bude v prodeji od konce srpna 2017 u vybraných Autorizovaných Dealerů BMW a vybraných maloobchodních prodejců značky SPECIALIZED.

Cena kola SPECIALIZED for BMW Turbo Levo FSR 6Fattie je 146 000 Kč.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit