Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zdokonalené MINI Connected - MINI je nyní ještě chytřejší a digitálně pokročilejší.

Od března 2018 bude pro všechny nové modely MINI k dispozici volitelná výbava v podobě integrované 4G SIM karty, která nabídne novou éru propojení. Nové digitální služby, jež tato karta podporuje, budou po představení nové generace MINI Connected k dispozici na 43 trzích po celém světě.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~111,75 KB)
  
Photos(4x, ~7,19 MB)

Mnichov. Od března 2018 bude pro všechny nové modely MINI k dispozici volitelná výbava v podobě integrované 4G SIM karty, která nabídne novou éru propojení. Nové digitální služby, jež tato karta podporuje, budou po představení nové generace MINI Connected k dispozici na 43 trzích po celém světě. To řidičům MINI umožní přístup k digitálnímu světu personalizovaných služeb, jejichž cílem je zjednodušení každodenní mobility a plánování, a také bezproblémová integrace MINI do jejich digitálního života.

Prvními modely, které budou s touto novou a rozšířenou konektivitou k dispozici, jsou nová 3- a 5dveřová MINI a nové MINI Cabrio. To znamená, že existující funkce v nabídce, mezi něž patří inteligentní tísňové volání a Teleservices, doplní nové služby, včetně služeb Concierge Service, dopravních informací v reálném čase RTTI s aktualizacemi navigačních map a MINI Online.

Aktualizace ohlašuje příchod nejnovějších digitálních služeb do modelů MINI.
Volitelná 4G SIM karta a aktualizace aplikace MINI Connected umožní zákazníkům od března 2018 přístup k nejrůznějším digitálním službám. Mezi ně patří oznámení o vhodném času k odjezdu, zasílání adres z telefonu do vozidla, služby vzdálené obsluhy Remote Services (např. zamykání dveří vozu prostřednictvím chytrého telefonu) a v případě elektrifikovaných modelů MINI například časovač nabíjení, vyhledávač nabíjecích stanic či zobrazování hospodárnosti jízdního stylu.

Nově dostupná služba MINI Concierge Service nabízí skvělou asistenci na vašich cestách. Osobního asistenta lze dvacet čtyři hodin denně kontaktovat prostřednictvím telefonu a během cest si od něj vyžádat informace a přesné adresy nebo vyhledat dopravní spojení či praktické tipy. Rozšíření konektivity ve vozech MINI završuje propojení Apple CarPlay (k dispozici již nyní).

Nové služby MINI Connected budou nabízeny ve třech paketech: Connected Media, Connected Navigation a Connected Navigation Plus. Používají-li se v chytrém telefonu společně s aplikací MINI Connected, umožňují přístup k řadě digitálních služeb jak uvnitř automobilu, tak i mimo něj.

Díky tomu se MINI stává prvním výrobcem kompaktních automobilů, který nabízí tak široké spektrum (digitálních) služeb.

Portfolio služeb MINI Connected bude od března k dispozici v následujících 43 zemích: Austrálie, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Česká republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Hongkong, Irsko, Itálie, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Kanada, Kuvajt, Lucembursko, Macao, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Turecko, USA, Velká Británie.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit