Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Odpočítávání začalo: první předprodukční kusy BMW X7 sjely z výrobní linky v USA.

• Výrobní závod BMW v americkém Spartanburgu připravuje sériovou výrobu BMW X7. • Představení BMW X7 proběhne na konci roku 2018.

G07
·
X7
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~153,89 KB)
  
Photos(33x, ~318,78 MB)
  
Videos(1x, ~409 MB)

Mnichov/Spartanburg. Výroba prvních předprodukčních kusů nového BMW X7, vozu kategorie Sports Activity Vehicle, odstartovala v americké továrně ve Spartanburgu. Začal tedy odpočet posledních dvanácti měsíců, zbývajících do představení sériové podoby na konci roku 2018. Před tím však budou vyrobené vozy podrobeny nejrůznějším zkouškám, částečně i v extrémních podmínkách.

Knudt Flor, ředitel výrobního závodu BMW Group Spartanburg: „Jsme pyšní na to, že budeme BMW X7 vyrábět zde ve Spartanburgu, domově našich modelů X. Jde o jedinečný automobil a naši zaměstnanci se těší na dalšího člena rodiny X. Společně s BMW X7 bude ze Spartanburgu exportováno do všech koutů Země dalších pět modelů BMW X.“

Maskování ukrývá finální podobu.
Výroba předprodukčních kusů slouží k zajištění a optimalizaci budoucí sériové výroby. Předprodukční kusy tedy již nyní sdílejí montážní linku se sériovými modely BMW X5 a BMW X6. Výrobu nových modelů v továrně realizuje speciálně vyškolený tým, který zaškoluje zaměstnance pro budoucí sériovou produkci.

Předprodukční kusy vyrobené v závodě BMW Group Spartanburg poputují do rukou expertů z oddělení vývoje, kteří je potřebují pro nutné homologace a nejrůznější registrace, stejně jako pro účely testování, mezi něž patří zkoušky odolnosti a testovací jízdy v extrémních podmínkách v pouštních oblastech Údolí smrti nebo na ledem a sněhem pokrytých svazích Skandinávie.

Předprodukční kusy jsou obaleny maskovací fólií ještě ve výrobním závodě. Výrazné pruhované vzory jsou navrženy tak, aby co nejvíce zakrývaly konečnou podobu nového SAV.

Pátá modelová řada ze závodu ve Spartanburgu.
Společnost BMW Group ve Spartanburgu vyrábí modely X pro USA a zbytek světa. S rekordním počtem vyrobených kusů, kterých v roce 2016 bylo více než 411 tisíc, je závod ve Spartanburgu v současnosti v celosvětovém měřítku největším závodem BMW Group. Přibližně 70 procent vozů vyrobených ve Spartanburgu je vyváženo do 140 zemí po celém světě. Podle amerického Ministerstva obchodu je společnost BMW Group největším automobilovým vývozcem v USA z pohledu exportní hodnoty. Maximální roční výrobní kapacita činí zhruba 450 tisíc vozidel.

Závod BMW Group Spartanburg zaměstnává více než 9000 lidí; dalších tisíc pracovních míst přibude do roku 2021. Z výrobních linek závodu Spartanburg sjede každý den 1400 kusů modelů BMW X3, X4, X5 a X6. Tyto modelové řady zanedlouho doplní pátá v podobě BMW X7, na jehož výrobu se závod Spartanburg v současnosti připravuje.

Společnost BMW Group k dnešnímu dni do výrobního závodu investovala 8 miliard dolarů a od jeho spuštění dne 8. září 1994 zde vyrobila přibližně 3,9 milionu automobilů.

*Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodukční kusy, budou technické informace, jako je spotřeba paliva, emise CO2 atd., oznámeny v průběhu příštího roku.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW řady 8 Coupé, platné od 09/2018.
Tue Oct 09 08:00:00 CEST 2018
G15
Coupé
Technické údaje BMW i3 (120 Ah) a BMW i3s (120 Ah), platné od 11/2018.
Tue Oct 02 17:56:00 CEST 2018
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit