Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zdokonalené MINI Connected - MINI je nyní ještě chytřejší a digitálně pokročilejší.

Od března 2018 bude pro všechny nové modely MINI k dispozici volitelná výbava v podobě integrované 4G SIM karty, která nabídne novou éru propojení. Nové digitální služby, jež tato karta podporuje, budou po představení nové generace MINI Connected k dispozici na 43 trzích po celém světě.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~111,75 KB)
  
Photos(4x, ~7,19 MB)

Mnichov. Od března 2018 bude pro všechny nové modely MINI k dispozici volitelná výbava v podobě integrované 4G SIM karty, která nabídne novou éru propojení. Nové digitální služby, jež tato karta podporuje, budou po představení nové generace MINI Connected k dispozici na 43 trzích po celém světě. To řidičům MINI umožní přístup k digitálnímu světu personalizovaných služeb, jejichž cílem je zjednodušení každodenní mobility a plánování, a také bezproblémová integrace MINI do jejich digitálního života.

Prvními modely, které budou s touto novou a rozšířenou konektivitou k dispozici, jsou nová 3- a 5dveřová MINI a nové MINI Cabrio. To znamená, že existující funkce v nabídce, mezi něž patří inteligentní tísňové volání a Teleservices, doplní nové služby, včetně služeb Concierge Service, dopravních informací v reálném čase RTTI s aktualizacemi navigačních map a MINI Online.

Aktualizace ohlašuje příchod nejnovějších digitálních služeb do modelů MINI.
Volitelná 4G SIM karta a aktualizace aplikace MINI Connected umožní zákazníkům od března 2018 přístup k nejrůznějším digitálním službám. Mezi ně patří oznámení o vhodném času k odjezdu, zasílání adres z telefonu do vozidla, služby vzdálené obsluhy Remote Services (např. zamykání dveří vozu prostřednictvím chytrého telefonu) a v případě elektrifikovaných modelů MINI například časovač nabíjení, vyhledávač nabíjecích stanic či zobrazování hospodárnosti jízdního stylu.

Nově dostupná služba MINI Concierge Service nabízí skvělou asistenci na vašich cestách. Osobního asistenta lze dvacet čtyři hodin denně kontaktovat prostřednictvím telefonu a během cest si od něj vyžádat informace a přesné adresy nebo vyhledat dopravní spojení či praktické tipy. Rozšíření konektivity ve vozech MINI završuje propojení Apple CarPlay (k dispozici již nyní).

Nové služby MINI Connected budou nabízeny ve třech paketech: Connected Media, Connected Navigation a Connected Navigation Plus. Používají-li se v chytrém telefonu společně s aplikací MINI Connected, umožňují přístup k řadě digitálních služeb jak uvnitř automobilu, tak i mimo něj.

Díky tomu se MINI stává prvním výrobcem kompaktních automobilů, který nabízí tak široké spektrum (digitálních) služeb.

Portfolio služeb MINI Connected bude od března k dispozici v následujících 43 zemích: Austrálie, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Česká republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Hongkong, Irsko, Itálie, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Kanada, Kuvajt, Lucembursko, Macao, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Turecko, USA, Velká Británie.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit