Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Fascinující sportovní elegance a vzrušující dynamika: BMW M Performance Parts pro nové BMW řady 6 Gran Turismo.

Speciální příslušenství inspirované světem automobilových závodů dodává novému modelu individuální styl a posiluje jeho sportovnost.

G32
·
Řada 6
·
Gran Turismo
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~64,36 KB)
  
Photos(10x, ~29,14 MB)

Mnichov. Nové BMW řady 6 Gran Turismo zaujme fascinujícím vzhledem, praktičností a také dynamikou své jízdy. Pro posílení právě sportovního charakteru budou již při uvedení do prodeje této novinky (listopad 2017) k dispozici také díly z programu BMW M Performance Parts. Tyto díly, nabízené jako Originální příslušenství BMW, zahrnují prvky pro podvozek, hnací soustavu, exteriér a interiér.

Díly BMW M Performance Parts byly vyvinuty na základě rozsáhlých zkušeností v automobilových závodech a vyznačují se splněním všech vysokých standardů BMW z hlediska použitých materiálů, zpracování a kvality, stejně jako příkladnou funkčností. Na všechny díly je samozřejmě poskytována záruka.

Tlumič výfuku BMW M Performance dodává novému BMW řady 6 Gran Turismo nejen nezaměnitelný zvuk, ale také vzhled. Zvuk je speciálně naladěný tak, aby neobtěžoval při jízdě na dlouhé vzdálenosti. Tlumič je vyroben z nerezové oceli a je připraven pro zážehové modely BMW 630i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 6,6 – 6,2 l/100 km; emise CO2: 169 – 159 g/km) a BMW 640i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 8,2 – 7,7 l/100 km; emise CO2: 187 – 177 g/km). V závislosti na motoru a výbavě je doplněn kulatými nebo lichoběžníkovými koncovkami s chromovaným nebo karbonovým povrchem. Kulaté koncovky mají vygravírované logo M, lichoběžníkové se vyznačují nápisem M Performance.

Jízdní dynamiku nového BMW řady 6 Gran Turismo podporují a vzhled zvýrazňují 21” kola z lehké slitiny BMW M Performance. Jsou vyrobené kováním, a tudíž jsou příkladně lehké, jejich dvoubarevné provedení zajišťuje nezaměnitelný výraz. Leskle černé povrchy kontrastují s broušenými plochami horních paprsků a límců. Exkluzivní kola jsou vybavena kombinovanými dojezdovými pneumatikami s rozměrem 245/35 R21 pro přední a 275/30 R21 pro zadní nápravu.

Pro nové BMW řady 6 Gran Turismo je připravena sportovní brzdová soustava, jež poskytuje nejen mimořádné brzdné schopnosti, ale také vozu dodává speciální vizuální působivost. Odvrtávané brzdové kotouče s vnitřním chlazením spolu se čtyřpístkovými pevnými třmeny vpředu a plovoucími třmeny vzadu poskytují stabilní brzdný účinek i při sportovním stylu jízdy a intenzivním používání. Červená barva třmeny odlišuje také na pohled.

Dynamický vzhled zdůrazňují lesklé černé rámečky ledvinek masky chladiče od BMW M Performance. V kombinaci s černým provedením viditelných aktivních klapek masky dodávají přední části nového BMW řady 6 Gran Turismo velmi harmonický výraz.

Dalším speciálním vizuálním doplňkem jsou karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek s lesklým lakovaným povrchem, navržené přímo pro nové BMW řady 6 Gran Turismo. Sportovně elegantní linie automobilů podporují i matně černé a šedé pruhy BMW M Performance určené pro karoserii.

Dotek z motorsportu přináší do interiéru nového BMW řady 6 Gran Turismo BMW M Performance sportovní volant čalouněný v oblastech úchopů alcantarou s výběžky pro palce a mírně zploštělou spodní částí. Dynamický a kvalitní vzhled volantu navozuje horní a spodní část věnce čalouněná měkkou kůží nappa, prošívání šedou nití a také červený středicí proužek na 12 hodinách. Jeho nedílnou součástí jsou též řadicí páčky pro manuální řazení 8stupňové převodovky Steptronic Sport. Součástí nabídky BMW M Performance pro interiér jsou i speciální koberce.

Přímo pro nové BMW řady 6 Gran Turismo vyvinutý program továrních doplňků BMW M Performance bude k dispozici již při zahájení prodeje tohoto modelu, které je naplánováno na listopad 2017. Všechny prvky budou nabízeny v rámci Originálního příslušenství BMW prostřednictvím Autorizovaných Dealerů BMW a servisních partnerů BMW.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit