Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Elektrické, elegantní, unikátní: nové elektrokolo BMW Active Hybrid e-bike s vysokovýkonnou baterií, plně integrovanou do rámu.

Novým elektrickým kolem BMW Active Hybrid e-bike začíná BMW Lifestyle psát novou kapitolu úspěšného příběhu nabídky kol BMW Bikes Collection. Opět ukazuje, jak se inovativní technologie a promyšlený design mohou propojit a vytvořit esteticky přitažlivý komplexní produkt.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~63,65 KB)
  
Photos(7x, ~6,81 MB)

Mnichov. Novým elektrickým kolem BMW Active Hybrid e-bike začíná BMW Lifestyle psát novou kapitolu úspěšného příběhu nabídky kol BMW Bikes Collection. Opět ukazuje, jak se inovativní technologie a promyšlený design mohou propojit a vytvořit esteticky přitažlivý komplexní produkt.

Výkonná pomoc na krátkých i dlouhých výletech.
Elektrokolo BMW Active Hybrid e-bike dostalo kompletně přepracovaný koncept pohonu, který se vyznačuje výrazným nárůstem výkonu. Pokrokový elektromotor Brose se aktivuje po volbě a doplňuje výkon, který jezdec vydává prostřednictvím pedálů. Motor dosahuje výkonu 250 W a točivého momentu 90 Nm, což je zárukou výjimečné dynamiky a ovladatelnosti, které jsou pro BMW typické. Zdrojem energie pro elektrickou pomoc při šlapání až do vzdálenosti 100 km je vyměnitelná baterie s kapacitou 504 Wh. Jezdec si může nastavit úroveň podpory zcela jednoduše prostřednictvím nového displeje. Do rychlosti 25 km/h jsou k dispozici čtyři režimy podpory od ECO (+50 %) až po TURBO (+275 %). Navíc se díky micro USB konektoru a funkci Bluetooth s kolem snadno spojí i chytrý telefon.

Harmonicky integrovaný pohon přináší elegantní sportovní vzhled.
BMW Active Hybrid e-bike zaujme technickým řešením i designem. Motor i baterie jsou plně integrovány do hliníkového rámu vyrobeného tvarováním pomocí tlaku vody, což podtrhuje jeho elegantní sportovní siluetu. Tvary rámu zdůrazňuje i horní rámová trubka s vystouplým tvarem v přední části, který posiluje sportovní vzhled. Přitažlivost umocňuje i exkluzivní lakování kombinující matně černou (Frozen Black) a stříbrnou barvu (Arctic Silver).

Pohled na blatníky přináší nezvratný důkaz o tom, že při konstrukci kola se myslelo i na nejmenší detaily. LED světlo integrované do hliníkového zadního blatníku zvyšuje bezpečnost a je dalším přitažlivým designovým prvkem.

Bezpečné sezení díky eZone.
Kromě nenapodobitelného jízdního zážitku se konstruktéři elektrokola zaměřili i na speciální vlastnosti sedla. Právě proto výrobce sedel Selle Royale pověřil designérské studio Designworks, dceřinou společnost BMW Group, aby vyvinulo první sedlo vytvořené dle specifických požadavků jezdců na elektrických kolech. Inovativní tvar sedla eZone (v prodeji od září) přichází s konceptem několika zón upravených podle speciálních vlastností elektrických kol a požadavků jejich jezdců. Krátká přední část, stoupající plocha sedla v zadní části a pohyblivé boky vytvářejí stabilní základ a zlepšují rovnováhu při akceleraci i brzdění. Při typickém zrychlování elektrokol zajišťuje sedlo dostatečnou míru bezpečnosti. K maximálnímu pohodlí sedla eZone přispívají i plochy vyplněné gelovými vložkami 3D Skingel a Royal Gel. Manipulaci s kolem usnadňuje madlo vyrobené ze skelných vláken a zapracované do spodní části sedla; kvůli bateriím a elektromotoru jsou elektrická kola těžší než konvenční.

Kolo BMW Active Hybrid e-bike je dostupné u vybraných prodejců BMW.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:20 CST / 04:20 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit