Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Fascinující sportovní elegance a vzrušující dynamika: BMW M Performance Parts pro nové BMW řady 6 Gran Turismo.

Speciální příslušenství inspirované světem automobilových závodů dodává novému modelu individuální styl a posiluje jeho sportovnost.

G32
·
Řada 6
·
Gran Turismo
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 64,98 KB)
  
Photos(10x, 28,72 MB)

Mnichov. Nové BMW řady 6 Gran Turismo zaujme fascinujícím vzhledem, praktičností a také dynamikou své jízdy. Pro posílení právě sportovního charakteru budou již při uvedení do prodeje této novinky (listopad 2017) k dispozici také díly z programu BMW M Performance Parts. Tyto díly, nabízené jako Originální příslušenství BMW, zahrnují prvky pro podvozek, hnací soustavu, exteriér a interiér.

Díly BMW M Performance Parts byly vyvinuty na základě rozsáhlých zkušeností v automobilových závodech a vyznačují se splněním všech vysokých standardů BMW z hlediska použitých materiálů, zpracování a kvality, stejně jako příkladnou funkčností. Na všechny díly je samozřejmě poskytována záruka.

Tlumič výfuku BMW M Performance dodává novému BMW řady 6 Gran Turismo nejen nezaměnitelný zvuk, ale také vzhled. Zvuk je speciálně naladěný tak, aby neobtěžoval při jízdě na dlouhé vzdálenosti. Tlumič je vyroben z nerezové oceli a je připraven pro zážehové modely BMW 630i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 6,6 – 6,2 l/100 km; emise CO2: 169 – 159 g/km) a BMW 640i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 8,2 – 7,7 l/100 km; emise CO2: 187 – 177 g/km). V závislosti na motoru a výbavě je doplněn kulatými nebo lichoběžníkovými koncovkami s chromovaným nebo karbonovým povrchem. Kulaté koncovky mají vygravírované logo M, lichoběžníkové se vyznačují nápisem M Performance.

Jízdní dynamiku nového BMW řady 6 Gran Turismo podporují a vzhled zvýrazňují 21” kola z lehké slitiny BMW M Performance. Jsou vyrobené kováním, a tudíž jsou příkladně lehké, jejich dvoubarevné provedení zajišťuje nezaměnitelný výraz. Leskle černé povrchy kontrastují s broušenými plochami horních paprsků a límců. Exkluzivní kola jsou vybavena kombinovanými dojezdovými pneumatikami s rozměrem 245/35 R21 pro přední a 275/30 R21 pro zadní nápravu.

Pro nové BMW řady 6 Gran Turismo je připravena sportovní brzdová soustava, jež poskytuje nejen mimořádné brzdné schopnosti, ale také vozu dodává speciální vizuální působivost. Odvrtávané brzdové kotouče s vnitřním chlazením spolu se čtyřpístkovými pevnými třmeny vpředu a plovoucími třmeny vzadu poskytují stabilní brzdný účinek i při sportovním stylu jízdy a intenzivním používání. Červená barva třmeny odlišuje také na pohled.

Dynamický vzhled zdůrazňují lesklé černé rámečky ledvinek masky chladiče od BMW M Performance. V kombinaci s černým provedením viditelných aktivních klapek masky dodávají přední části nového BMW řady 6 Gran Turismo velmi harmonický výraz.

Dalším speciálním vizuálním doplňkem jsou karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek s lesklým lakovaným povrchem, navržené přímo pro nové BMW řady 6 Gran Turismo. Sportovně elegantní linie automobilů podporují i matně černé a šedé pruhy BMW M Performance určené pro karoserii.

Dotek z motorsportu přináší do interiéru nového BMW řady 6 Gran Turismo BMW M Performance sportovní volant čalouněný v oblastech úchopů alcantarou s výběžky pro palce a mírně zploštělou spodní částí. Dynamický a kvalitní vzhled volantu navozuje horní a spodní část věnce čalouněná měkkou kůží nappa, prošívání šedou nití a také červený středicí proužek na 12 hodinách. Jeho nedílnou součástí jsou též řadicí páčky pro manuální řazení 8stupňové převodovky Steptronic Sport. Součástí nabídky BMW M Performance pro interiér jsou i speciální koberce.

Přímo pro nové BMW řady 6 Gran Turismo vyvinutý program továrních doplňků BMW M Performance bude k dispozici již při zahájení prodeje tohoto modelu, které je naplánováno na listopad 2017. Všechny prvky budou nabízeny v rámci Originálního příslušenství BMW prostřednictvím Autorizovaných Dealerů BMW a servisních partnerů BMW.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit