Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI a The Woolmark Company oznamují spolupráci.

MINI a The Woolmark Company vstoupily do roku 2018 oznámením o zahájení vzájemné spolupráce. Obě společnosti mají značné zkušenosti v oblastech designu a inovací. Jejich spolupráce se proto bude zaměřovat především na propagaci práce mladých designérů.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~296,72 KB)
  
Photos(1x, ~442 KB)

Mnichov. MINI a The Woolmark Company vstoupily do roku 2018 oznámením o zahájení vzájemné spolupráce. Obě společnosti mají značné zkušenosti v oblastech designu a inovací. Jejich spolupráce se proto bude zaměřovat především na propagaci práce mladých designérů. První ovoce této spolupráce bude k vidění v rámci vlněné kolekce, vytvořené řadou nastupující generace mladých módních návrhářů v červnu letošního roku ve Florencii v rámci Pitti Uomo 94, což je jedna z nejvýznamnějších obchodních výstav pánské módy a lifestyle.

Partnerství se společností The Woolmark Company , která je jedním nejprestižnějších podporovatelů rodících se módních návrhářů, je dalším krokem v zapojení značky MINI do světa módy. V rámci projektů na toto téma MINI v posledních dvou letech předvedlo kolekce MINI FLUID FASHION a MINI FASHION – BEYOND NATIVE nadějných designérů z celého světa. „Pro MINI je typický ikonický design a životní styl velkoměst. Stejně jako je tomu u společnosti The Woolmark Company, také my klademe značný důraz na kvalitu a odvahu postavit se konvencím. Proto se těšíme na spojení našich sil a vzájemnou spolupráci s novou skupinou inovativních mladých designérů,“ vysvětluje Esther Bahne, ředitelka MINI Brand Strategy and Business Innovation.

V historii MINI, stejně jako The Woolmark Company, je zřejmé zpochybňování existujících a často také tvoření nových struktur. Právě toto společné vnímání potřeby inovací podtrhuje spolupráci mezi oběma společnostmi. Díky tomu můžeme v budoucnu očekávat vzrušující projekty založené na znalostech MINI v oblasti designu a současně mnohaletých zkušenostech společnosti The Woolmark Company s výzkumem a vývojem nových materiálů.

Výstava Pitti Uomo se ve Florencii koná dvakrát ročně již od roku 1972 a propaguje mladé, přicházející a někdy také nekonvenční módní značky. MINI s Pitti Immagine, každoroční obchodní módní výstavou, spolupracuje od ledna 2015. Tato spolupráce otevírá dveře pro vzájemné sdílení vášně pro inovace, detaily a kvalitu, stejně jako společnou schopnost předvídat nové trendy.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit