Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Connected přidává nové digitální služby.

Na začátku roku 2017 využilo BMW svoji čerstvě představenou řadu 5 a službu BMW Connected Onboard, jež v tomto novém modelu debutovala, jako ukázku potenciálu, který digitální služby nabízejí v oblasti personalizace. Reprezentuje velký krok směrem k našemu cíli, jímž je celkový digitální profil zákazníka, přinášející personalizovaný zážitek z mobility fungující nejen v zákazníkově vlastním BMW, ale i v ostatních modelech značky.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~67,98 KB)

Mnichov/Chicago. Na začátku roku 2017 využilo BMW svoji čerstvě představenou řadu 5 a službu BMW Connected Onboard, jež v tomto novém modelu debutovala, jako ukázku potenciálu, který digitální služby nabízejí v oblasti personalizace. Reprezentuje velký krok směrem k našemu cíli, jímž je celkový digitální profil zákazníka, přinášející personalizovaný zážitek z mobility fungující nejen v zákazníkově vlastním BMW, ale i v ostatních modelech značky. Toto je pro BMW Group v rámci konektivity důležitým cílem. Na tomto základě bude postavena nová éra vysoce personalizovaných služeb, které BMW představilo v rámci BMW Innovation Days 2017 v podobě BMW Connected+.

BMW Connected+ staví digitální most mezi chytrými telefony a automobily. Přináší další úroveň personalizace ve vozidle a integrace obsahu z chytrého telefonu prostřednictvím kontrolního displeje ve voze. Díky tomu je zobrazení a ovládání ve vozidle snazší než kdy předtím. Zároveň jsou představovány nové služby usnadňující individuální plánování mobility a pomáhající uživatelům najít svou cestu ve stále složitějším světě. Pro BMW Group je personalizace klíčem k tomu, jak zůstat sladěna s požadavky zákazníků a jak podpořit využívání chytrých telefonů, a to uvnitř vozidla i mimo něj.

Nové služby od BMW Connected+.
Spojení služeb BMW Connected a ConnectedDrive bylo realizováno s ohledem na potřeby řidičů BMW. Lidé chtějí být během svých cest produktivní, obzvláště zákazníci z řad manažerů. Za tímto účelem digitální služby a funkce podporující produktivitu BMW Connected pomáhají řidičům v jejich maximální efektivitě v průběhu řešení každodenních povinností, uvnitř i vně vozu, takže mohou trávit více času užíváním života.

Send my Routes to Car (poslání vlastních tras do vozu): Plánování tras za pomoci chytrého telefonu je dnes snazší než kdy předtím. Poté, co je zadána destinace, BMW Connected+ zkontroluje, jestli má automobil dostatek paliva na cestu. Pokud ne, BMW Connected+ doporučí vhodnou zastávku k tankování, kterou může uživatel snadno přidat ke své trase, a tu následně přenést přímo do vozidla. Jakmile potom řidič nastoupí do vozu, jsou naplánované zastávky zobrazeny a trasa iniciována jediným kliknutím.

Share Live Trip Status: S touto novou funkcí je otázka „Kdy dorazím?“ věcí minulosti. Aktuální pozice a odhadovaný čas příjezdu může řidič sdílet s obchodními partnery, přáteli či rodinou. Řidič může poslat link prostřednictvím SMS lidem vybraným ve funkci Share Live Trip Status na začátku cesty nebo v případě, že se na trase vyskytne zpoždění. Kliknutím na tento link se zobrazí aktuální poloha uživatele na mapě, spolu s časem příjezdu založeným na datech o provozu získaných v reálném čase (RTTI). Velkou výhodou je zde to, že každý dostane informace automaticky, a řidič se tak může soustředit na bezpečnou cestu. Existuje dokonce i možnost, aby ti, kdo na vás čekají, obdrželi další SMS aktualizace, pokud dojde k jakýmkoliv změnám v času příjezdu.

Navigace Door-to-Door (z adresy na adresu): Najít parkovací místo na konci cesty nemusí ještě znamenat dojet do cíle. Funkce navigace z adresy na adresu je určena k tomu, aby navedla uživatele až skutečně do cílové adresy a následně i zpět k vozidlu. Jakmile je vůz zaparkován, řidič obdrží na displeji automobilu zprávu, že jeho chytrý telefon je nyní připraven poskytnout navigaci pro pokračování pěšky. Zároveň BMW Connected+ odešle push notifikaci na telefon, aby zahájil pěší navigaci.

Pokud má řidič schůzku později v průběhu dne, může jej funkce „Time to Leave Notification“ (upozornění na čas kdy vyrazit), známá z BMW Connected, upozornit, kdy je správný čas vyrazit, aby přijel do cíle přesně na čas. Počítá i s časem potřebným na chůzi k BMW a umí zobrazit navigační informace na chytrém telefonu nebo hodinkách.

My Destinations (mé cíle): Tato funkce nabízí rychlý přístup z jakéhokoliv připojeného zařízení jak ke kontaktním informacím v adresáři uživatele, tak k posledním cílovým bodům uloženým v navigačním sytému. Toto inteligentní hledání destinací je propojeno s kontakty uživatele, takže volba příští destinace může být tak jednoduchá jako prosté zadání jména kontaktu a volba s ním spojené adresy.

Díky BMW Connected Onboard mění BMW Connected+ uživatelův vůz v personalizované řídicí centrum digitální mobility. Jakmile je řidičův chytrý telefon propojen s vozidlem, lze ke zvoleným funkcím přistupovat prostřednictvím jeho kontrolního displeje.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit