Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI Yours Customised: od originálu po vlastní jedinečný speciál.

Britský prémiový výrobce automobilů posouvá pro značku typickou individualizaci na zcela novou úroveň. Inovativní paket umožňuje výrobu bočních ozdob, obložení interiéru, osvětlených prahových lišt a LED dveřních projektorů podle návrhu samotných zákazníků. Produkty pro individuální úpravu budou k dispozici pro většinu modelů MINI v průběhu roku 2018.

Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~196,25 KB)
  
Photos(22x, ~128,08 MB)
  
Videos(1x, ~612,63 MB)

Mnichov. Pro MINI typická individualizace dosahuje nové úrovně. Britský výrobce prémiových automobilů nabízí programem MINI Yours Customised svým zákazníkům možnost vylepšit vybrané výbavové prvky svým vlastním designem. Mohou tak svůj vůz přeměnit v osobitě navržený jedinečný speciál. Inovativní paket bude k dispozici v průběhu roku 2018 pro většinu modelů MINI na evropských i dalších významných trzích.

Zákazníci si mohou vybrat, navrhnout a objednat vylepšené prvky výbavy z programu MINI Yours Customised v novém online obchodu, který byl zřízen speciálně pro tento nový paket. Jednotlivé produkty budou následně vyrobeny pomocí inovativních výrobních postupů, jakými jsou 3D tisk či laserové písmo. Pokročilý výrobní proces umožňuje precizní provedení požadavků zákazníka. Individuálně navržené produkty budou dodány během několika málo týdnů. Díly byly navrženy tak, aby mohly být na vozidlo namontovány samotným zákazníkem nebo servisním partnerem MINI. Proces montáže dílů lze opakovat, což dovoluje v případě pozdějšího prodeje jednotlivé komponenty vyměnit.

MINI jako průkopník individualizace, digitalizace a 3D tisku.
Nabídkou výrobků MINI Yours Customised se britská prémiová značka stává průkopníkem a zároveň tím, kdo udává trendy v oblasti orientace na zákazníka, rozšiřování digitálních služeb a zavádění inovativních výrobních procesů. Individualizace byla v komunitě MINI po celém světě vždy vysoce ceněna. Mimořádně velká rozmanitost unikátních výbavových prvků a originálních MINI doplňků již nyní zákazníkům nabízí komplexní možnosti, jak nezaměnitelným způsobem odlišit design jejich MINI od ostatních. Design vozidla je nyní vylepšen tak, aby zahrnoval tvůrčí interakci mezi výrobcem a zákazníkem. MINI tímto způsobem dává zákazníkům možnost volit mezi různými výbavovými prvky a aktivně je integrovat do procesu navrhování vozu, a to vše při zachování typického designového jazyka MINI. Fanoušci MINI mohou při navrhování produktů MINI Yours Customised vybírat mezi různými barvami, vzory, povrchovými úpravami a ikonami. Do designu těchto prvků výbavy mohou také včlenit své texty a vlastní podpis. Tato jedinečná svoboda v designu umožňuje zákazníkům proměnit jejich MINI v jedinečný automobil, který se vyznačuje osobitým stylem a vlastní kreativitou.

3D tiskárny, používané pro výrobu individuálních prvků výbavy, jsou vysoce profesionální výrobní zařízení, která byla pro požadované účely speciálně nakonfigurovaná společnostmi Hewlett-Packard Inc., Carbon Inc. a EOS GmbH, strategickými partnery BMW Group. Laserové vypalování individuálních nápisů podle návrhů majitelů na prahových lištách bylo také speciálně navrženo tak, aby odpovídalo přísným kvalitativním měřítkům MINI. Ve výsledku jsou všechny produkty MINI Yours Customised vyrobeny ve stejné kvalitě, jako komponenty dodávané přímo z továrny v rámci Originálního příslušenství MINI.

Online konfigurace: šablony a designové světy jako platforma pro nekonečnou kreativitu zákazníků MINI.
Nejdůležitějšími faktory při zakládání online obchodu MINI Yours Customised byly orientace na zákazníka a jednoduchá obsluha. Při výrobě individuálních designů je uživatel navigován jednotlivými fázemi tvorby vlastního návrhu, a má tak možnost v rámci tohoto procesu popustit uzdu své fantazie. Tak například boční ozdoby a obložení interiéru lze navrhovat v různých barvách, povrchových úpravách a vzorech, a to v libovolném pořadí. Povrchy a vzory mají variabilní měřítko, které lze upravovat podle přání. Uživatel má také k dispozici seznam designových světů, z nichž může vybírat tematické barvy a specifické ikony.

Pro individualizaci prahových lišt a LED dveřních projektorů je k dispozici řada různých barev, vzorů a ikon jednotlivých designových světů. Tyto prvky výbavy lze doplnit o vlastní text. Vzniká tak nekonečné množství nejrůznějších verzí, které mohu vzniknout kombinací barev, vzorů, ikon a nápisů, vyjadřujících osobní názory, individuální zájmy a životní styl řidiče vozu MINI.

Individuální boční ozdoby: Maximální rozmanitost barev, povrchů, vzorů, ikon a nápisů.
Rámečky bočních směrových ukazatelů, známé jako boční ozdoby, jsou vyrobeny technikou 3D tisku a následně lakovány v odstínu požadovaném zákazníkem. V nabídce jsou matně bílá Aspen White, matně červená Chilli Red, matně černá Jet Black, matně stříbrná Melting Silver nebo matně stříbrná White Silver. Pro individuální konfiguraci je k dispozici výběr povrchových úprav a vzorů. Individuální možnosti designu dotvářejí ikony čtyř designových světů a pole pro volně formulovatelné texty. Je také možné, aby boční ozdoby měly na každé straně jiný design – například jméno řidiče a spolujezdce.

Individuální MINI obložení interiéru: Dostatek prostoru pro kreativitu v interiéru.
Také obložení interiéru z programu MINI Yours Customised je vyrobeno profesionálním 3D tiskem. Je to dokonalý identifikační prvek kreativity v interiéru současného MINI 3dveřového, MINI 5dveřového nebo MINI Cabrio. Obložení lze precizně integrovat do palubní desky na straně spolujezdce, kde nahrazuje obložení namontované ve výrobním závodě. V případě potřeby ho lze kdykoliv vyměnit za jinou individuálně navrženou variantu. K dispozici je několik barevných provedení – matně bílá Aspen White, matně červená Chilli Red, matně modrá Starlight Blue, matně šedá Moonwalk Grey a matně černá Jet Black. Velký výběr povrchových úprav, grafických vzorů a ikon z různých tematických světů vytváří další možnosti individuálního stylingu.

LED podsvícené prahové lišty MINI Yours Customised: Vítejte na palubě individuálně navrženého MINI.
Podsvícené prahové lišty z programu MINI Yours Customised jsou nápadným prvkem, který při nastupování do vozu MINI upoutá pozornost řidiče i spolujezdce. Designové možnosti umožňují zákazníkovi volit mezi kartáčovaným a černým hliníkem a mezi několika základními vzory. Přidat lze také ikony z různých designových světů. Řidič MINI se na tento produkt z nabídky MINI Yours Customised může také doslova podepsat. Design vytvořený zákazníkem je na prahové lišty vyryt pomocí vysoce kvalitní laserové technologie.

LED dveřní projektory MINI Yours Customised: Úžasný signál jedinečnosti.
Dveřní projektory MINI Yours Customised jsou dalším impozantním a nenapodobitelným prvkem při nastupování do vozu a vystupování z něj. Vytvářejí osvětlení, která lze individuálně navrhnout a pomocí LED světelného zdroje promítat na zem před jednotlivé vstupní otvory ve chvíli, kdy řidič nebo spolujezdec otevřou dveře. Průměr projekce činí 40 až 50 centimetrů.

Pro design projekce je k dispozici několik vzorů v barvě červená Chili Red, modrá Starlight Blue a černá, které jsou kombinované s bílou. Uživatel může projekce dále individualizovat ikonami z několika designových světů, stejně jako může projekci doplnit textem či svým podpisem. Může si také pro každou stranu vozu navrhnout jiný design.

LED dveřní projektory z programu MINI Yours Customised lze nainstalovat do vozidel současné generace MINI a také předchozích modelů, a to za předpokladu, že jsou dveřní projektory součástí jejich výbavy.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW řady 8 Coupé, platné od 09/2018.
Tue Oct 09 08:00:00 CEST 2018
G15
Coupé
Technické údaje BMW i3 (120 Ah) a BMW i3s (120 Ah), platné od 11/2018.
Tue Oct 02 17:56:00 CEST 2018
Technické údaje, specifikace
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit