Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Rozmanitý sortiment dílů M Performance Parts pro nové členy rodiny BMW X.

Množství příslušenství pro individualizaci BMW X2, BMW X3 a BMW X4 ve sportovním stylu.

F39
·
G01
·
G02
·
X2
·
X3
·
X4
·
BMW M Performance Parts
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~79,84 KB)
  
Photos(19x, ~128,99 MB)

Mnichov. Poslední tři přírůstky do rodiny BMW X v podobě BMW X2 (kombinovaná spotřeba paliva: 6,2–4,5 l/100 km, kombinované emise CO2: 142–119 g/km)*, BMW X3 (kombinovaná spotřeba paliva: 8,4–5,3 l/100 km; kombinované emise CO2: 193–140 g/km)* a BMW X4 (kombinovaná spotřeba paliva: 7,3–5,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 173–142 g/km)* spojují sportovně elegantní vzhled s vynikající jízdní dynamikou. Díky rozsáhlé nabídce dílů M Performance Parts z programu BMW Originální příslušenství lze každý z těchto modelů přizpůsobit vkusu každého majitele a zvýraznit tak jeho charakter.

Vývoj dílů M Performance Parts vždy vycházel z rozsáhlých odborných poznatků společnosti BMW M GmbH. Všechny komponenty jsou dokonale sladěny, a to jak vzájemně, tak se specifickými vlastnostmi konkrétního modelu. Kromě toho, že zdůrazňují design interiéru a exteriéru, většina z dílů M Performance Parts také splňuje funkční kritéria a například snižuje hmotnost vozu.

Vytříbený vzhled vycházející z detailů inspirovaných závoděním.
Nápis M Performance je jedním z obzvláště účinných způsobů, jak automobil vizuálně zvýraznit. Na bocích vyvedený nápis v černé barvě Frozen Black je navržen tak, aby byl v ideální shodě s daným modelem a podtrhl sportovní charakter vozu, zejména pak zdůraznil dynamické tvary karoserie. Vzhled BMW X3 a BMW X4 lze kromě bočních nápisů dále zvýraznit leskle černým nápisem, který ladí s dalšími, rovněž leskle černými prvky přední části těchto dvou modelů. Leskle černá maska chladiče M Performance je k dispozici pro BMW X2. Toto provedení má stejný tvar jako standardní maska chladiče, ale je vizuálně mnohem působivější, takže účinně podtrhuje sportovní styl a dynamické výkony vozu.

Dalším výrazným výbavovým prvkem, který je dostupný pro všechny tři modelové řady, jsou karbonové M Performance kryty zpětných zrcátek. Jsou ručně vyráběny z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFRP). Karbonové kryty s několika vrstvami laku jsou leštěny do vysokého lesku, díky čemuž se vyznačují působivým vzhledem.

Sportovně elegantní interiér.
Pro ještě sportovnější styl lze interiér modelů BMW X2, BMW X3 a BMW X4 dále vylepšit prostřednictvím vybraných prvků výbavy, které současně zvyšují komfort posádky. Jedním z těchto prvků jsou M Performance koberce. Jsou vyrobeny z veluru, s lemováním evokujícím kůži a kontrastními dekorativními švy. Měkký materiál, z něhož jsou koberce vyrobeny, je velmi příjemný pro paty bot. Koberce řidiče a spolujezdce vpředu zdobí nápis M Performance.

Díky volantu M Performance má řidič BMW X2, BMW X3 nebo BMW X4 vše dokonale pod kontrolou. Věnec volantu se vyznačuje výraznými, alcantarou potaženými sekcemi. Tato textilie z mikrovláken se podobá semiši, je za všech teplot mimořádně příjemná na omak a nabízí optimální grip. Horní a spodní část věnce je rovněž čalouněna vysoce kvalitní kůží, stejně jako střed volantu. Červená závodní značka na pozici 12 hodin, stejně jako šedostříbrné, ručně šité křížové stehování zdůrazňují dynamické kvality vozu. Lišty ramen volantu jsou pro BMW X3 a BMW X4 volitelně k dispozici také v kombinaci karbon/kůže, se středovou výplní ze zvrásněného nebo leštěného karbonu.

Řadicí páčky na volantu řidiči umožňují měnit převodové stupně, aniž by musel sundat ruce z volantu. Usnadňují tak řízení vozidla při dynamické jízdě. Pro BMW X3 a BMW X4, vybavené tímto prvkem výbavy, jsou páčky dostupné v provedení z lesklého karbonu.

Široká nabídka atraktivních sad letních kol.
Design automobilu z velké části ovlivňuje kombinace kol a pneumatik. To je také důvod, proč jsou úpravy v této oblasti v automobilovém průmyslu tradičně nejpopulárnější. To rovněž vysvětluje širokou nabídku, dostupnou v rámci programu dílů BMW M Performance Parts. Pro BMW X2 je například k dispozici sada letních 20palcových kol z lehké slitiny 717 M. Mimořádně působivý sportovní styl těmto kolům propůjčuje matně černá povrchová úprava a nízká hmotnost, která jde na vrub technologii s válcovaným ráfkem. Pro BMW X3 a BMW X4 je k dispozici sada letních 19“ kol z lehké slitiny M Performance Double-spoke 698 M v šedé barvě Orbit Grey. Klíčovými faktory jejich působivého vzhledu je exkluzivní povrchová úprava a viditelné šrouby kol. Největšími koly z lehké slitiny z programu BMW Originálního příslušenství pro BMW X3 a BMW X4 jsou dvoubarevná 21“ kola Y-spoke 701 M. Také mají válcovaný ráfek a váží přibližně o dva kilogramy méně než konvenční kolo, kompletně odlité z lehké slitiny stejného rozměru. Dvoubarevné provedení s černou podkladovou barvou a leštěnou povrchovou úpravou na čelních plochách přitahuje pozornost, zejména z důvodu vysoce kvalitního lesklého laku.

Světelné zdroje pro vysoce efektivní vzhled.
Jedním z nepřehlédnutelných prvků individualizace, který současně nabízí také určitý nádech exkluzivity, jsou LED dveřní projektory BMW. Nahrazují standardní vstupní světlo a při otevření dveří vykreslí na zem zvolenou grafiku. Výběr motivů zahrnuje logo BMW M, stejně jako různé motivy z nabídky M Performance.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit