Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Connected přidává nové digitální služby.

Na začátku roku 2017 využilo BMW svoji čerstvě představenou řadu 5 a službu BMW Connected Onboard, jež v tomto novém modelu debutovala, jako ukázku potenciálu, který digitální služby nabízejí v oblasti personalizace. Reprezentuje velký krok směrem k našemu cíli, jímž je celkový digitální profil zákazníka, přinášející personalizovaný zážitek z mobility fungující nejen v zákazníkově vlastním BMW, ale i v ostatních modelech značky.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 68,36 KB)

Mnichov/Chicago. Na začátku roku 2017 využilo BMW svoji čerstvě představenou řadu 5 a službu BMW Connected Onboard, jež v tomto novém modelu debutovala, jako ukázku potenciálu, který digitální služby nabízejí v oblasti personalizace. Reprezentuje velký krok směrem k našemu cíli, jímž je celkový digitální profil zákazníka, přinášející personalizovaný zážitek z mobility fungující nejen v zákazníkově vlastním BMW, ale i v ostatních modelech značky. Toto je pro BMW Group v rámci konektivity důležitým cílem. Na tomto základě bude postavena nová éra vysoce personalizovaných služeb, které BMW představilo v rámci BMW Innovation Days 2017 v podobě BMW Connected+.

BMW Connected+ staví digitální most mezi chytrými telefony a automobily. Přináší další úroveň personalizace ve vozidle a integrace obsahu z chytrého telefonu prostřednictvím kontrolního displeje ve voze. Díky tomu je zobrazení a ovládání ve vozidle snazší než kdy předtím. Zároveň jsou představovány nové služby usnadňující individuální plánování mobility a pomáhající uživatelům najít svou cestu ve stále složitějším světě. Pro BMW Group je personalizace klíčem k tomu, jak zůstat sladěna s požadavky zákazníků a jak podpořit využívání chytrých telefonů, a to uvnitř vozidla i mimo něj.

Nové služby od BMW Connected+.
Spojení služeb BMW Connected a ConnectedDrive bylo realizováno s ohledem na potřeby řidičů BMW. Lidé chtějí být během svých cest produktivní, obzvláště zákazníci z řad manažerů. Za tímto účelem digitální služby a funkce podporující produktivitu BMW Connected pomáhají řidičům v jejich maximální efektivitě v průběhu řešení každodenních povinností, uvnitř i vně vozu, takže mohou trávit více času užíváním života.

Send my Routes to Car (poslání vlastních tras do vozu): Plánování tras za pomoci chytrého telefonu je dnes snazší než kdy předtím. Poté, co je zadána destinace, BMW Connected+ zkontroluje, jestli má automobil dostatek paliva na cestu. Pokud ne, BMW Connected+ doporučí vhodnou zastávku k tankování, kterou může uživatel snadno přidat ke své trase, a tu následně přenést přímo do vozidla. Jakmile potom řidič nastoupí do vozu, jsou naplánované zastávky zobrazeny a trasa iniciována jediným kliknutím.

Share Live Trip Status: S touto novou funkcí je otázka „Kdy dorazím?“ věcí minulosti. Aktuální pozice a odhadovaný čas příjezdu může řidič sdílet s obchodními partnery, přáteli či rodinou. Řidič může poslat link prostřednictvím SMS lidem vybraným ve funkci Share Live Trip Status na začátku cesty nebo v případě, že se na trase vyskytne zpoždění. Kliknutím na tento link se zobrazí aktuální poloha uživatele na mapě, spolu s časem příjezdu založeným na datech o provozu získaných v reálném čase (RTTI). Velkou výhodou je zde to, že každý dostane informace automaticky, a řidič se tak může soustředit na bezpečnou cestu. Existuje dokonce i možnost, aby ti, kdo na vás čekají, obdrželi další SMS aktualizace, pokud dojde k jakýmkoliv změnám v času příjezdu.

Navigace Door-to-Door (z adresy na adresu): Najít parkovací místo na konci cesty nemusí ještě znamenat dojet do cíle. Funkce navigace z adresy na adresu je určena k tomu, aby navedla uživatele až skutečně do cílové adresy a následně i zpět k vozidlu. Jakmile je vůz zaparkován, řidič obdrží na displeji automobilu zprávu, že jeho chytrý telefon je nyní připraven poskytnout navigaci pro pokračování pěšky. Zároveň BMW Connected+ odešle push notifikaci na telefon, aby zahájil pěší navigaci.

Pokud má řidič schůzku později v průběhu dne, může jej funkce „Time to Leave Notification“ (upozornění na čas kdy vyrazit), známá z BMW Connected, upozornit, kdy je správný čas vyrazit, aby přijel do cíle přesně na čas. Počítá i s časem potřebným na chůzi k BMW a umí zobrazit navigační informace na chytrém telefonu nebo hodinkách.

My Destinations (mé cíle): Tato funkce nabízí rychlý přístup z jakéhokoliv připojeného zařízení jak ke kontaktním informacím v adresáři uživatele, tak k posledním cílovým bodům uloženým v navigačním sytému. Toto inteligentní hledání destinací je propojeno s kontakty uživatele, takže volba příští destinace může být tak jednoduchá jako prosté zadání jména kontaktu a volba s ním spojené adresy.

Díky BMW Connected Onboard mění BMW Connected+ uživatelův vůz v personalizované řídicí centrum digitální mobility. Jakmile je řidičův chytrý telefon propojen s vozidlem, lze ke zvoleným funkcím přistupovat prostřednictvím jeho kontrolního displeje.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

BUILT IN THE US: THE ALL-NEW BMW X3.

Here you can see the live transmission of the event in Spartanburg, USA.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Technické údaje nového MINI Countryman, platné od ledna 2017.
Tue Jan 17 23:50:00 CET 2017
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit