Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové BMW C 400 X.

Představením velkých prémiových skútrů BMW C 600 Sport a BMW C 650 GT dalo BMW Motorrad v roce 2011 vzniknout nové produktové kategorii městské mobility. Nyní učinilo další krok představením nového středně velkého prémiového skútru BMW C 400 X.

Skútr
·
Řada C
·
C 400 X
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~161,64 KB)
  
Photos(46x, ~274,93 MB)

Představením velkých prémiových skútrů BMW C 600 Sport a BMW C 650 GT dalo BMW Motorrad v roce 2011 vzniknout nové produktové kategorii městské mobility. Nyní učinilo další krok představením nového středně velkého prémiového skútru BMW C 400 X.

Nové BMW C 400 X však není pouze stylovým středně velkým skútrem, který byl navržen k tomu, aby se proplétal městskými dopravními zácpami a umožnoval rychlé přesuny dopravní džunglí z místa A do místa B. Tento nový skútr je také důkazem toho, že jízda městem může být i zábavná. Stručně řečeno, nové BMW C 400 X promění nudnou jízdu do města nebo do zaměstnání v zážitek. Řidič totiž namísto hledání rozumné zkratky bude v pokušení jet tou nejdelší cestou – čistě z důvodu další extra porce zábavy.

Výkonný a úsporný jednoválcový motor, kombinovaný s bezstupňovou převodovkou CVT, systémem eliminujícím vibrace a ASC.
Z hlediska pohonu je pro BMW C 400 X dynamickou vstupenkou do městského prostředí nově vyvinutý úsporný jednoválcový motor s výkonem 34 k/25 kW. Přenos hnací síly obstarává převodovka s plynule měnitelným převodem CVT (Continuously Variable Transmission) a torzně tuhé kyvné rameno s inovativním ložiskem kyvného ramena pro minimální vibrace, a tedy pro maximální komfort. Automatická kontrola stability ASC je zárukou vyšší bezpečnosti během akcelerace, a to především na kluzkých površích.

Robustní rám z ocelových trubek, teleskopická přední vidlice a vysoce výkonný brzdový systém s ABS jako standard.
V oblasti podvozku je BMW C 400 X vybaveno robustním rámem z ocelových trubek. Odpružení a tlumení vpředu je úkolem teleskopické přední vidlice, vzadu pak dvojice vinutých pružin vzadu. Nastavení odpružení bylo zvoleno tak, aby poskytlo sportovní a dynamickou jízdu, kombinovanou s velmi vysokým komfortem. Špičkový brzdný účinek a vynikající bezpečnost zajišťuje dvoukotoučová brzda vpředu a jednokotoučová brzda vzadu a standardně dodávaný systém ABS. 

 

LED světelná technologie jako standard a konektivita BMW Motorrad jako továrně nabízená výbava.
BMW C 400 X nabízí kromě standardně dodávané světelné technologie LED také řadu špičkových prvků v oblasti konektivity, která je v tomto segmentu nová. K dispozici je například přímo z výroby volitelně nabízený multifunkční přístrojový štít s 6,5palcovým TFT displejem. Ve spojení s vylepšeným sdruženým ovladačem BMW Motorrad Multi-Controller to znamená, že jezdec má rychlý přístup k funkcím motocyklu a jeho konektivitě, aniž by byl rozptylován od dění na silnici. Kromě pohodlí při používání telefonu a poslechu hudby během cesty je výhodou také bezproblémová navigace pomocí praktického systému se směrovými šipkami.

Moderní a inovativní design s vynikající ochranou proti větru a nepřízni počasí a důmyslný koncept úložných prostorů včetně výklopného úložného prostoru v sedle Flexcase.
Z hlediska designu lze nové BMW C 400 X okamžitě identifikovat jako člena rodiny BMW Motorrad C: jeho vzhled je moderní, futuristický a funkční. Při pohledu zpředu je dominantním prvkem ikonicky navržený LED světlomet s výrazným světlem pro denní svícení (volitelná výbava) v podobě optických vláken. Tím se nový skútr BMW Motorrad zcela odlišuje od konkurence a tento prvek mu propůjčuje mimořádně sportovní a dynamický vzhled. Se skvělou ochranou proti větru a povětrnostním vlivům a s precizně koncipovanými úložnými prostory, které představují dvě integrované přihrádky a výklopný úložný prostor Flexcase pod komfortním jednodílným sedlem, nabízí nový středně velký skútr vše, co je zapotřebí pro každodenní život a s ním spojené cestování.

Atraktivní barvy pro osobité charakterové vlastnosti.
Pro nové BMW C 400 X jsou k dispozici dvě barvy. Modrá metalická Zenith Blue novému BMW C 400 X dodává výrazný moderní vzhled a podtrhuje jeho sportovní vlastnosti. V bílém provedení Alpine White vynikne výrazný styl nového BMW C 400 X, takže skútr vypadá více technicky, kompaktněji a působí lehčeji. Kontrastní jednodílná sedla v šedo-černém nebo červeno-černém provedení zdůrazňují dynamický vzhled středně velkého skútru BMW Motorrad, stejně jako podtrhují jeho další přednosti, jakými jsou agilita, jednoduché nasedání a snadné ovládání.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:20 CST / 04:20 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit