Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI a The Woolmark Company oznamují spolupráci.

MINI a The Woolmark Company vstoupily do roku 2018 oznámením o zahájení vzájemné spolupráce. Obě společnosti mají značné zkušenosti v oblastech designu a inovací. Jejich spolupráce se proto bude zaměřovat především na propagaci práce mladých designérů.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~296,72 KB)
  
Photos(1x, ~442 KB)

Mnichov. MINI a The Woolmark Company vstoupily do roku 2018 oznámením o zahájení vzájemné spolupráce. Obě společnosti mají značné zkušenosti v oblastech designu a inovací. Jejich spolupráce se proto bude zaměřovat především na propagaci práce mladých designérů. První ovoce této spolupráce bude k vidění v rámci vlněné kolekce, vytvořené řadou nastupující generace mladých módních návrhářů v červnu letošního roku ve Florencii v rámci Pitti Uomo 94, což je jedna z nejvýznamnějších obchodních výstav pánské módy a lifestyle.

Partnerství se společností The Woolmark Company , která je jedním nejprestižnějších podporovatelů rodících se módních návrhářů, je dalším krokem v zapojení značky MINI do světa módy. V rámci projektů na toto téma MINI v posledních dvou letech předvedlo kolekce MINI FLUID FASHION a MINI FASHION – BEYOND NATIVE nadějných designérů z celého světa. „Pro MINI je typický ikonický design a životní styl velkoměst. Stejně jako je tomu u společnosti The Woolmark Company, také my klademe značný důraz na kvalitu a odvahu postavit se konvencím. Proto se těšíme na spojení našich sil a vzájemnou spolupráci s novou skupinou inovativních mladých designérů,“ vysvětluje Esther Bahne, ředitelka MINI Brand Strategy and Business Innovation.

V historii MINI, stejně jako The Woolmark Company, je zřejmé zpochybňování existujících a často také tvoření nových struktur. Právě toto společné vnímání potřeby inovací podtrhuje spolupráci mezi oběma společnostmi. Díky tomu můžeme v budoucnu očekávat vzrušující projekty založené na znalostech MINI v oblasti designu a současně mnohaletých zkušenostech společnosti The Woolmark Company s výzkumem a vývojem nových materiálů.

Výstava Pitti Uomo se ve Florencii koná dvakrát ročně již od roku 1972 a propaguje mladé, přicházející a někdy také nekonvenční módní značky. MINI s Pitti Immagine, každoroční obchodní módní výstavou, spolupracuje od ledna 2015. Tato spolupráce otevírá dveře pro vzájemné sdílení vášně pro inovace, detaily a kvalitu, stejně jako společnou schopnost předvídat nové trendy.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit