Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Oslava úspěchu v konektivitě a designu: BMW získalo šest ocenění od německých časopisů „auto, motor und sport“ a „CHIP“.

První místo ve čtyřech kategoriích cen Car Connectivity Award plus dvě ocenění Autonis 2017.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Řada 5
·
Coupé
·
Řada 2
·
Řada 4
·
Gran Coupé
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~65,5 KB)
  
Photos(10x, ~61,32 MB)

Mnichov. BMW si opět vedlo velmi dobře ve čtenářských anketách německých časopisů „CHIP“ a „auto, motor und sport“. Technologie pro infotainment a konektivitu aktuálních modelů BMW zajistily značce vítězství ve čtyřech z jedenácti kategorií ankety 2017 Car Connectivity Award, organizované společně uvedenými německými časopisy. Jednou z těchto kategorií je Připojený vůz roku, kde zvítězilo BMW řady 5. Úspěšná byla také BMW řady 2 Coupé a BMW řady 4 Coupé/Gran Coupé, jež získala ceny Autonis 2017 od časopisu „auto, motor und sport“ za jejich sportovně elegantní design.

Ve spojení s digitálním světem: čtyři nejlepší umístění v Car Connectivity Award.
V kategorii Připojený vůz roku se nejlépe umístilo BMW řady 5 se svými službami BMW Connected a BMW ConnectedDrive, které získalo 35,4 procenta hlasů. Oceněny byly služby jako On-Street Parking Information, Remote 3D View nebo upozornění na nebezpečí prostřednictvím vzdálené komunikace mezi vozidly, které byly uvedené spolu s BMW řady 5.

Technologie pro infotainment a konektivitu přinesly BMW prvenství i v dalších třech kategoriích ankety Car Connectivity Award. Čtenáři (40,9 %) časopisů „CHIP“ a „auto, motor und sport“ označili za nejlepší navigační systém BMW Professional. Ocenili především intuitivní obsluhu, přesné zobrazení map, stejně jako rychlé a spolehlivé navádění. Nejnovější generace navigačního systému Professional přináší rychlejší start, ještě rychlejší výpočet trasy a realističtější 3D grafiku v městských oblastech. Navigační systém se velmi rychle přizpůsobuje, takže v případě, že se řidič odchýlí od indikované trasy, mu nabídne novou trasu do cíle.

Navigační systém Professional lze rozšířit o mnoho funkcí, jmenujme z nich například WiFi hotspot, poskytující vysokorychlostní připojení k internetu až pro deset zařízení. Tato volitelná výbava zvítězila v kategorii Zábava/multimédia s 28 procenty získaných hlasů.

Systém BMW triumfoval také v kategorii Ovládací koncepty/displeje. Nejnovější kontrolní displej, doplněný možností dotykového ovládání, které rozšířilo intuitivnost, komfort a bezpečnost obsluhy systému iDrive, zvítězil se ziskem 23,7 procenta hlasů.

Ceny Autonis 2017: dvojice ocenění sportovní elegance.
BMW excelovalo také ve dvou kategoriích čtenářské ankety, hledající nové automobily s nejatraktivnějším vzhledem. Anketu Autonis pořádal časopis „auto, motor und sport“ již po sedmnácté a letošní vítězové v jedenácti vypsaných kategoriích se vybírali z 88 nových přihlášených vozů. Ve třídě kompaktních vozů získalo nejvíce hlasů BMW řady 2 Coupé, které je se svojí dvoudveřovou karoserií pokračovatelem nádherné a ikonické řady 02. Cenu Autonis za nejatraktivnější design v segmentu střední třídy získalo BMW řady 4 Coupé a BMW řady 4 Gran Coupé. Zaujala na nich především vyvážená sportovní elegance a individualita, které jsou pro značku BMW typické.

Vítězství v anketě Autonis doplňují další ocenění. Těsně po svém uvedení na trh získalo BMW řady 2 Coupé a BMW řady 4 Coupé ocenění iF Design Award a red dot award za design, udělovaná odbornou porotou. Od veřejnosti se těmto modelům dostalo ocenění v rámci ankety Autonis již v roce 2014.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit