Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Výbava pro motorkáře BMW Motorrad 2018.

Celý život je dobrodružství a na motocyklu jsou tato dobrodružství o tolik intenzivnější. To je důvod, proč výbava pro motorkáře od BMW Motorrad pro rok 2018 obsahuje řadu speciálních položek, které v sobě do posledního detailu odrážejí filozofii „Make Life a Ride“. Nová kolekce je plná prvotřídních a funkčních produktů, které jsou vhodné do každého počasí a splňují všechny potřeby jezdců.

Oblečení jezdců
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~66,66 KB)
  
Photos(59x, ~248,04 MB)

Celý život je dobrodružství a na motocyklu jsou tato dobrodružství o tolik intenzivnější. To je důvod, proč výbava pro motorkáře od BMW Motorrad pro rok 2018 obsahuje řadu speciálních položek, které v sobě do posledního detailu odrážejí filozofii „Make Life a Ride“. Nová kolekce je plná prvotřídních a funkčních produktů, které jsou vhodné do každého počasí a splňují všechny potřeby jezdců. Prémiový přístup BMW Motorrad se vztahuje také na kompletní program výbavy motorkáře pro rok 2018: vysoce kvalitní materiály, velice pečivé zpracování a bezpečnost vycházející z nejmodernějších technologií.

Jedním z nevýraznějších prvků kolekce výbavy pro motorkáře BMW Motorrad 2018 je pocta Gastonu Rahierovi, legendárnímu vítězi rallye Paříž-Dakar. Exkluzivní bundy VentureNeon se zářivě oranžovými rukávy a rameny a propracovanými výšivkami vznikne v omezeném počtu 1000 kusů. Bezpochyby půjde o cenný sběratelský předmět – ovšem až příliš atraktivní na to, aby visel ladem v šatníku. Koneckonců, tato nádherná replika je vybavena všemi praktickými prvky, které si může enduro nadšenec přát.

Přilba System 7 Carbon od BMW Motorrad se dokáže během chvíle a bez jakéhokoliv nářadí změnit z uzavřené na plnohodnotnou otevřenou přilbu. Tato přilba stanovuje zcela nové standardy v oblasti bezpečnosti, aerodynamiky a univerzálnosti.

Vysoce kvalitní cestovní oblek StreetGuard, jehož rozsáhlé přednosti jej umožňují nosit při teplotách pod bodem mrazu až po horké letní dny, nabízí velký rozsah využití. Lehký oblek Venting, který je vybaven konceptem větrání, zajišťujícím bezkonkurenční jízdní komfort, je skvělou volbou pro jízdu v letních dnech. Enduro začátečníci se mohou těšit na oblek GS Dry, zkušení cestovatelé si zamilují prémiový oblek Rallye a individualisté zvolí kožený cestovní oblek Atlantis do každého počasí. Všechny nové obleky BMW Motorrad mají pro rok 2018 nový vzhled a také řadu vylepšení.

Bundy a vesty z kolekce 2018 nabízejí špičkovou funkčnost a jezdce na cestách pod oblekem netlačí. Poskytují maximum výhod a vypadají skvěle při jakékoliv venkovní aktivitě. Větrovka Ride je se svými kompaktními rozměry nutnou výbavou každého jezdce, flísová bunda Ride je doslova nepřekonatelná z hlediska praktičnosti a bunda PCM Ride je oděvem BMW Motorrad vyrobeným z technologicky vyspělých materiálů: v mikrokapslích uzavřený materiál Phase Change Material (PCM) se trvale přizpůsobuje aktuální teplotě. Jakmile navlhne, vesta Cool Down vytvoří permanentní chladicí efekt pomocí odpařování.

Rukavice a boty jsou samozřejmě naprosto nezbytnou součástí výbavy každého jezdce. Pro jezdce preferující silnice nabízí BMW Motorrad nepromokavé rukavice Allround, zatímco každý, kdo hledá vynikající grip v terénu, určitě zvolí rukavice Rallye. Rukavice GS DRY jsou díky technologii GORE-TEX X-TRAFIT zcela unikátní: jsou nepromokavé a zároveň prodyšné. Zatímco kožené boty VentureGrip kombinují vynikající vlastnosti pro všechny formy jízdy na motocyklu, od jízdy po zpevněných komunikacích až po enduro, tenisky Ride jsou ideální pro jízdu ve městě. Jsou to pohodlné boty pro volný čas, plné geniálních bezpečnostních prvků.

Kolekce Style 2018 nabízí vše, co fanoušci značky BMW Motorrad milují. Od luxusních oděvů pro volný čas a módních doplňků až po ultra stylové kožené bundy. Kolekce obsahuje nenápadné logo BMW Motorrad a je nabízena ve dvou sadách, které budou k dispozici od ledna do června 2018 a od července do prosince 2018. Kožené věci jsou k dispozici po celý rok.

BMW Motorrad přeje všem jezdcům vzrušující, zábavnou a především bezpečnou sezonu 2018.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje MINI Cabrio, platné od září 2018.
Sat Sep 01 00:01:00 CEST 2018
MINI
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit