Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Rudá volavka/Red Sparrow: BMW řady 7 zazáří v novém filmu.

BMW řady 7 obsadilo velkou hollywoodskou roli po boku Oscarem ověnčené Jennifer Lawrence ve filmu Rudá volavka, novém špionážním thrilleru od společnosti 20th Century Fox Film, který 2. března přichází do světových kin.

G12
·
Společnost
·
Prodej a marketing
·
Dlouhý rozvor
·
Řada 7
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~74,62 KB)
  
Photos(7x, ~41,81 MB)

Mnichov. BMW řady 7 obsadilo velkou hollywoodskou roli po boku Oscarem ověnčené Jennifer Lawrence ve filmu Rudá volavka, novém špionážním thrilleru od společnosti 20th Century Fox Film, který 2. března přichází do světových kin.

Jennifer Lawrence hraje roli Dominiky Jegorovové, primabaleríny světoznámého ruského Velkého baletu. Když Dominiku přinutí zranění ukončit kariéru, musí spolu se svou matkou čelit nezářné a nejisté budoucnosti. Proto se nechá nalákat, aby se stala nejnovější podporou takzvané školy pro hvězdy – tajné zpravodajské služby, která učí podobně výjimečné mladé lidi využívat své tělo a mysl jako zbraň. Po dokončení výcviku se z ní stane nejnebezpečnější „volavka“ z tohoto programu. Dominika musí hledat smíření mezi tím, čím se stala, a nově získanými schopnostmi, a současně se vystavovat rizikům svého vlastního života i všem svým blízkým, včetně agenta amerického CIA (Joel Edgerton), který se ji snaží přesvědčit, že je tím jediným, komu může věřit.

Ve filmu se představí britský oscarový herec Jeremy Irons jako nedůvěřivý ruský generál, na Oscara nominovaná Charlotte Rampling jako hlavní instruktorka špionážní školy, Matthias Schoenaert jako ředitel ruské tajné služby a Mary-Louise Parker jako americká informátorka.

BMW řady 7 doprovází Dominiku na její cestě od elegantní primabaleríny po sebevědomou tajnou agentku. Luxusní limuzína se opakovaně objevuje v klíčových scénách příběhu, včetně okamžiku, kdy Dominika přijíždí do tajné školy poprvé. Jízda napříč zasněženou ruskou krajinou za pomoci inteligentního pohonu všech kol s technologií BMW xDrive symbolizuje Dominičin přechod z minulosti do tajemné, ale vzrušující budoucnosti.

„Jennifer Lawrence v roli Dominiky ztělesňuje elegantní a silnou agentku, BMW řady 7 se k její postavě skvěle hodí,“ říká Uwe Dreher, ředitel marketingového oddělení značky BMW.

„Společně s BMW jsme se snažili najít projekt, k němuž by se nejlépe hodilo BMW řady 7,“ říká Zachary Eller, výkonný viceprezident pro spolupráci společnosti 20th Century Fox Film. „Nadchlo nás přirozené spojení tohoto příběhu a automobilu, stejně jako možnost sladit naši kampaň s aktivitami BMW.“

BMW řady 7 se již dříve objevilo ve velkolepém světě agentů a špionážních thrillerů. Kdo by mohl zapomenout na legendární „výkon“ modelu BMW 750iL v bondovce Zítřek nikdy neumírá, který v roce 1997 vzbudil senzaci díky celé řadě nových technologií, jako bylo například dálkové ovládání pomocí dotykového telefonu. Vozy BMW obecně za sebou mají bohatou kariéru na velkém plátně, včetně kultovní série Mission: Impossible nebo série filmů o Jamesu Bondovi. BMW je také dlouholetým partnerem Asociace amerických režisérů, jehož výroční ceny DGA se těší mimořádné úctě v Hollywoodu a celém filmovém průmyslu.

Film byl natočen v Londýně, Budapešti, Vídni a v Bratislavě mezi lednem a dubnem 2017 a režíroval ho Francis Lawrence. Rudá volavka se v kinech představí od 2. března.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit