Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Luxus, elegance a dynamika v duchu tradice: BMW řady 7 Edition 40 Jahre.

Výroční modely s exkluzivním designem exteriéru a interiéru podtrhují charakter luxusních limuzín, který se posledních 40 let neustále vyvíjel a stal se ztělesněním radosti z jízdy, cestovního komfortu, výrazného vzhledu a průkopnických inovací.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~67,92 KB)
  
Photos(12x, ~56,49 MB)

Mnichov. Již po čtyři desetiletí je číslice 7 v modelovém označení automobilů BMW celosvětově uznávaným symbolem luxusu, radosti z jízdy a inovací. Svými vrcholnými modely prémiový výrobce demonstruje nejnovější pokroky v oblasti svých mimořádných technologických schopností a hlubokého porozumění maximálnímu komfortu, progresivnímu stylu a nekompromisní kvalitě. Tato tradiční kombinace inovace a exkluzivity stále silným způsobem ovlivňuje charakter luxusních sedanů dokonce i v šesté generaci a v případě BMW řady 7 Edition 40 Jahre je vyjádřena obzvláště výrazným způsobem. Výroční modely svými exkluzivními prvky exteriéru a interiéru zdůrazňují reprezentativní eleganci a progresivní design těchto luxusních limuzín. BMW řady 7 Edition 40 Jahre si odbude svou světovou premiéru na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Výroční edice BMW řady 7 Edition 40 Jahre vzniká v omezeném počtu 200 kusů, jež jsou v závodě BMW Dingolfing, který je rodištěm těchto luxusních limuzín již od roku 1977, přizpůsobovány individuálním požadavkům zákazníků. Poznatky získané v oblasti výroby mimořádně kvalitních automobilů nabízejí ideální předpoklady pro výrobu výroční edice, jejíž exkluzivní charakter se mimo jiné odráží v extrémně sofistikovaných barvách karoserie a v pečlivě zhotovených prvcích výbavy interiéru a jejich detailech. Výroční edice bude v nabídce od října 2017 se standardním nebo prodlouženým rozvorem, a to se všemi šesti-, osmi- a dvanáctiválcovými motory, které jsou pro BMW řady 7 (kombinovaná spotřeba paliva:
12,8–2,1 l/100 km; emise CO2: 294–49 g/km) k dispozici, a také s volitelným inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive a ve verzi BMW iPerformance s plug-in hybridním pohonem.

 

Výrazné barvy karoserie, prvotřídní materiály, maximální preciznost zpracování.
Design exteriéru současné řady 7 charakterizuje působivý vzhled, sportovní elegance a emociálně atraktivní estetika. Kromě velkorysého vnitřního prostoru a moderní funkčnosti to jsou především pečlivě zpracované materiály, které tvoří příjemné prostředí uvnitř. BMW řady 7 Edition 40 Jahre zvýrazňuje fascinující auru těchto luxusních sedanů především díky výrazným barvám karoserie. Na výběr je ze dvou možností. Exkluzivní stříbrná matná metalická barva BMW Individual Frozen Silver se vyznačuje progresivním akcentem a její hedvábně matný lesk intenzivním způsobem zvýrazňuje rozložitý design exteriérových ploch. Exkluzivní metalická barva BMW Individual Petrol Mica v sobě snoubí tradici nenápadných a elegantních odstínů modré barvy, používané na luxusních sedanech BMW. Fascinuje svým výjimečným leskem, půvabnými lesklými efekty a jedinečným dojmem hloubky. Barvy karoserie, které jsou aplikovány obzvláště komplikovaným způsobem, jsou nabízeny ve spojení s M aerodynamickým paketem, leskle černými doplňky BMW Shadow Line a 20palcovými koly z lehké slitiny BMW Individual s paprsky ve tvaru písmene V. Dalším designovým prvkem interiéru jsou výhradně pro výroční model určené pečeti na krytech B sloupků a prazích dveří.

Kombinace pečlivě vybraných materiálů, exkluzivního designu a vysoce precizního zpracování, které jsou charakteristické pro prvky výbavy BMW Individual, nabízí mimořádně působivý vzhled také uvnitř výročních modelů. Jemná kůže BMW Individual Merino v barevné kombinaci bílá Smoke White/hnědá Cohiba nebo bílá Smoke White/černá s ručně tkaným lemováním v bílé barvě Smoke White perfektně ladí s alcantarou čalouněným stropem BMW Individual v barvě bílá Smoke White. Kromě toho jsou modely výroční edice BMW řady 7 Edition 40 Jahre vybaveny komfortními sedadly vpředu a vzadu. Obložení interiéru jsou podle zvoleného čalounění nabízena buď v leskle černé barvě, nebo leštěném provedení eukalyptového dřeva s rovnými vlákny v hnědé barvě Smoke Brown. Obložení je na straně řidiče v úrovni přístrojového štítu ozdobeno další výroční pečetí. Exkluzivní styl završují dva komfortní polštářky z bílé kůže Smoke White od BMW Individual Manufaktur, jež jsou, stejně jako hlavové opěrky, ozdobeny výroční pečetí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit