Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW i patří mezi první automobilové výrobce, kteří nabízejí aplikaci pro rozšířenou realitu využívající technologii Apple ARKit v iOS 11

Trojrozměrně zobrazené produkty ve skutečné velikosti lze sledovat a prozkoumávat na iPhonu a iPadu +++ Nová funkce s přímým napojením na online konfigurátor pro 17 trhů BMW i +++ Aplikace je k dispozici v 21 jazycích, čímž oslovuje miliony zákazníků

Společnost
·
Prodej a marketing
·
Internet, E-Business
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 60,27 KB)
  
Photos(3x, 4,16 MB)

Mnichov. Miliony zákazníků po celém světě nyní mohou interaktivně poznávat vozy BMW i prostřednictvím aplikace BMW i Visualizer pro operační systém iOS. Již dříve v tomto roce bylo BMW prvním výrobcem automobilů, který zákazníkům nabídl zážitek z 3D rozšířené reality. BMW i patří nyní k prvním automobilkám využívajícím technologii Apple ARKit, jež byla představena v září spolu s iOS 11. Aplikaci lze stáhnout do telefonů iPhone 6s/6s Plus a novějších a kompatibilní je také s tabletem Apple iPad Pro a letošními verzemi tabletů Apple iPad.

„Naše vozy jsou velmi emotivní produkty, jejichž vlastnosti zákazníci rádi objevují,“ komentuje Andrea Castronovo, BMW Group Vice President, Customer Centric Sales Strategy, MPM & Process Management. „Tato aplikace nám umožní, abychom to nejlepší z našich produktů vložili do kapes lidí. Ti si mohou přímo na displeji svých iPhonů prohlédnout, jak by jejich vysněný vůz vypadal před jejich domem nebo jak by se vyjímal v jejich garáži,“ pokračuje.

Po stažení aplikace, která je již k dispozici, mohou zákazníci sledovat jejich ideální BMW i3, i3s nebo i8 v reálné velikosti prostřednictvím interaktivní vizualizace. Pouhým stiskem tlačítka na displeji lze měnit barvu, kola či provedení interiéru. Navíc je možné také otevírat dveře a nastoupit do zobrazovaného vozu, což vytváří skutečně interaktivní zážitek. „Víme, že téměř všichni naši zákazníci se před tím, než jdou do showroomu, o našich produktech informují online, a to často přímo na svých telefonech iPhone či tabletech iPad,“ vysvětluje Stefan Biermann, Head of Sales Innovations. „Proto je tato aplikace dalším logickým krokem, díky němuž není nutné informace o produktech získávat čtením, ale mohou je poznávat interaktivněji. Až budou se svojí vizualizací spokojeni, mohou si ji uložit a ve formě fotografie ji sdílet na sociálních médiích, nebo – na vybraných trzích – mohou vizualizaci přenést přímo do konfigurátoru na internetu a zde svůj vůz BMW i doladit,“ dodává Biermann.

Aplikace je k dispozici v 21 jazycích od češtiny po turečtinu a přímé propojení vizualizace a konfigurátoru je připraveno na 17 trzích BMW i (další trhy budou následovat). Tato nová rozšířená funkcionalita je příkladem komplexní vícekanálové komunikace se zákazníky, která se nyní transformuje z dvourozměrných fotografií a textu na trojrozměrný zážitek.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit