Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group Česká republika vyhlašuje výběrové řízení na nové dealerství.

Pozitivní vývoj prodeje nových i ojetých vozů BMW v České republice, jejich plánovaný další nárůst ve spojení s novými modely i na následující roky a zvyšující se kupní síla obyvatel České republiky – to jsou hlavní důvody pro rozšíření dealerské sítě BMW.

Společnost
·
Prodej a marketing

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~55,27 KB)

Praha. Pozitivní vývoj prodeje nových i ojetých vozů BMW v České republice, jejich plánovaný další nárůst ve spojení s novými modely i na následující roky a zvyšující se kupní síla obyvatel České republiky – to jsou hlavní důvody pro rozšíření dealerské sítě BMW.

BMW Group Česká republika proto vyhlásila výběrové řízení na nové dealerství v oblasti Brna, které by posílilo působení BMW v tomto druhém největším městě České republiky.

Nové dealerství by mělo splňovat náročné standardy BMW a mělo by být situováno v severní nebo západní části města. Celková plocha objektu by měla mít přibližně 10 000 m2 a kromě prodejních ploch musí obsahovat také rozsáhlý servis, sklady náhradních dílů i parkoviště. Podle předpokladů by mělo k otevření nového prodejního místa BMW v moravské metropoli dojít ve 2. čtvrtletí roku 2019.

Celkem disponuje BMW zastoupeními ve 14 městech České republiky, MINI je z toho k dispozici zákazníkům ve 4 městech.

Bližší informace o výběrovém řízení na nové dealerství v Brně poskytne Michal Beneš (michal.benes@bmwgroup.com).

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit