Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW i patří mezi první automobilové výrobce, kteří nabízejí aplikaci pro rozšířenou realitu využívající technologii Apple ARKit v iOS 11

Trojrozměrně zobrazené produkty ve skutečné velikosti lze sledovat a prozkoumávat na iPhonu a iPadu +++ Nová funkce s přímým napojením na online konfigurátor pro 17 trhů BMW i +++ Aplikace je k dispozici v 21 jazycích, čímž oslovuje miliony zákazníků

Společnost
·
Prodej a marketing
·
Internet, E-Business
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~59,73 KB)
  
Photos(3x, ~4,26 MB)

Mnichov. Miliony zákazníků po celém světě nyní mohou interaktivně poznávat vozy BMW i prostřednictvím aplikace BMW i Visualizer pro operační systém iOS. Již dříve v tomto roce bylo BMW prvním výrobcem automobilů, který zákazníkům nabídl zážitek z 3D rozšířené reality. BMW i patří nyní k prvním automobilkám využívajícím technologii Apple ARKit, jež byla představena v září spolu s iOS 11. Aplikaci lze stáhnout do telefonů iPhone 6s/6s Plus a novějších a kompatibilní je také s tabletem Apple iPad Pro a letošními verzemi tabletů Apple iPad.

„Naše vozy jsou velmi emotivní produkty, jejichž vlastnosti zákazníci rádi objevují,“ komentuje Andrea Castronovo, BMW Group Vice President, Customer Centric Sales Strategy, MPM & Process Management. „Tato aplikace nám umožní, abychom to nejlepší z našich produktů vložili do kapes lidí. Ti si mohou přímo na displeji svých iPhonů prohlédnout, jak by jejich vysněný vůz vypadal před jejich domem nebo jak by se vyjímal v jejich garáži,“ pokračuje.

Po stažení aplikace, která je již k dispozici, mohou zákazníci sledovat jejich ideální BMW i3, i3s nebo i8 v reálné velikosti prostřednictvím interaktivní vizualizace. Pouhým stiskem tlačítka na displeji lze měnit barvu, kola či provedení interiéru. Navíc je možné také otevírat dveře a nastoupit do zobrazovaného vozu, což vytváří skutečně interaktivní zážitek. „Víme, že téměř všichni naši zákazníci se před tím, než jdou do showroomu, o našich produktech informují online, a to často přímo na svých telefonech iPhone či tabletech iPad,“ vysvětluje Stefan Biermann, Head of Sales Innovations. „Proto je tato aplikace dalším logickým krokem, díky němuž není nutné informace o produktech získávat čtením, ale mohou je poznávat interaktivněji. Až budou se svojí vizualizací spokojeni, mohou si ji uložit a ve formě fotografie ji sdílet na sociálních médiích, nebo – na vybraných trzích – mohou vizualizaci přenést přímo do konfigurátoru na internetu a zde svůj vůz BMW i doladit,“ dodává Biermann.

Aplikace je k dispozici v 21 jazycích od češtiny po turečtinu a přímé propojení vizualizace a konfigurátoru je připraveno na 17 trzích BMW i (další trhy budou následovat). Tato nová rozšířená funkcionalita je příkladem komplexní vícekanálové komunikace se zákazníky, která se nyní transformuje z dvourozměrných fotografií a textu na trojrozměrný zážitek.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:00 CST / 04:00 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit